Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
1
Рейтинг
1

Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

Коментарі
Никита   | 17.02.2012 22:16
Кр-к:
Нема чого перекладати відповідальність на опозицію. Режим у державі визнача влада і тільки влада. Можете скільки завгодно заперечувати схильність Януковича до авторитаризму – вона від Ваших заперечень не зникне.
  | 17.02.2012 22:46
Никита:
Кр-к:
Нема чого перекладати відповідальність на опозицію. Режим у державі визнача влада і тільки влада. Можете скільки завгодно заперечувати схильність Януковича до авторитаризму – вона від Ваших заперечень не зникне.
Хе-хе...Так само, як і від Вашої курячої сліпоти, або небажання сприймати реалій такими, як вони є! Ви що, хочете заперечити, що всі ці немирі-донії і К працюють на імідж країни? Та вони готові втопити країну, аби тільки щез ненависний їм "режим"! Таку "політику ми спостеріігаємо впродовж цілої нашої історії! Тому і не мали дотепер власної Державності! Зріть у корінь, пане!
Никита   | 18.02.2012 00:14
Кр-к:
Мені було б дуже цікаво знати, як би Ви визначили політичний режим сучасної України. Адже (коли хочете) Ви можете давати блискучі дефініції складних політологічних і філософських понять.
Ігор Бурдяк   | 18.02.2012 09:12
Никита:
В Кр-к | 17.02.2012 18:52 пан Кр-к каже, що в нас немає не те що натяку на диктатуру, а навіть "нормальної" демократії, бо депутати, які кидалися сльозогінними гранатами чи брутально обріхували свою країну повинні би "співати у хорі якоїсь колонії".
Можна зробити висновок, що Януковичем він не задоволений, але з іншої причини – через те, що диктатором він не є.
А сказати це він не може – не хоче Вас розчаровувати.
Подібно як в часи СРСР більшість професорів-суспільствознавців могли дати чітке визначення суті режиму, але почали його давати лише після того, як режим почав валитися.
  | 18.02.2012 11:47
Никита:
Не дуже бачу сенс відповідати, бо щоб я не написав, Ви все одно сприймете негативно...:-). Але тим не менше:
1. Спочатку нагадаю і Вам і К, що я ще з 2007 року виступав і мрія, аби Ющенко став диктатором, хоч би трішечки...Нам конче потрібен був наш "Піночет", бо Державність була на грані розвалу. Тому мене смішить пан Бурдяк, що я не хочу Вас чи когось "розчаровувати".
2. Янукович і справді міг би проводити політику дещо жорсткіше по відношенню до "дємократічєскіх клікуш", які їздять світами і тільки гадять щосили. Треба би просто притягувати за паплюження честі і гідності і людей, і Держави! Як можна не реагувати, коли хами загадили ЗМІ нецензурщиною?
  | 18.02.2012 11:58
3. Назвіть мені хоч якісь відступи від демократичних засад в Україні, особливо порівнюючи з попєрєдніками, коли суди виносили постанови із забороною критики бАгіні, коли в народу хотіли забрати право прямого вибору президента, коли міняли суддів КС, генпрокурорів, а бандюки-лозинські мало не діставали медалі за сафарі на селян? Порівняйтє зі "злочинами" теперішнього "режиму"!
4. Наведіть приклади "утисків" на ЗМІ, приклади заборони мітенгів, обмеження пересування, перетину кордонів, діяльності партій, свободи патякань для апазиції...Верзуть, що тільки хочуть і гадять де тільки можуть!
5. А може те, що Україна переплачує щомісяця (!) півмільярда доларів московитам є політичною "помилкою"?
  | 18.02.2012 12:09
Та роззуйте очі врешті-решт і не вдавайте, що не розумієте, що бАгіня сидить саме за свої злочини і то ще далеко не за всі" Поки...Її слід судити разом з її "політсилою" за впрвадження тотальної корупції і розтління нації, коли мітингувальниці стоять, як на роботі, не за переконання, а за гривні, про що були надані документовані свідчення навіть на УП! Ось за це її взагалі требе тримати за гратами мов прокажену!
Одним словом – беріть порівняльну таблицю і справді аналізуйте, але оцінюйте не по децибелам вереску клікуш, а по реальним фактам!
  | 18.02.2012 12:19
Ось читайте..."Львівська міськрада просить прийняти закон про імпічмент президента"...Вони вже почистили свої сараї, полаталали дороги, поприбирали горища, повивозили сміття? І це збіговисько патрійотів роззявляє пащу на речі, які ні вухом, ні рилом не є їх компетенцією! І це є демократія? Та такі заяви вправі робити якась там партія чи громадська організація, але не лава міських радників чи сільських війтів! Це ж просто якась пародія на демократію, коли кожне мурло, замість виконувати свою рободу згідно своїх повноважень бере і імітує, що вони там є в тій міській раді! А що робиться в місті і про тих радників нам розповідає ZIK, і що? Вони висловлюють своє обурення? Злодійня нещасна!
Ігор Бурдяк   | 18.02.2012 12:24
Кр-к:
Ну це не блискучі дефініції складних політологічних і філософських понять.
Це приблизно те саме, що кажуть "бабушкі Тимошенко", лише спрямовані в протилежну сторону.
Ігор Бурдяк   | 18.02.2012 12:54
Кр-к:
Нам конче потрібен був наш "Піночет"...Янукович і справді міг би проводити політику дещо жорсткіше
Ну Піночет міг би якісь призначення проводити в силових структурах сам без додаткових консультацій, він генерал армії. А Янукович, оскільки в нього ніякого військового досвіду немає, перед призначенням військового міністра міг би хоча вислухати думку комітету з нац. безпеки і оборони. І зробити це прозоро.
У Піночета вийшло чому? Бо він мав добрих радників і дослухався до них. Те ж саме Рейган і його "рейганоміка". В "рейганоміці" лише його воля. Мізки інших людей.
Є воля, є мізки. Кожен повинен робити своє.
Valeriy   | 18.02.2012 13:35
Насчет диктатуры и памятника Герою Бандере. Из текста "Акта провозглашения Украинского Государства 30 июня 1941 года" приведу только последнии несколько строчек:

Да здравствует Украинское Суверенное Соборное Государство!
Да здравствует Организация Украинских Националистов!
Да здравствует Вождь Организации Украинских Националистов и Украинского Народа СТЕПАН БАНДЕРА! СЛАВА УКРАИНЕ!

Жирность и размеры букв соответствуют оригиналу.
И у меня вопрос – кто более диктатор?
Янукович или Бандера?
И это на этапе только первого акта. Даже Ленин таких почестей не имел
Ігор Бурдяк   | 18.02.2012 13:59
Valeriy:
30 июня 1941 года практично вся Європа була в стані війни. Глави держав, які брали в ній участь згідно конституцій мали диктаторські повноваження
Ігор Бурдяк   | 18.02.2012 14:29
А що стосується "соответствия оригиналу", то дуже сумніваюся. По перше, акт російською мовою не складався. А українською націоналісти називали Бандеру не вождем, а провідником.
Никита   | 18.02.2012 16:22
Кр-к:
Уважно прочитав Ваші коментарі, але визначення політичного режиму сучасної України в них не знайшов. Втім, розумію, що це дуже непросто дати таке визначення і це зобов"язує. Тому я й заперечую проти голослівного і бездоказового визначення – навіть не визначення, а просто навішування ярлику – "диктаторський режим".
Никита   | 18.02.2012 16:30
Кр-к:
нагадаю і Вам і К, що я ще з 2007 року виступав і мрія, аби Ющенко став диктатором, хоч би трішечки...Нам конче потрібен був наш "Піночет"
Можу підтвердити це. Прекрасно пам"ятаю Ваші дописи на цю тему, навіть деякі дослівно. Ви колись написали так (цитую по пам"яті: "В.А, влада валяється під ногами! Беріть її, народ підтримає!").
Хочу сказати за себе: якби Ющенко зробив те ж саме, що зробив у 2010-му Янукович (тобто повернув собі президентські повноваження, призначив покірного своїй волі Прем"єра і за будь-яку ціну сформував пропрезидентську більшість в ВР) – я б вітав це з великою радістю. Думаю, не я один.

Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua