Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Коментарі
Стрілець   | 21.10.2013 11:55
В Кампучії був іще жорсткіший варіант того ж.
У Китаї теж те саме, що в СССР, але ж у Китаї
НЕЗРІВНЯННО вищий рівень культури, ніж у раші,
й саме тому вони на основі все тої ж системи
зуміли здійснити те, що всі тепер мають можливість бачити.

Ніякого "доброго комунізму" я не чекаю,
бо що лібералізм, що комунізм – не більше,
ніж набори красивих мрій, які жодна влада
не знає як, не може й не хоче реалізувати.
Із цього й треба виходити у ставленні до реальності,
а не із пропагандної промивки мозку
про злочинну ідеологію комунізму
або успішно працюючий у США лібералізм.
Ігор Бурдяк   | 21.10.2013 12:02
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Ви вірите в те, що "громадські діячі" затіяли цей референдум щиро вірячи в його успіх і взагалі реальність, а не просто щоб черговий раз прогудіти гучно, аби такі, як Ви їх помітили і десь там проголосували, підтримали, погомоніли про "мясо" і взагалі наробили хвиль?
Агітаційні акції проти симоненківської партії проводити треба. Та вони мають бути лише підготовкою до судового рішення про заборону символів тоталітаризму.
Підстав є досить:
1. Резолюція ПАРЄ "Необхідність міжнародного засудження злочинів тоталітарних комуністичних режимів".
2. Резолюція ПА ОБСЄ "Возз'єднання розділеної Європи".
3. Визнання судом Голодомору геноцидом
Ігор Бурдяк   | 21.10.2013 12:35
Стрілець:
В СССР був своєрідний варіант капіталізму
с потужними домішками феодалізму в селах
і рабовласництва в ГУЛАГу.
Ніякого "доброго комунізму" я не чекаю,
бо що лібералізм, що комунізм – не більше,
ніж набори красивих мрій
Добре, дякую. Видно, я Вас неправильно зрозумів. Тож навіщо морочити собі голову тим комунізмом, якщо на практиці виходить гібридний "варіант капіталізму+феодалізму+рабовласництва"?
А з тим, що, "злочинна ідеологія комунізму" – результат "пропагандної промивки мозку" погодитися важко. Тоді можна сказати, що наше уявлення про електрон – теж ніщо інше, як "пропагандна промивка мозку" ученими-фізиками.
Стрілець   | 21.10.2013 12:43
Ігор Бурдяк:
Тож навіщо морочити собі голову тим комунізмом, якщо на практиці виходить гібридний "варіант капіталізму+феодалізму+рабовласництва"?
На практиці так виходить тому, що люди беруться
будувати новий лад, не маючи жодного поняття про те,
як реально він має бути влаштований і як від наявного
перейти до потрібного.
Не маючи відповіді на ці питання, абсолютно ніяк їх
не розв'язуючи, люди тим не менше спішать
почати революцію чи ще якось скинути наявний лад.
Цим ентузіазмом охоче користуються всякі типу Сталіна.
І роблять своє.
Ігор Бурдяк   | 21.10.2013 13:14
Стрілець:
Суспільство – надзвичайно складна система феноменів, позитивних і негативних зв"язків між ними. До того ж на відміну від механічних систем там ще присутній людський фактор (почуття, поняття добра і зла).
Неможливо повністю з"ясувати, як цей "механізм" функціонує. І відповідно, знайти це "потрібне", до якого треба йти від "наявного" (саме "наявне" не до кінця зрозуміле).
Та й на відміну від інших позалюдських механічних чи біологічних систем ми не маємо права тут експериментувати, ставити досліди.
Тому, НМД, краще обходитися без революцій і різких рухів.
Нічого кращого, як демократія (врахування по можливості всі точки зору) людство не придумало. Це Черчиль
  | 21.10.2013 13:17
Бурдяк:
Кр-к:
Ніхто, крім Януковича не міг би "ПР розвернутися в бік ЄС". Сьогодні це добре. Та хто дасть гарантії, що Януковичу чи його такому ж авторитарному спадкоємцю за інших обставин не захочеться "ПР розвернутися в зовсім інший бік", і вона покірно розвернеться?
Партії, ідеологією яких є воля лідера закінчують погано.
Гарантії дасть асоціація з ЄС, так підримуйте Президента в його правильних кроках вже, а як казав Остап Ібрагімович – гарантією є страховий поліс! А цим полісом теж є ЄС. А дємократи і патріЙоти поки злилися в антипрезидентському екстазі з подєльніком ЮВТ Путіним. Гляньте як УП смакує – відео
Російське ТБ продовжує знущатися з Януковича!
Ігор Бурдяк   | 21.10.2013 13:32
Стрілець:
Висновок із ком. 21.10.2013 13:14
Некоректно ставити мету для суспільства: комунізм чи якийсь іще інший "ізм".
Куди Бог (природа) заведе, туди й прийдемо.
Стрілець   | 21.10.2013 13:34
Ігор Бурдяк:
Стрілець:
Суспільство – надзвичайно складна система феноменів, позитивних і негативних зв"язків між ними. До того ж на відміну від механічних систем там ще присутній людський фактор (почуття, поняття добра і зла).
А от бджоли, не знаючи про надзвичайну складність
і маючи незрівнянно-незрівнянно менше мозку,
тим не менше мають явно розумніше, ніж у людей,
організоване своє суспільство.
Бо не переймаються тою складністю і, навіть несвідомо,
але керуються якоюсь програмою побудови
СКЛАДНОЇ СИСТЕМИ.
Стрілець   | 21.10.2013 13:39
Ну а люди з їніми по півтора кіло мозку,
весь час неодмінно спочатку відтворюють
примітивну-примітивну структуру ЗГРАЇ.
Структуру, яка при своїй примітивності
придатна тільки для малесеньких груп
у максимум кілька десятків особин.
Ну а потім вони хаотично-волюнтаристськи
або хаотично-демократично починають нагромаджувати
на той примітив одну за одною системки-латочки.
Теж зграйної структури, бо людина ж – істота зграйна.
Нагромадження виходить таке заплутане,
що вже ніхто не здатний його осягнути.
Ось така неймовірна складність суспільства.
Ігор Бурдяк   | 21.10.2013 13:44
Кр-к:
...дємократи і патріЙоти поки злилися в антипрезидентському екстазі з подєльніком ЮВТ Путіним. Гляньте як УП смакує – відео
Російське ТБ продовжує знущатися з Януковича!
Найбільш вражаючий своєю брехливістю сюжет про "Волинську різню". І тут Путіну допомогли 148 комунорегіональних покидьків. Після курсу на євроінтеграцію ПР може "продуктивно" співпрацювати з КПУ лише у такій і подібних до неї темах.
Як думаєте, чому Янукович не заборонив своїм підписувати цей ганебний документ?
Депутати зі "списку 148-ми": Ми не зрадники (СПИСОК)
Ігор Бурдяк   | 21.10.2013 13:57
Стрілець:
...бджоли...мають явно розумніше, ніж у людей,
організоване своє суспільство.
Враження оманливе.
Ніякого розуму там немає. Лише інстинкти, до того ж нижчі (не набуті, а вроджені, генні).
Розуму не мають і вищі тварини, хоча тут старалися довести протилежне ("розумне" поводження собаки, щурів). Та це теж омана.
Хоча у них є те, чого не мають найдосконаліші "розумні" механізми (андроїди).
У них є почуття.
  | 21.10.2013 13:59
Добре, я зрозумів, що Вашу ненависть до Президента не змінить ніщо. Таки марно шукати пророка у власній батьківщині...Не хочу більше під тим постом марнувати свій час.
Стрілець   | 21.10.2013 14:14
Ігор Бурдяк:
Стрілець:
...бджоли...мають явно розумніше, ніж у людей,
організоване своє суспільство.
Враження оманливе.
Ніякого розуму там немає. Лише інстинкти,
Читайте УВАЖНО – я ж не говорив про розум бджіл,
я говорив, що їхнє суспільство організоване розумно.
Ну, коли ви не хочете бджіл, то гляньте
на комп'ютер перед вами.
Це – "суспільство" транзисторів.
Кожен із транзисторів не має й крихточки розуму,
а їхнє "суспільство" тим не менше організоване
дуууууже розумно. І прекрасно працює,
куди до нього суспільству людському...
І поряд не стояло!
Ігор Бурдяк   | 21.10.2013 14:19
Кр-к:
Вашу ненависть до Президента не змінить ніщо
Ніякої ненависті немає. Лише хочу зрозуміти, чому Янукович не хоче налагодити співпрацю з опозицією (хоча б з УДАРом і ВОБ).
Чому б тепер, наприклад, не замінити Табачника, і не пробувати "завойовувати" електорат на пустому від НУ НС "помаранчевому" полі?
Ігор Бурдяк   | 21.10.2013 14:21
Стрілець:
Тому я й кажу: треба прислуховуватися до того, що каже Бог (природа)