Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
українська мова   державна мова   статус української мови   ПР
1
Рейтинг
1

Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Українським росіянам регіонали радять не "випендрюватися" і вчити українську!

Никита | 18.02.2012 18:05
"Не треба випендрюватися, що ми не розуміємо українську мову і не хочемо її розуміти. Нічого страшного, якщо документи будуть українською мовою. Є держава Україна, і є державна мова – потрібно її знати", – сказав Володимир Зубанов.
Коментарі
Никита   | 20.02.2012 14:19
Ігор Бурдяк:
Я Вас питав, чи й справді Донію пропонували 10 млн. доларів за одне, але важливе голосування.
Ну звідки я можу знати, правда це чи неправда??
Ігор Бурдяк   | 20.02.2012 14:46
Никита:
Так, згідно з версією Юма, раціональність а також причина, наслідок, а головне – розум – це всього-на-всього химера, створена рядом постійних збігів у морі світового хаосу. Що дає нам підстави стверджувати, що наші сприйняття та їх причинно-наслідкова пов'язаність реальні та дійсно впорядковані за якоюсь схемою.? Світ непізнаваний, каже він, і його доводи неможливо спростувати.
Тим не менше ми обговорюємо, аналізуємо, прогнозуємо.
Така подія ймовірна, неймовірна, малоймовірна, дуже ймовірна...
А точно ми взагалі нічого не можемо сказати. Проте віримо.
Никита   | 20.02.2012 15:22
Ігор Бурдяк:
Проте віримо
Цікаво, скільки раз НВД людина повинна збрехати для того, щоб їй перестали вірити?
Я не вірю жодному слову тих українських політиків, що вже були при владі.
А подія, що "Донію пропонували 10 млн. доларів за одне, але важливе голосування" – ця подія ймовірна. Її ймовірність НМД 50%.
Ігор Бурдяк   | 20.02.2012 15:43
Никита:
Ігор Бурдяк:
Я не вірю жодному слову тих українських політиків, що вже були при владі.
Я б сказав майже усіх українських політиків, що вже були при владі. Наприклад, Пинзеник сам пішов із влади, бо не був згоден з її політикою, тому не вірити жодному слову Пинзеника було б несправедливо.
А взагалі вірити комусь чи ні, і наскільки вірити, залежить від того, наскільки ти знаєш його (її). І в якій сфері. Людина може бути порядною там, де йдеться про міжлюдські стосунки і зовсім іншою, коли йдеться про партійні інтереси.
Я помітив, що Ви не читаєте твори тих, кого не сприймаєте. Тоді звичайно, Вам важко про них судити.
Никита   | 20.02.2012 16:05
Ігор Бурдяк:
Людина може бути порядною там, де йдеться про міжлюдські стосунки і зовсім іншою, коли йдеться про партійні інтереси.
Ага. Пам"ятаю ще з радянських часів чудову картинку на цю тему: наглядач на галері стігає бічом прикованих рабів. Підпис: "А кажуть, в особистому житті він прекрасна людина і гарний сім"янин".
Повторю своє запитання так: скільки разів НВД політик повинен збрехати, щоб виборці перестали йому довіряти (як політику)?

Я помітив, що Ви не читаєте твори тих, кого не сприймаєте. Тоді звичайно, Вам важко про них судити
"По ділам їх пізнаєте їх" (с) А не по творам.
Ігор Бурдяк   | 20.02.2012 19:24
Никита:
Ігор Бурдяк:
Людина може бути порядною там, де йдеться про міжлюдські стосунки і зовсім іншою, коли йдеться про партійні інтереси.
Ага. Пам"ятаю картинку на цю тему: наглядач на галері стігає бічом прикованих рабів. Підпис: "А кажуть, в особистому житті він прекрасна людина і гарний сім"янин".
Там, де рабство було нормою (в стародавньому Римі чи в Османській Туреччині) такий сюжет нікого не дивував. Він теж був нормою.
Сьогодні нормальним є суспільство в якому децильний коефіцієнт (10% найбагатших/10% найбідніших) – одноцифрове число. У нас він на порядок більший. І це не є норма.
Ігор Бурдяк   | 20.02.2012 19:49
Никита:
Ігор Бурдяк:
Повторю своє запитання так: скільки разів НВД політик повинен збрехати, щоб виборці перестали йому довіряти (як політику)?
Український виборець (в основній масі) на брехню обраного ним політика зважає мало.
Головний критерій – зрада (в специфічній формі). Наприклад у Львові уже ніколи не проголосують за Т. Чорновола чи Лавриновича, які колись там обиралися по "мажоритарці".
На Донбасі я думаю зрада теж є основним критерієм. Але на відміну від Галичини там для того, щоб бути обраним, треба бути своїм не лише "за духом", а й за походженням.
Ігор Бурдяк   | 20.02.2012 19:54
Никита:
Ігор Бурдяк:
Я помітив, що Ви не читаєте твори тих, кого не сприймаєте. Тоді звичайно, Вам важко про них судити
"По ділам їх пізнаєте їх" (с) А не по творам.
Я думаю, жодна людина не володіє абсолютною істиною. Пізнає частково. А деколи і невірно (помиляється).
Никита   | 20.02.2012 20:20
Ігор Бурдяк:
Український виборець (в основній масі) на брехню обраного ним політика зважає мало.
Дозволю собі припустити: Ви помиляєтесь.
Відкрийте соціологію Разумкова і подивіться хоча б останнє опитування по виборах ВР. Проти всіх 12%, не брав би участь 12%, важко відповісти 13%. Це ті люди, які не сприймають брехню.
(порівняйте: толерувати бютівську брехню погоджуються тільки 15,8%)
Никита   | 20.02.2012 20:25
Вище наведені дані звідси:
"Якби найближчим часом знову відбувалися вибори до Верховної Ради України, за яку партію чи виборчий блок Ви проголосували б?"
Джерело
Никита   | 20.02.2012 20:42
Ігор Бурдяк:
Український виборець (в основній масі) на брехню обраного ним політика зважає мало
Перепрошую за перехід на особистості, але чи означає це, що Ви особисто (адже я запитував "скільки разів НВД (на Вашу думку) політик повинен збрехати...) – так от, чи означає це, що на брехню обраного Вами політика Ви зважаєте мало?
Ігор Бурдяк   | 20.02.2012 21:15
Никита:
Cталося так, що я голосував за Т. Чорновола. Він балотувався якраз по нашому сихівському округу. В виборі розчарований не я один. Ми навіть пробували його відкликати. Але, звичайно, нічого з цього не вийшло. Найбільше обурені були якраз не за брехню, а за (можливо) правду: Він звинувачував галичан (які його обрали) за те, що родичі голосували за заробітчан.
Брешуть всі люди. Статистика каже, що в середньому людина бреше до сотні разів в день, часто навіть цього не помічаючи.
Політики брешуть частіше. Але не всяка брехня є злом. Більше того, деяка навіть може щось важливе врятувати. Для чого існує держ. таємниця? Зовнішня розвідка (шпигунство)?
Ігор Бурдяк   | 20.02.2012 21:21
Ось у Олеся Донія мене приваблює якраз правдивість. Але не згоден з деякими його висновками.
Никита   | 20.02.2012 21:21
Ігор Бурдяк:
Брешуть всі люди. Статистика каже, що в середньому людина бреше до сотні разів в день, часто навіть цього не помічаючи.
Політики брешуть частіше. Але не всяка брехня є злом...
Ваша позиція зрозуміла.
Незрозуміло тільки, навіщо Ви запитували, чи вірю я у правдивість слів Донія.
Никита   | 20.02.2012 21:23
Ігор Бурдяк:
Ось у Олеся Донія мене приваблює якраз правдивість. Але не згоден з деякими його висновками.
Опа! То Ви Донія вважаєте винятком ("брешуть всі люди, а політики ще частіше" – тільки Доній не бреше?? і чого б це так було?)

Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua