Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
1
Рейтинг
1

Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

Коментарі
Никита   | 18.02.2012 20:18
продовжувати стверджувати, що диктатура в Україні є – це буде порушення логічного зв"язку.
Ігор Бурдяк   | 18.02.2012 20:34
Никита:
Ви не можете продовжувати стверджувати, що диктатура в Україні є – це буде порушення логічного зв"язку.
Ну так, "перехідний режим" – ні те, ні се, погоджуюсь.
Та я не про себе. Ви колись говорили – мораль політика інша, ніж мораль християнська. Тобто допускали, що політик має право на певні маніпуляції і навіть злочинні дії (якщо я правильно Вас тоді зрозумів).
Чому ж тоді він не може використати слова того ж Бжезинського в політичних цілях, навіть якщо він їх і не поділяє?
Ігор Бурдяк   | 18.02.2012 20:57
До речі, Ваші нинішні слова: ...якби Ющенко зробив те ж саме, що зробив у 2010-му Янукович (тобто повернув собі президентські повноваження, призначив покірного своїй волі Прем"єра і за будь-яку ціну сформував пропрезидентську більшість в ВР) – я б вітав це з великою радістю. Думаю, не я один.
Никита   | 18.02.2012 21:09
Ігор Бурдяк:
Ви колись говорили – мораль політика інша, ніж мораль християнська. Тобто допускали, що політик має право на певні маніпуляції і навіть злочинні дії
Не зовсім так.
НМД моральність політика слід оцінювати через користь, яку його дії приносять державі.
З цієї точки зору політик має право на маніпуляції і навіть злочинні дії тоді, коли він керується державними інтересами.
На превеликий жаль, це не про українських політиків взагалі.
А зокрема, у цьому випадку: яка державі Україна користь від того, що певні політики (виключно у своїх вузькопартійних або й особистих інтересах) називають державу Україна диктатурою – тим більше тоді,
Никита   | 18.02.2012 21:16
коли вони самі так не думають?
Від цього Україні тільки шкода.
Никита   | 18.02.2012 21:19
Ігор Бурдяк:
До речі, Ваші нинішні слова: ...якби Ющенко зробив те ж саме, що зробив у 2010-му Янукович (тобто повернув собі президентські повноваження, призначив покірного своїй волі Прем"єра і за будь-яку ціну сформував пропрезидентську більшість в ВР) – я б вітав це з великою радістю. Думаю, не я один.
Так. І що підтверджують або заперечують ці мої слова?
(До диктатури це не має стосунку. Такі дії не зробили б з Ющенка диктатора так само, як не зробили вони диктатором Януковича)
  | 18.02.2012 21:22
Никита:"Хочу сказати за себе: якби Ющенко зробив те ж саме, що зробив у 2010-му Янукович (тобто повернув собі президентські повноваження, призначив покірного своїй волі Прем"єра і за будь-яку ціну сформував пропрезидентську більшість в ВР) – я б вітав це з великою радістю"

От бачите як все просто – то якби Ющенко зробив ті самі кроки. що і Янукович (навіть якщо "за будь-яку ціну сформував пропрезидентську більшість"), то Ви би підтримали! То Вас що, тільки прізвище президента чи його профіль стримують від підтримки? І закидаєте Ви Януковичу те, що простили би Ющенку? Тому я і не один раз звертав Вашу увагу, що критерієм має бути не ФИО, а дії, скеровані на укріплення нашої Державності!
Ігор Бурдяк   | 18.02.2012 21:28
Никита:
Ігор Бурдяк:
До речі, Ваші нинішні слова: ...якби Ющенко зробив те ж саме, що зробив у 2010-му Янукович – я б вітав це з великою радістю. Думаю, не я один.
Так. І що підтверджують або заперечують ці мої слова?
(До диктатури це не має стосунку. Такі дії не зробили б з Ющенка диктатора так само, як не зробили вони диктатором Януковича)
Ви самі заперечили цей пост: Будь-яка брехня стосовно України є згубною і руйнівною (будь-яка ціна – це і була брехня, багато брехні)
Никита   | 18.02.2012 21:46
Кр-к:
То Вас що, тільки прізвище президента чи його профіль стримують від підтримки?
Відкрийте свої статті за часів Президента Ющенка – і знайдете відповідь на це питання.
Ви змінили свої погляди, а я – ні.
Никита   | 18.02.2012 21:50
Ігор Бурдяк:
Я написав: "за будь-яку ціну сформував пропрезидентську більшість в ВР".
Що, НВД, довелося б Ющенку брехати про Україну, щоб сформувати пропрезидентську більшість?
  | 18.02.2012 21:54
Бурдяк:
Ви там цілком слушно написали про "батька брехні" і самі ж берете участь в цій великій брехні проти України, бо підтримуєте якийсь КОД тоді, коли самі визнаєте, що ніякої диктатури в Україні нема! Але Ви і Вам подібні з впертістю, гідною кращого застосування, коже в міру своїх можливостей гадите і дезінформуєте людей як внутрі країни, так і за її межами, сіючи завідому неправду! А потім дивуєтеся і апелюєте до якихось "рейтингів".
Україна століттями не мала власної Державності і тому її діти віками були "на чужій роботі". Саме тому ми зараз маємо в країні не сформовану націю, а мішанину! А патрійотичні світочі замість зайнятися формуванням нації продовжують розривати її!
  | 18.02.2012 22:05
Никита:
Кр-к:

То Вас що, тільки прізвище президента чи його профіль стримують від підтримки?
Відкрийте свої статті за часів Президента Ющенка – і знайдете відповідь на це питання.
Ви змінили свої погляди, а я – ні.
Я не змінив свої погляди, бо і тоді я писав, що підтримаю КОЖНОГО, хто буде діяти на зміцнення нашої Державності. Зараз Янукович діє саме так і тому я підтримую його, бо для мене Державність є на першому і решта місцях, бо її збереження, укріплення Самосстійності є запорукою формування Української нації і всіх її атрибутів – мови, культури, науки і тд. демократії також! Без Державності все це г... варте, як сказав би Гашеків герой.
Никита   | 18.02.2012 22:21
Кр-к:
Підтримувати Президента – не означає схвалювати всі без винятку його дії.
1.Я не можу схвалювати кроки, спрямовані у бік російського світу.
2.Я не можу схвалювати те, що він прогавив підписання Угоди про асоціацію з ЄС.
3.Ну про політику у сфері малого і середнього бізнесу взагалі мовчу.
1,2 і 3 шкодять і державності, і незалежності України.
  | 18.02.2012 22:29
Никита:
Я написав: "за будь-яку ціну сформував пропрезидентську більшість в ВР".
Що, НВД, довелося б Ющенку брехати про Україну, щоб сформувати пропрезидентську більшість?
Ви можете обурюватися, але вся ця "революція" з її брехливими гаслами, обіцянками, з тим "отруєнням", третім туром були одніє великою деструктивною трагедією сучасної України! Країна замість поступового розвитку на десятиліття загрузла в мізерних амбіціях примітивних пігмеїв! На жаль це втрачені для розвитку країни роки. Але і це можна було би простити "помаранчевим", якби вони не отруїли суспільство підлою брехнею на своїх суперників, соратників і самих себе. Ось цього простити не можна!
  | 18.02.2012 22:47
Никита:
По-перше, будьте чесним – Ви його не підтримуєте взагалі!
Стосовно "прогавив", то це є підлою брехнею, бо він акурат все зробив для підготовки цієї угоди, а от обгадили справу де і як тільки могли акурат найщіріші патрійоти всєх мастєй:-)).
Про кроки у бік "російського світу", то краще справді помовчте, бо памаранчі зробили такий розкішний подарунок цьому московитському світу, що не йде у жодне порівняння з "кроками" Януковича.
Ну і про малий бізнес, то не хочу навіть говорити не хочу, бо вже все стало на свої місця, а Ви ще продовжуєте ридати по інерції:-)...

Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua