Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Коментарі
  | 22.11.2013 11:40
Дійде, але насамперед тоді, коли ЄС собі закарбує, що до українців потрбно ставитися так, як і до інших націй! Болгарам, румунам, грекам і інш ЄС надавав КОНКРЕТНУ допомогу для модернізації економіки. Що запропоновано нам крім загальних фраз, крім моркви на мотузку? -- А ми просили не допомоги, а нормальних кредитів і тільки! А нам знову цю моркву на мотузку! ЄС добре знає, як допомогти, коли хоче, а от коли їм потрібна тільки Йуля в Шаріте, то звиняйте.
Ми вже раз відмовилися без всяких компенсацій від свого атомного арсеналу, вступили поспіхом без регуляторів в СОТ, ЄС зараз став свідком тиску з боку РФ на нашу економіку і що запропонували крім підбадьоруючих фраз? Н і ч о г і с ін ь к о
Ігор Бурдяк   | 22.11.2013 11:54
Кр-к:
Що запропоновано нам крім загальних фраз...
ЄС обіцяє Україні ?600 млн після виконання всіх умов до підписання Угоди про асоціацію
Як бачите, є конкретика із сторони ЄС, і немає бажання Януковича реформувати країну.
Ігор Бурдяк   | 22.11.2013 11:57
Кр-к:
Ми вже раз відмовилися без всяких компенсацій від свого атомного арсеналу
Я до цього "ми" не належу. Відмовлялися Кравчук, Кучма, Янукович.
Зі мною вони не радилися.
Ігор Бурдяк   | 22.11.2013 12:05
Кр-к:
Сергей Высоцкий
Судя по формируемому властью смысловому полю, тактика Банковой теперь состоит в том, чтобы получить денег с Запада, не связывая себя официальными обязательства перед ним. Все эти новости о том, как Янукович по секрету рассказывает всем лидерам Запада о кознях Москвы свидетельствуют, что власть продолжает гнуть курс монтера Мечникова: "Утром деньги – вечером стулья".
  | 22.11.2013 12:15
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Ми вже раз відмовилися без всяких компенсацій від свого атомного арсеналу
Я до цього "ми" не належу. Відмовлялися Кравчук, Кучма, Янукович.
Зі мною вони не радилися.
А що би Ви порадили, якби не були "американським спостерігачем"? Судячи по тому, що Вас заінтригували 0,6 млрд від ЄС, то я Вам нагадаю, що полякам списали десятки млрд і на такіж десятки чи не сотні надали кредитів. Грекам взагалі надали сотні млрд, а от від України тільки вимали Йулю, бо все решта було би проголосовано давно, якби не "поправки" опозиції.
Одним словом товарісч Меркель із завданням справілась. Як і Бухаресті. Але тепер Україну не лоханули!
  | 22.11.2013 12:18
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Сергей Высоцкий
Судя по формируемому властью смысловому полю, тактика Банковой теперь состоит в том, чтобы получить денег с Запада, не связывая себя официальными обязательства перед ним. Все эти новости о том, как Янукович по секрету рассказывает всем лидерам Запада о кознях Москвы свидетельствуют, что власть продолжает гнуть курс монтера Мечникова: "Утром деньги – вечером стулья".
Та я Вам про ці "стулья" вже писав кілька днів тому. Так має бути – чиста прагматика, а не бездумна екзальтація. Шкода, очевидно, але ЄС лістала теж научку, що лохів вже нема!
Ігор Бурдяк   | 22.11.2013 12:20
Кр-к:
полякам списали десятки млрд і на такіж десятки чи не сотні надали кредитів
Тому що реформи у Польщі проводив не Азаров з Януковичем, а Бальцерович.
Ігор Бурдяк   | 22.11.2013 12:24
Кр-к:
я Вам про ці "стулья" вже писав кілька днів тому. Так має бути – чиста прагматика, а не бездумна екзальтація.
Дочитайте Висоцького до кінця:
...он педалировал перед Западом российскую угрозу. Запад ему не верил. И вот теперь настал черед показать западным державам, что Виктор Фёдорович их не обматывал. Мол, спасите нас финансово от Кремля, а потом поговорим. "Волки, волки!". Что меня волнует: похоже Виктор Фёдорович позволяет себе разыгрывать Путина в качестве карты на общем столе. Вполне вероятно без согласования с самим ВВП. Это в их системе координат как-то не по-пацански. Такое не прощается.
Ігор Бурдяк   | 22.11.2013 12:32
Кр-к:
У ЄС відкинули пропозицію Києва (Кабміну) про тристоронні переговори за участю Росії.
Звідки такак сміливість у Азарова?

Янукович закрив можливість евроінтераціі для України на багато років і вирішив долю всієї Східної Європи на 20-25 років вперед.
Таку думку в коментарі "Українській правді" висловило джерело в оточенні Фюле

Так є. Він зрадив не лише українців, а й молдаван, грузинів. Стидно.
  | 22.11.2013 12:32
Тепер чи буде Угода підписана у Вільнюсі?
А який сенс в Угоді без економічної складової? Це те саме, як віра без добрих діл, відомо куди провадить дорога, яка складається з самих д"добрих намірів"...Якщо ЄС не готова підтримати модернізацію економіки України, то в Вільнюсі нема про що говорити. Закон про прокуратуру ми і без Вільнюсу приймемо, а от руйнувати свою економіку надогоду і задля прагнень подружок Йулі, то це звиняйте. Я вже згадував, що своїми ультиматумами ЄС тільки завдала шкоди і нашим стосункам з ЄС, бо вони навіть не скидалися на ПАРТНЕРСЬКІ і як не дивно, то і самій Йулі, доля якої є зараз більш ніж прозора. Панове в ЄС мать зрозуміти, що халяви від України більше не буде!
  | 22.11.2013 12:33
Тепер чи буде Угода підписана у Вільнюсі?
А який сенс в Угоді без економічної складової? Це те саме, як віра без добрих діл, відомо куди провадить дорога, яка складається з самих д"добрих намірів"...Якщо ЄС не готова підтримати модернізацію економіки України, то в Вільнюсі нема про що говорити. Закон про прокуратуру ми і без Вільнюсу приймемо, а от руйнувати свою економіку надогоду і задля прагнень подружок Йулі, то це звиняйте. Я вже згадував, що своїми ультиматумами ЄС тільки завдала шкоди і нашим стосункам з ЄС, бо вони навіть не скидалися на ПАРТНЕРСЬКІ і як не дивно, то і самій Йулі, доля якої є зараз більш ніж прозора. Панове в ЄС мать зрозуміти, що халяви від України більше не буде!
  | 22.11.2013 12:36
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
полякам списали десятки млрд і на такіж десятки чи не сотні надали кредитів
Тому що реформи у Польщі проводив не Азаров з Януковичем, а Бальцерович.
Можливо-можливо...От тільки маленька різниця, Ви порівнюєте непорівняльні речі – Бальцеровичу і списали і дали гроші на реформи, а Азарову показали морквину на шнурочку! І Ви ще проводите якісь аналогії?
Ігор Бурдяк   | 22.11.2013 12:44
Кр-к:
...який сенс в Угоді без економічної складової? Це те саме, як віра без добрих діл...
Добрих діл без віри не буває. А якщо ж їх немає, то це значить, що і віри немає.
Є тільки розмови про віру.
  | 22.11.2013 12:55
Та давайте про добрі діла, Бальцеровича і Азарова...От Ви хочете зробити лобрі діла і ззробити собі якесь взуття, але одному дали гарну шуіру, а другому показали на лико і заохотили його дерти собі на личаки! А потім кажуть. що в першого вийшло взуття краще ніж в другого! Майте совість, пане аналізатор!
Ігор Бурдяк   | 22.11.2013 13:09
Кр-к:
Не я, а Ви перевели розмову від економіки до теології.
Так ось, НМД, у польської влади була і є віра в європейські цінності, а у нашої немає.
У цьому проблема України.