Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чи у правильному напрямку рухається Держава Україна?

Ігор Бурдяк | 31.10.2013 19:45

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Для того, щоб відповісти на поставлене у заголовку питання, треба спершу відповісти на таке: для чого народам потрібна власна незалежна держава?

Чи у правильному напрямку рухається Держава Україна?
Пропоную кілька варіантів відповідей на таке екзистенціальне питання

Прем'єр-міністр Микола Азаров:

"Для чего государства страны добивается политической независимости? Прежде всего для того, чтобы проводить самостоятельно экономическую политику и добиваться создания условий для роста благосостояния своих людей, то есть независимость реальная должна обеспечить возможность проведения такой политики. И если страна развивается, а благосостояние людей улучшается, то это важный показатель того, что обретение независимости позволило это сделать."

Володимир Ільків:

"Запитання, на перший погляд, може видатися дивним. Але все ж таки; для чого? Для того, аби була така країна на політичній карті світу? Для збереження мови, культури, традицій? Для почуття національної гордості? Для забезпечення добробуту громадян? Усе це, звичайно, повинно бути. Але головна мета існування незалежної держави – це збереження генофонду власного народу. Ця головна мета повинна бути утверджена у конституції держави. Уся зовнішня і внутрішня політика держави повинна узгоджуватись із головною метою. Уся економічна, соціальна, міграційна політика держави повинна узгоджуватись зі стратегічною метою. Політика у сфері науки, освіти, інформації, політика у сфері культури – повинна узгоджуватись зі стратегічною метою. Лише маючи правильну стратегічну мету, можна рухатись у правильному стратегічному напрямку."

Преамбула Конституції України:

Верховна Рада України від імені Українського народу – громадян України всіх національностей, виражаючи суверенну волю народу, спираючись на багатовікову історію українського державотворення і на основі здійсненого українською нацією, усім Українським народом права на самовизначення, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, піклуючись про зміцнення громадянської злагоди на землі України, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, керуючись Актом проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, схваленим 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням, приймає цю Конституцію – Основний Закон України.

Маємо відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, то ж творимо Державу, щоб забезпечити тяглість між поколіннями, зберегти і нашу минувшину, і забезпечити майбутнє.

Поетка Ліна Костенко каже так:

В маєтку гетьмана Івана Сулими,

В сучасному селі, що зветься Сулимівка,

До кінських грив припадені грудьми,

Промчали хлопці – загула бруківка -

.

І тільки гриви...курява...і свист...

Лунких копит оддаленілий цокіт...

І ми...і степ...і жовтий падолист...

І цих дворів передвечірній клопіт...

.

І як за сонцем повертає сонях,

Так довго вслід чомусь дивились ми.

А що такого? Підлітки на конях...

В маєтку гетьмана... Івана Сулими...


________________________________

То ж чи у правильному напрямку рухається Держава Україна?

Коментарі
Якщо він мав на увазі такі:
День звільнення України
Реконструкції бою в Дніпропетровську,
то цілком згоден.
Та дочекаємось, як завтра будуть реконструювати міф про героїчне взяття Києва у 1943 і поговоримо про все разом.
А нині може завершимо з філософською категорією про одиничне і загальне стосовно націй?.

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua