Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Розставимо крапки над і

Ігор Бурдяк | 5.11.2014 19:34

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

"Хай здійсниться правосуддя, хоч би загинув світ"?
(Латинський "крилатий вираз")


Розставимо крапки над і
Нагадаю про події, які відбувалися після обрання Януковича президентом України. Він був обраний відносною більшістю голосів виборців (48,95%) при явці у 66,76%. Це стало прецедентом. Уперше в Україні за президента-переможця було віддано меншу кількість голосів виборців, які взяли участь у голосуванні. Якщо ж до тих, хто голосував проти, додати 33, 24% тих, хто проголосував ногами, і не відвідав виборчі дільниці, то перемога виглядала не дуже переконливою. Зауважу, що тоді чинною була Конституція після політреформи, яка значно обмежувала повноваження президента, і посилювала повноваження парламенту. А в парламенті абсолютна більшість була у НУНС+БЮТ (228 голосів). Тож навіть з допомогою литвинівської партії-проститутки (20 депутатів) "риги" не змогли б утворити парламентську більшість до нових, сприятливих для "ригів" результатів парламентських виборів.

Та Янукович утворив "свою" більшість без парламентських виборів. З грубим, злочинним порушенням Конституції. Бо згідно з діючою на той час Конституцією України уряд міг бути сформований тільки коаліцією депутатських фракцій.

Отже, Янукович порушив тільки-що прийняту присягу (почав із зради), і вирішив, що можна коаліцію формувати й "з окремих депутатів". І деякі депутати з БЮТ і НУНС (теж зрадники) пішли на це. Про литвинівців я не говорю. У них були інші, "непомаранчеві" виборці. Тож до них претензій менше.

Конституційний Суд (теж зрадники) на подання не зреагував. Таким чином був створений антиконституційний уряд (зрадників).

Янукович почав із зради ще раніше. Коли став головою уряду за президента Ющенка. Сформований, до речі, і із членів НУ теж. Та Янукович зрадив "Універсал національної єдності", і фракція НУ ухвалила рішення про відкликання своїх міністрів із уряду.

А вже у 2013 році після відмови підписати Угоду його зрада стала зрозуміла усім, хто здатний мислити і хоче мислити

Слід зауважити, що лунали і тоді (у 2010 р.) тверезі голоси:

"В Конституции черным по белому написано, что единственным источником власти в Украине есть народ, и этот народ осуществляет власть непосредственно через органы государственной власти. По нашей Конституции народ (избиратели) проголосовали за определенные партии, и они, избиратели, не делегировали отдельным депутатам прошедших в парламент партий представлять отдельными "тушками" интересы других партий"

Та перемогли ось такі революціонери, які вирішили наплювати на Конституцію, і сформувати "ефективну вертикаль влади":

"А в чому провокація? Народом прикриваються всі кому не ліньки. Але якщо депутати є ніхто, то навіщо їх аж 450? Тоді досить їх пять штук і хай кожен з них просто має свій "процент" і на цьому кінець. Ось при такому "партійному" підході депутати справді стають безликими тушками! А у Вас виходить, що коли депутат має власну позицію, то він вже є тоді негідником"звідси.

Яке знущання над здоровим глуздом! – "Тушка" із "власною позицією"

Наступними революційними кроками "ригів" були харківські угоди (базування ЧФ РФ), відмова від руху до повноправного членства в НАТО, "мовний закон" КК. Усі через ламання Конституції, які послушно "узаконював" Конституційний суд. І всі ці воістину революційні кроки з молодечим запалом захищав незнайомець (чи незнайомка) Кр-к. Захищав навіть право Януковича зігнорувати історичну пам'ять, і наплювати на могили жертв жахливого голодоморного геноциду.

Слід зауважити, що "бандитська хватка" Януковича зачарувала навіть україноцентричних громадських активістів і політиків. Була підкинута облудна теза про "економічний український націоналізм" Януковича. Як "економічний український націоналізм" може бути суміщений з російськоцентричними політичними кроками? На жаль, ніхто із тих, хто впливав на політику, навіть такого питання собі не задавав. А міф про "економічний український націоналізм" Януковича був розвіяний лише після його втечі, і коли таємниче Міжгір'я стало доступне громадськості.

Отже, НМД, причина нинішньої світової – революційна діяльність "ригів" і їх прихильників з Януковичем на чолі.

Тепер змоделюємо таку ситуацію: народні обранці від НУНС+БЮТ після інаугурації Януковича вирішили відмовитися підтримувати революцію, і принципово сповідувати латинський крилатий вислів "Хай здійсниться правосуддя, хоч би загинув світ".

Тоді як не крути, продовжив би свою діяльність другий уряд Тимошенко, або ж був би сформований інший уряд з іншим головою, але там "риги" були б в опозиції.

НМД, краще б Тимошенко продовжувала діяльність. Їй у якості голови уряду важче було б довести українцям "правильність і європейськість" ціни на газ, ніж у якості підсудної. Президент був би їхній, то ж протистояння уже іншого президента з прем'єром тривало б далі.

А хіба часи Ющенка із прем'єрами Тимошенко чи Януковича були найгіршими у пострадянській Україні? Ні! Якщо поглянути на економічні показники, то вони були чи не найкращими! В усякому разі іноземних інвестицій було найбільше. "Безкраїсть" корупції була обмежена саме тим протистоянням між гілками влади. Відсутність "міцної вертикалі влади", яка була сформована, як пізніше виявилося, для корупційних оборудок, не давала змогу владі підім'яти під себе суди. Вони були корупційні, правда, але справедливе рішення можна було б принаймні купити. За такої "конкурентної" влади російські спецслужби не проникли б в наш державний апарат, не зруйнували б нашу Армію і спецслужби. І Путін не посмів би і не зміг би полізти в Україну.

Отже, нинішню світову кризу спричинила революція в Україні, яку започаткував Янукович! А в листопаді 2013 антизаконна "революція "ригів", а точніше антидержавний заколот, народ зупинив. І тепер наводимо порядок в Україні.

І що ж далі?

Згадаймо біблійну історію. Каїн вбив брата Авеля. Але чи Каїн переміг? Ні, бо він порушив Закон.

Отже, "Хай здійсниться правосуддя"!

І тут мене дивує, що досі не порушена справа щодо Суддей Конституційного Суду, які чинили важкі злочини. Адже злочинцями там були майже всі.

І надалі Держава має жити за правилами ("Роби, що треба, і будь, що буде"). Тоді переможемо!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua