Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Перевернута піраміда святості

Стрілець | 30.10.2011 17:47

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
1

Священна. Чим більша – тим священніша.

Приватна власність – священна.

Це на планеті Земля на даний час головний лозунг. Навіть більше – головний символ головної віри. Єдиної реально сильної віри. Вищої та сильнішої за всі інші віри разом узяті.

Заодно це – еталон лицемірства. Бо завжди не договорюється друга половина цього символу, а саме: "Чим більша та власність, тим вона священніша"

Про цю другу половину не люблять згадувати, вона ніде не вказан апрямо в законах, але де-факто її дуже жорстко виконують.

В результаті – мало не все, створене населенням планети, зосереджується у приватній власності маленької купки власників. Бо якщо власність чим більша, тим священніша, то вона тим краще й ретельніше охороняється, тим більше їй сприяння і тим легше йде процес відбору власності у менших власників. Тих самих, до яких формула обертається своєю спиною, на якій значиться: "чим менша власність, тим вона несвященніша", а тому її так старанно не треба охороняти, їй можна менше сприяти або і взагалі заважати, а якщо великим треба, то й обмежити-відібрати.

От і створюється зла і нестійка перевернута піраміда власності. Зі всіма витікаючими наслідками.

А треба би просто навпаки:

"Приватна власність священна. Чим МЕНША – тим священніша. Чим більша – тим менше священна, а з певної міри – злочинна"

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua