Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Коментарі
Ігор Бурдяк   | 20.10.2013 22:52
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Якщо здобули більшість, то чому не створили кААліцію? Не займайтеся ворожінням, а оцінюйте реалії!
Сказано було (і було) так: "...більшість по партійних списках здобули три партії, яких чомусь влада апріорі віднесла до опозиційних..."
Для чого це було сказано: влада могла б запропонувати УДАРу, наприклад, а не КПУ спільно з ПР сформувати коаліційний уряд.
Стрілець   | 20.10.2013 23:44
Ігор Бурдяк:
]Щодо комунізму справді, поки-що інакше, ніж у нас, не реалізовували. То ж невідомо, чи можна його взагалі реалізувати в умовах демократії.
Практичний лібералізм – у нас невідомий.
А в США, наприклад, він добре функціонує.
А звідки вам відомо, що у США функціонує саме лібералізм?
Із їхніх заяв? Так у нас теж заявляли, що будують комунізм...
При чому весь час уточняли, що тільки будують,
жодного разу ніхто не сказав, що вже є.
Причому ж навіть весь час пояснювали – чому така скромність,
чому не хваляться, що вже комунізм.
Стрілець   | 20.10.2013 23:51
Елементарно ж, тому, що при комунізмі має бути
"від кожного за здібностями, кожному за потребами"!
А цього ж ну дуже ж очевидно не було!
Ну й що – ті безкінечні повтори, що НЕ комунізм,
завадили Заходу, а слідом за ним і вже НАШІЙ публіці
називати лад у СССР комунізмом? Не завадили.
То як при такій вражаючій нездатності зрозуміти
я можу сприймати їхні заяви про те, що у них начебто лібералізм?
Теж явно видають слова за дійсність, а в реальності
жодних лібералізмів у них нема, як у СССР не було
навіть соціалізму, що там уже про комунізм говорити...
Мається на увазі в РЕАЛІ не було соціалізму,
бо слова можна будь-які говорити.
Стрілець   | 21.10.2013 00:07
Бо що таке соціалізм, якщо брати теорію,
тобто ідеологію, що проповідувалась у СССР?
Соціалізм згідно теорії повинен мати
ЗАГАЛЬНОНАРОДНУ власність на засоби виробництва.
Тобто КОЖНА людина мала би реалізовувати власність,
тобто КОЖНА людина мала нею керувати,
бо яка нафіг власність без управління!
Наважиться хтось притомний і хоч трошки розумний говорити,
що в СССР КОЖНА людина керувала власністю?
То який же то нафіг соціалізм?
Просто прикривалися словом.
Аналогічно й сучасні західні начебто соціалісти
не більше, ніж прикриваються цим словом,
а реальний лад зоооовсім інший.
Скрізь – варіації на тему капіталізму.
Никита   | 21.10.2013 00:27
Стрілець:
Стрільче!
Не хотів у цій гілці з Вами взагалі заводитись!......
Менше з тим: ну якщо вже ці терміни (комунізм і соціалізм) вже так дискредитовані – то, мабуть, і Бог з ними – потрібно інших термінів?!
От зараз у Франції соціалісти при владі. Єдине, що вони зробили НОВОГО – це прийняли закон про одностатеві шлюби.
Тобто соціалізм (в уяві людей) = закон про одностатеві шлюби.
Це добре, на Вашу думку?
  | 21.10.2013 01:27
Никита:
Ну от, вся компанія зібралася. Вітаю.
Але Ви, як і завжда, махлюєте, бо Стрілець вів мову не про програму партії, а про ідеологію. Це у Вас так виходить, що кожен Іван має бути дурак, бо так є в казках! Хіба в програмі французьких соціалістів є мова про побудову соціалізму, а в американських республіканців з демократами написано, що їх метоє побудова лібералістського суспільства? А комуна власне будувала комунізм і навіть підганяла реальне життя під його ознаки і навіть називала терміни. В Камбоджі, П.Кореї чи колись в Китаї чи Албанії взагалі "побудували" якесь страхіття. Так що Стрілець в цьому питанні 200% правий.
Никита   | 21.10.2013 01:36
Кр-к:
Щиро вітаю, пане Крку, і радий Вас бачити (чесно)!
А щодо програми французьких соціалістів – так в них там чорним по білому було записано "закон про одностатеві шлюби". Гадом буду, якщо брешу.)
Ігор Бурдяк   | 21.10.2013 06:22
Кр-к:
...Путін – самдєржець, а Янукович є демократичним Президентом і має діяти згідно з Конституцією! Знаю, що Вам це не є прийнятним.
Після скасування політреформи смішно говорити про любво Януковича до Конституції. Справа в іншому. Путін дивиться далі (Навального, у якого звинувачувальний вирок, він допускає до виборів. Чому?).

Ізолювавши Тимошенко від політичних процесів в Україні, Янукович підсовує велику свиню (собі чи іншому, хто стане президентом в 2015.
Тимошенко треба побороти не судом, а виборами!
Ігор Бурдяк   | 21.10.2013 06:41
Кр-к:
Никита:
...Стрілець вів мову не про програму партії, а про ідеологію...комуна власне будувала комунізм і навіть підганяла реальне життя під його ознаки і навіть називала терміни. В Камбоджі, П.Кореї чи колись в Китаї чи Албанії взагалі "побудували" якесь страхіття. Так що Стрілець в цьому питанні 200% правий
Так. Тільки Ви, здається, не вірите у те, що можна "побудувати" "добрий комунізм", а Стрілець ще не втрачає надії.
Я думаю, що принцип "від кожного за здібностями, кожному за потребами" можна частково втілити у життя іншими способами (наприклад, через медичне і інші види страхування). Шлях "справедливого розподілу доходів"
Ігор Бурдяк   | 21.10.2013 06:41
веде у тупик. І тут якраз лібералізм може допомогти.
Але лібералізм теж різний буває. Якщо його дуже багато, то чи не переросте він в анархію?
  | 21.10.2013 11:06
Никита:
Кр-к:
Щиро вітаю, пане Крку, і радий Вас бачити (чесно)!
А щодо програми французьких соціалістів – так в них там чорним по білому було записано "закон про одностатеві шлюби". Гадом буду, якщо брешу.)
Дякую на доброму слові. Мені теж.
А стосовно французьких соціалістів, то я перепитував чи є в їх програмі ідеологічна мета побудови соціалізму, а не ті "шлюби":))) Ми ж про ідеологію партії говорили, а не про їх прогамні реречі. Нмд, тут у них більше тхне постулатом Енгельса про спільність жінок при комуні і про свободу т.зв "любові":))) Так що Ваші соціалісти ьудують вам комуну:)))
  | 21.10.2013 11:18
Бурдяк:
Кр-к:
...Путін – самдєржець, а Янукович є демократичним Президентом і має діяти згідно з Конституцією!
Після скасування політреформи смішно говорити про любво Януковича до Конституції. Путін дивиться далі (Навального, у якого звинувачувальний вирок, він допускає до виборів.
Тимошенко треба побороти не судом, а виборами!
1.Янукович скасував політреформу, а не Конституцію.
2.Навльний був заарештованим виключно з політичних мотивів, тому і суд будуть вершити вибори. Путін же для Вас взірець демократа і діє як демократ (Тут у Вас сміху нема)
3.Тімошенко сидить не з політичних мотивів, а лише обрала політичний спосіб захисту в суді.
  | 21.10.2013 11:28
Ігор Бурдяк:
І взагалі, давайте про те Ваше "мясо"...
1.Так Ви вірите в те, що "громадські діячі" затіяли цей референдум щиро вірячи в його успіх і взагалі реальність, а не просто щоб черговий раз прогудіти гучно, аби такі, як Ви їх помітили і десь там проголосували, підтримали, погомоніли про "мясо" і взагалі наробили хвиль? Бажано відповісти однозначно так чи ні без чергового заговорення теми, аналогій, посилань і тд.
2. Говорячи про Януковича, то смішно Вам чи ні, але чи Ви бачите на даний момент в Україні персону, яка змогла би так, як зробив саме він і змусити ПР розвернутися в бік ЄС? Бажано почути відповідь теж без алегорій.
Залежно від Ваших так чи ні посміємося разом.
Стрілець   | 21.10.2013 11:46
Ігор Бурдяк:
Тільки Ви, здається, не вірите у те, що можна "побудувати" "добрий комунізм", а Стрілець ще не втрачає надії.
???
Якої такої надії я не втрачаю?
Чи ви читали мій комент по діагоналі?
Я ж говорив і повторював і тут і взагалі,
що ніяких комунізмів на планеті Земля не було,
що ліпити це слово до СССР – злобне чи дурне шарлатанство.
І навіть уточняв, що ніхто навіть не знає,
як той комунізм будувати.
То якої такої надії я не втрачаю?
Ігоре, ну зійдіть же ви з рейок кліше!
В СССР був своєрідний варіант капіталізму
с потужними домішками феодалізму в селах
і рабовласництва в ГУЛАГу.
Ігор Бурдяк   | 21.10.2013 11:48
Кр-к:
Ніхто, крім Януковича не міг би "ПР розвернутися в бік ЄС". Сьогодні це добре. Та хто дасть гарантії, що Януковичу чи його такому ж авторитарному спадкоємцю за інших обставин не захочеться "ПР розвернутися в зовсім інший бік", і вона покірно розвернеться?
Партії, ідеологією яких є воля лідера закінчують погано.