Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Коментарі
Ігор Бурдяк   | 20.10.2013 17:52
Кр-к:
Почитайте хоч би http://www.unian.net/news/365514-novaya-koalitsiya-pravitelstvo-bez-azarova-konkretnyie-reformyi-i-borba-s-korruptsiey.html, які дискусії велися в суспільстві після виборів 2010 і тоді може собі пригадаєте.
"Очевидно, что в случае досрочных парламентских выборов в ВР попадут от пяти до восьми политических сил. Это Партия регионов, БЮТ, Сильная Украина, Фронт перемен Сергея Тигипко и Арсения Яценюка. С большой вероятностью в парламент пройдут представители Нашей Украины во главе с Виктором Ющенко. Есть определенные шансы у коммунистов, Блока Литвина и "Свободы".
Як я можу пригадати те, чого не було?
Ігор Бурдяк   | 20.10.2013 17:52
І навіщо нині вчорашні "гадання на кавовій гущі"?
Кушнірук щось нічого не каже про партію Кличка. А УДАР став третьою за кількістю депутатів парламентською фракцією. Чому влада не пробувала домовитися з нею?
Стрілець   | 20.10.2013 20:53
КПУ – звичайно ж! – НЕОБХІДНО забороняти.
Як партію, що абсолютно відверто служить іншій державі
й абсолютно відверто демонструє НЕлояльність до України.
Згадувати в такій ситуації про демократію – блюзнірство.
Якщо для заборони нема іншого способу крім референдуму,
то хай уже референдять. У цьому навіть є свої переваги.
Але абсолютно незрозуміло – яким боком до цього ліпиться
комуністична ідеологія? Хіба КПУ має до неї якийсь стосунок
окрім спекуляції на тій багатостраждальній ідеології?
Багатостраждальній, бо спочатку для її дискредитації
зробила все Імперія Зла – СССР, а тепер ту дискредитацію
продовжують імперські метастази.
Стрілець   | 20.10.2013 21:00
Сама ж та ідеологія нічим не гірша
ніж, припустимо, сучасні варіації на тему лібералізму.
Я би навіть сказав, що комунізм та лібералізм -
дві сторони одної монети.
І те і друге являють собою набори прекраснодушних лозунгів.
Які абсолютно невідомо, як реалізувати.
І якими так зручно прикриватися всім тим паскудам,
які захочуть ними прикритися.
От комунізмом, наприклад, прикрився Сталін сотоваріщі.
Тобто Сталін та банда.
Вони могли би не гірше прикритись і лібералізмом,
якби на той момент він був у такій же моді, як комунізм.
Чи будь-якою іншою популярною ідеологією.
Так що – тепер треба було би забороняти ті ідеології?
Ігор Бурдяк   | 20.10.2013 21:36
Стрілець:
...комунізм та лібералізм -
дві сторони одної монети.
І те і друге являють собою набори прекраснодушних лозунгів.
Які абсолютно невідомо, як реалізувати.
Щодо комунізму справді, поки-що інакше, ніж у нас, не реалізовували. То ж невідомо, чи можна його взагалі реалізувати в умовах демократії.
Практичний лібералізм – у нас невідомий.
А в США, наприклад, він добре функціонує.
  | 20.10.2013 21:37
Ігор Бурдяк:"Це що, місце на торговищі?
Краще скажіть, чому після Парламентських виборів в Україні 2012 Янукович знову наступив на ті самі граблі?"

А Ви думаєте, що ні? Хіба не бачите, як жваво зараз йде торг за бАгіню??
А стосовно 2012, то це нмд це в цієї нашої непрмиренної апазиції вже голова спухла від держака цих грабель!
  | 20.10.2013 21:42
Стрілець:
Сама ж та ідеологія нічим не гірша
Так що – тепер треба було би забороняти ті ідеології?
Так і я власне про те саме пробую колишнім капеересівцям, а теперішнім дємократаам і націоналістам нагадати, що з ідеологією слід боротися ідеологічними методами, а не "референдумами". Але їм для піару красівєє взять і запрєтіть...Ще був би в цьому якийсь сенс, якби вони справді могли би це реалізувати, але сами добре знають, що це лиш черговий голосний пук!
Ігор Бурдяк   | 20.10.2013 21:50
Кр-к:
...стосовно 2012, то це нмд це в цієї нашої непрмиренної апазиції вже голова спухла від держака цих грабель!
Ну, опозиція у Вас завжди винувата!
Та скажіть будь-ласка, як так сталося, що Н. Королевська, яка під час передвиборчої кампанії чи не найжорсткіше критикувала уряд Азарова, після виборів стала його членом, хоча на самих виборах з тріском "пролетіла"?
А з опозиційних партій, які стали парламентськими, уряд чомусь нікому нічого не запропонував.
Що за логіка така?
Ігор Бурдяк   | 20.10.2013 22:02
Кр-к:
...чому після Парламентських виборів в Україні 2012 Янукович знову наступив на ті самі граблі?"
А Ви думаєте, що ні? Хіба не бачите, як жваво зараз йде торг за бАгіню???
2000 рік, грудень. Путін помилував гр. США Пауна, засудженого за шпигунство на користь США до 20 років ув"язнення в камері суворого режиму.
Підстава в Указі: не лише гуманність і медичні показники, а й "...зважаючи на високий рівень стосунків між РФ і США".
Який рівень стосунків між Україною і ЄС у нинішній ситуації є?
  | 20.10.2013 22:06
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
як так сталося, що Н. Королевська, яка під час передвиборчої кампанії чи не найжорсткіше критикувала уряд Азарова, після виборів стала його членом?
А з опозиційних партій, які стали парламентськими, уряд чомусь нікому нічого не запропонував.
Ви видно знущаєтесь? Та якби хтось з них, як оце ця ж Королевська, заявив, що хоче співпрацювати з урядом, то вмент його окликнули би ворогом народу чи то тушкою! Чи Ви хочете мені нагадати випадок, коли хтось з них, я не кажу в часі передвиборчої камапнії, бо тоді всі лаються, але потім запропонував співпрацю? Як взяли Королевську, то відкинули би фракцію? Повна у Вас відсутність логіки!
  | 20.10.2013 22:08
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Почитайте хоч би http://www.unian.net/news/365514-novaya-koalitsiya-pravitelstvo-bez-azarova-konkretnyie-reformyi-i-borba-s-korruptsiey.html, які дискусії велися в суспільстві після виборів 2010 і тоді може собі пригадаєте.
" Это Партия регионов, БЮТ, Сильная Украина, Фронт перемен Сергея Тигипко и Арсения Яценюка. С большой вероятностью в парламент пройдут представители Нашей Украины во главе с Виктором Ющенко. Есть определенные шансы у коммунистов, Блока Литвина и "Свободы".
Як я можу пригадати те, чого не було?
Значить так і не сподобились бодай побіжно переглянути моє посилання, то як пригадаєте:)))
  | 20.10.2013 22:12
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
...чому після Парламентських виборів в Україні 2012 Янукович знову наступив на ті самі граблі?"
А Ви думаєте, що ні? Хіба не бачите, як жваво зараз йде торг за бАгіню???
2000 рік, грудень. Путін помилував гр. США Пауна, засудженого за шпигунство на користь США до 20 років ув"язнення в камері суворого режиму.
Підстава в Указі: не лише гуманність і медичні показники, а й "...зважаючи на високий рівень стосунків між РФ і США".
Який рівень стосунків між Україною і ЄС у нинішній ситуації є?
Путін – самдєржець, а Янукович є демократичним Президентом і має діяти згідно з Конституцією! Знаю, що Вам це не є прийнятним.
Ігор Бурдяк   | 20.10.2013 22:29
Кр-к:
Та якби хтось з них, як оце ця ж Королевська, заявив, що хоче співпрацювати з урядом, то вмент його окликнули би ворогом народу чи то тушкою! Чи Ви хочете мені нагадати випадок, коли хтось з них, я не кажу в часі передвиборчої камапнії, бо тоді всі лаються, але потім запропонував співпрацю? Як взяли Королевську, то відкинули би фракцію? Повна у Вас відсутність логіки!
Чому це у мене? Після парламентських виборів більшість по партійних списках здобули три партії, яких чомусь влада апріорі віднесла до опозиційних, і не запропонувала сформувати коаліційний уряд.
Натомість запропонувала комуністам і Королевській, яку відкинув виборець!
Вірна логіка?
  | 20.10.2013 22:40
Ігор Бурдяк:
Якщо здобули більшість, то чому не створили кААліцію? Не займайтеся ворожінням, а оцінюйте реалії!
Ігор Бурдяк   | 20.10.2013 22:43
Кр-к:
Значить так і не сподобились бодай побіжно переглянути моє посилання, то як пригадаєте:)))
Уважно переглянув. Та не розумію, яке відношення мають роздуми Бориса Кушнирука до намірів і дій влади?