Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
українська мова   державна мова   статус української мови   ПР
1
Рейтинг
1

Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Українським росіянам регіонали радять не "випендрюватися" і вчити українську!

Никита | 18.02.2012 18:05
"Не треба випендрюватися, що ми не розуміємо українську мову і не хочемо її розуміти. Нічого страшного, якщо документи будуть українською мовою. Є держава Україна, і є державна мова – потрібно її знати", – сказав Володимир Зубанов.
Коментарі
Ігор Бурдяк   | 20.02.2012 21:41
Никита:
Тільки зараз помітив Ваш висновок: толерувати бютівську брехню погоджуються тільки 15,8%. Але всі решта партії толерують ще менше. То що, БЮТ – найменш брехлива?
Никита   | 20.02.2012 22:06
Ігор Бурдяк:
БЮТ – найменш брехлива?
Думаю, справа в тому, що її лідерка найбільш харизматична. Отже, серед її прихильників найбільше таких, про яких Ви сказали, що їм байдуже до брехні обраного ними політика. Вони їй вірять не розумом, а серцем.
Никита   | 21.02.2012 10:40
Ігор Бурдяк:
Доній в інтерв"ю Радіо Свобода підтверджує Вашу тезу про те, що виборцям байдуже, що обраний ним політик бреше. Але, так само, як і Ви, забуває, де і як шукати спасіння від цього стану суспільства і від цієї брехні.
Ігор Бурдяк   | 21.02.2012 13:39
Никита:
Коли я кажу про правдивість Донія, то це не заперечує того, що він, як і всі люди, теж бреше. Просто він справді є єдиним депутатом, який ніколи не передавав нікому свою карточку і ніколи не голосував за когось іншого.
А ось де і як шукати спасіння від цього стану суспільства і від цієї брехні я не забуваю.
НМД головна причина – відсутність розподілу влади і відповідно взаємного контролю гілок влади. Я висловлював свою позицію, Ви знаєте – вибори парламенту за відкритими регіональними партійними списками. Передвиборча програма партії має бути обов"язковою для депутатів. В разі відходу від неї вони позбавляються мандата.
Ігор Бурдяк   | 21.02.2012 13:53
Никита:
Доній каже:
- Імперативного мандату немає в країнах Європейського Союзу, тому що відповідальність кожного політика перед власною мораллю і перед виборцями є самодостатньою. І якщо ви думаєте, що можна перекупити меншість, то можна перекупити і більшість. Найбільший тиск на мене в перший же день у Верховній Раді був не з боку Партії регіонів, а від своїх колег, коли я на першому ж засіданні фракції заявив, що мало того, що я буду голосувати лише власною карткою, а я вважаю, що треба запровадити таке голосування. Я не знайшов жодного голосу підтримки в обох помаранчевих фракціях. За логікою імперативного мандата я повинен був бути виключений...
Ігор Бурдяк   | 21.02.2012 13:53
Тому він проти імперативного мандату. Але ж це абсурд! Як фракція може змушувати депутата порушувати закон? Виконання (невиконання) депутатом передвиборчої програми партії – єдиний критерій. Політична відповідальність перед виборцями.
Никита   | 21.02.2012 15:07
Ігор Бурдяк:
головна причина – відсутність розподілу влади і відповідно взаємного контролю гілок влади. Я висловлював свою позицію, Ви знаєте - вибори парламенту за відкритими регіональними партійними списками. Передвиборча програма партії має бути обов"язковою для депутатів. В разі відходу від неї вони позбавляються мандата
Це правильно, але у цій теорії не вистачає однієї малесенької ланки: яким чином від нинішнього стану перейти до виборів парламенту за відкритими партійними списками.
Ось у чому питання.
Без конкретної відповіді на це нема що обговорювати; адже саме по собі побажання мати цивілізований розподіл влади ні в кого
Никита   | 21.02.2012 15:14
не викликає заперечень.
Щодо обговорення справді цікавого інтерв"ю Донія, то запрошую зробити це під лінком на його інтерв"ю (якщо матимете бажання)
це тут http://narodna.pravda.com.ua/politics/4f4354554fa9b/
Ігор Бурдяк   | 21.02.2012 15:24
Никита:
Ігор Бурдяк:
яким чином від нинішнього стану перейти до виборів парламенту за відкритими партійними списками.
Янукович після приходу до влади міг це зробити. Це було б на користь і країні і йому. Але на жаль у нього на першому місці – збагачення сім"ї і оточення.
А оскільки цього не хоче ні влада ні опозиція, то найбільш реальний шлях – через Референдум за народною ініціативою.
І знову ж Ви маєте рацію – без розвинутого громадянського суспільства це неможливо. А було б воно – то змогло б і без референдуму "натиснути" на парламент і змусити зробити те, що в "Європі" давно є.

Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua