Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
1
Рейтинг
1

Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

Коментарі
Никита   | 18.02.2012 22:52
Кр-к:
Не буду ні обруватися, ні сперечатися, вискажу тільки деякі зауваження:
1. Майдан мав велике значення для формування української нації. Особисто знаю людей, що усвідомили себе українцями саме внаслідок Майдану.
2. Для іміджу України на Заході Майдан мав величезне позитивне значення. І досі він осяює образ України і українців, принаймні у Франції це так.
3.Хочу вам сказати. що і для розвитку Януковича як політика Майдан також мав велике і позитивне значення. Янукович 2010 кардинально відрізняється від Януковича 2004. НМД.
Ігор Бурдяк   | 18.02.2012 22:57
Никита:
Ігор Бурдяк:
Я написав: "за будь-яку ціну сформував пропрезидентську більшість в ВР".
Що, НВД, довелося б Ющенку брехати про Україну, щоб сформувати пропрезидентську більшість?
Переформатування КС з метою незаконного повернення старої конституції, зміна правил утворення деп. більшості, підкуп депутатів і фактично узурпація законод. влади, ігнорування рекомендацій венеціанської комісії і ПАРЄ щодо ВРЮ, законопроектів, зокрема про вибори... Це "Будь-яка ціна" і про Януковича, а Ющенко Ви радили брати приклад.
Чи це брехня – можна по-різному оцінювати, але шкода іміджу України в Європі нанесена
Ігор Бурдяк   | 18.02.2012 23:16
Кр-к:
Бурдяк:
Ви там цілком слушно написали про "батька брехні" і самі ж берете участь в цій великій брехні проти України, бо підтримуєте якийсь КОД тоді, коли самі визнаєте, що ніякої диктатури в Україні нема!
Я казав, що вона є і її немає.
В принципі ці заяви про диктатуру якісь дивіденти опозиції навряд чи дадуть. Тому мабуть і не варто їх робити. Сама назва КОД не каже про наявність диктатури, а лише про її загрозу.
А щодо "політичної моралі" справа не така проста. І Ви з розумінням сприймаєте, м"яко кажучи, суперечливі кроки влади, але шукаєте "хробачки" в опозиції.
Никита   | 19.02.2012 00:06
Ігор Бурдяк:
шкода іміджу України в Європі нанесена
)))))))))))))))))
Найбільша шкода, що нанесена не просто іміджу, а безпосередньо самій Україні – це той "розподіл влади", який влаштували Ющенко з Тимошенко. Мені важко сказати, що нанесло Україні більшу шкоду, ніж їхня війна між собою.
Тому дії Ющенка по недопущенню цієї шкоди ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ І БУДЬ-ЯКИМИ ЗАСОБАМИ – ці дії принесли б Україні виключно тільки користь.
Але що про це казати тепер...
Ігор Бурдяк   | 19.02.2012 07:13
Никита:
Причиною були не взаємні антипатії цих двох осіб. Згадайте, коли Янукович десь посередині президентства Ющенка був прем"єром – теж було "двовладдя". Велика помилка Ющенко була в тому, що він в 2004 році погодився на політреформу, яка розбалансувала повноваження гілок влади.
А щодо шкоди від нинішньої "диктатури" (ухвалення важливих державних рішень в єдиному центрі без належних узгоджень), то вона нанесла не менше шкоди. Одні "харківські угоди" чого варті. І коли Ви кажете про шкоду від брехні про Україну, то брехня влади про боротьбу з корупцією і про дотримання стандартів демократії таки нанесла відчутну шкоду -
Ігор Бурдяк   | 19.02.2012 07:15
інвестиції в Україну порівняно з періодом "анархії" різко скоротилися і "світла в кінці тунелю" не видно.
Після того, як Генпрокуратура проігнорувала результати "спецоперації", можна зробити висновок про те, що тлумачення КС про статус доказів, здобутих "неналежним чином", потрібне було владі не лише для того, щоб врятувати Кучму. А можливо навіть і в найменшій мірі для того.
Никита   | 19.02.2012 09:33
Ігор Бурдяк:
Причиною були не взаємні антипатії цих двох осіб
НМД однією з головних причин були амбіції Тимошенко негайно отримати всю владу в країні. Якби вона спокійно працювала в команді Ющенка (як і обіцяла це на Майдані, (пам"ятаєте? "готова мити підлогу у штабі Ющенка"), допомогла йому переобратися на другий термін, то у 2015-му красиво і достойно стала би Президентом України.
А Ющенко, якщо не мав політичної волі примусити Тимошенко так і робити, повинен був ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ уникнути війни з нею. Її прихильники десь з 2008-го року прямим текстом казали, що Ющенко має добровільно відмовитись від влади і передати її Тимошенко.
Никита   | 19.02.2012 09:38
Ігор Бурдяк:
У 2008-му, мабуть, вже було пізно. Тепер я думаю: якщо він не мав політичної волі чи з якихось інших невідомих мені причин не міг розпочати реформи, повинен був дійсно відмовитися і передати владу Тимошенко. Це було б краще для країни, ніж війна між ними.
Никита   | 19.02.2012 09:41
Ігор Бурдяк:
Велика помилка Ющенко була в тому, що він в 2004 році погодився на політреформу, яка розбалансувала повноваження гілок влади.
)
Ну от Янукович і виправив помилку Ющенка, які проблеми?
Никита   | 19.02.2012 09:48
Ігор Бурдяк:
Одні "харківські угоди" чого варті. І коли Ви кажете про шкоду від брехні про Україну, то брехня влади про боротьбу з корупцією і про дотримання стандартів демократії таки нанесла відчутну шкоду -
Не сперечаюся.
Ігор Бурдяк   | 19.02.2012 10:17
Никита:
Ігор Бурдяк:
Причиною були не взаємні антипатії цих двох осіб
НМД однією з головних причин були амбіції Тимошенко негайно отримати всю владу в країні. Якби вона спокійно працювала...то у 2015-му красиво і достойно стала би Президентом України.
А Ющенко, якщо не мав політичної волі примусити Тимошенко так і робити, повинен був ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ уникнути війни з нею.
Тимошенко не намагалася б реалізувати свої амбіції негайно отримати всю владу в країні, якщо б не політична реформа.
Але цей дует уже в минулому. НМД Тимошенко прем"єр-міністром уже не буде ніколи. Хоча президентом може бути.
Так, непомірні амбіції були великою проблемою.
Ігор Бурдяк   | 19.02.2012 10:26
Але попередня влада не мала під своїм контролем корупційні потоки так, як це має нинішня. Зневага до закону в цьому плані руйнує в людях щось дуже важливе для суспільства. Олесь Доній:
...коли я розповідаю про цю проблему в студентських аудиторіях, а я майже щотижня там виступаю – я бачу нерозуміння в очах студентів, коли я кажу, що я відмовився від таких коштів (10 млн. дол.). Є враження від студентських очей: або дурень, що відмовився, або брехун. Це є серйозна проблема суспільства.
До речі, Ви вірите, що йому пропонували таку суму?
Никита   | 19.02.2012 10:39
Ігор Бурдяк:
Тимошенко не намагалася б реалізувати свої амбіції негайно отримати всю владу в країні, якщо б не політична реформа
Думаю, намагалася б. У чому я вірю її прихильникам, так це в тому, що "її ніщо б не зупинило". Це вони так казали свого часу: "Тимошенко хоче стати Президентом, значить стане: її ніщо не зупинить"
Ну правда знайшлося це "що": її зупинив Янукович.
Ігор Бурдяк   | 19.02.2012 10:39
Никита:
Ігор Бурдяк:
Велика помилка Ющенко була в тому, що він в 2004 році погодився на політреформу, яка розбалансувала повноваження гілок влади.
)
Ну от Янукович і виправив помилку Ющенка, які проблеми?
КС не лише повернув конституцію часів Кучми. Янукович отримав додаткові повноваження, яких у Кучми не було. Раніше кандидатуру міністра розглядав профільний комітет ВР.
І ще деякі повноваження, які раніше належали ВР передані президенту. А головне – КС по-іншому розтлумачив положення конституції (для цього змінили регламент ВР). Це дозволило за допомогою купівлі тушок формувати парламентську більшість.
Ігор Бурдяк   | 19.02.2012 10:44
Никита:
Ігор Бурдяк:
Тимошенко не намагалася б реалізувати свої амбіції негайно отримати всю владу в країні, якщо б не політична реформа
Думаю, намагалася б. У чому я вірю її прихильникам, так це в тому, що "її ніщо б не зупинило". Це вони так казали свого часу: "Тимошенко хоче стати Президентом, значить стане: її ніщо не зупинить"
Ну правда знайшлося це "що": її зупинив Янукович.
Поки-що так. Та й навряд чи в її поразці в 2010 році "винуватий" він.
Але сьогодні саме Янукович робить її майбутнє президентство більш ймовірне.

Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua