Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Росія наполягає на тому, що вона має право оголошувати Україні війну

Ігор Бурдяк | 4.03.2014 22:03

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Можливо, варто оскаржити таку позицію російської влади і можливість введення російських військ на нашу територію в міжнародному Арбітражі?

Росія наполягає на тому, що вона має право оголошувати Україні війну
Вчора представник Росії в ООН Чуркін так обгунтовував введення російських військ на територію України. Президент України, мовляв, письмово звернувся до російської влади з відповідним проханням:

"Как законно избранный президент Украины заявляю: события на Майдане, незаконный захват власти привели к тому, что Украина оказалась на пороге гражданской войны. В стране царят хаос и анархия. Жизнь, безопасность и права людей, особенно на Юго-Востоке и в Крыму под угрозой.

Под воздействием западных стран осуществляется открытый террор и насилие, люди преследуются по политическим и языковым признакам.

В этой связи обращаюсь к президенту России Владимиру Владимировичу Путину с просьбой использовать вооруженные силы Российской Федерации для восстановления законности, мира, правопорядка, стабильности и защиты населения Украины".


Проте на вчорашньому засіданні РБ ООН ніхто не підтримав таку аргументацію. Всі в один голос заявляли: Янукович не є президентом України. Крім того, згідно з українським законодавством, така заява повинна бути підтримана Верховною Радою України. Росія виявилася в ізоляції.

Очевидно, тому Володимир Путін сьогодні на пресконференції змінив аргументацію: "Можна вважати, мовляв, що між Україною і Росією нині взагалі немає ніяких договорів. В Україні відбулася революція, в результаті чого не просто змінилася влада, змінилася держава, а з цією державою Росія взагалі поки-що не має ніяких правових стосунків. Так, як це було після революції у жовтні 1917 року в Росії. А тому Будапештський меморандум втратив чинність".

Це зовсім не так. Законодавчий орган влади – Верховна Рада чинна і ухвалює законні рішення. А в травні ми оберемо президента.

Можливо, варто оскаржити таку позицію російської влади і можливість введення російських військ на нашу територію в міжнародному Арбітражі?


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua