Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4

Голосів "за"
6

Голосів "проти"
2

Коментарі
Vladimir   | 26.10.2011 23:15
Автор уже не 1 материал написал в попытках разоблачить частную собственность. Но логика против.
Власть одна, ее функции описаны и конечны. Собственность бесконечна. Сколько Вы создадите нового, столько его и будет. Лишь бы Вы знали, что это – Ваше. Что ни 1 гад, взяв в руки труд о том, что собственность, оказывается. прикосновенна и мерзопакосна, не отнял у вас ее. Тогда она будет создаваться и сколько Вы не попытаетесь взять, а ее будет больше.
И главное – не в силах человека собрать у себя всю собственность или даже существенную ее часть не используя силу государства и лозунг – "собственность прикосновенна"
Стрілець   | 27.10.2011 00:03
Vladimir:
И главное – не в силах человека собрать у себя всю собственность или даже существенную ее часть не используя силу государства и лозунг – "собственность прикосновенна"
В силах!
На жаль – цілком і повністю в силах.
Реалії України якраз дуже непогано
доводять, що в силах.
Треба саме те, що й демонструється в Україні -
якщо у людини достатньо власності,
то він може КУПИТИ собі силу держави
і далі вся та сила буде служити
на примноження ЙОГО власності.
Серед іншого – і простим, грубим відбором
власності інших.
Що у нас і робиться, а наївні ля-ля
про злобних чиновників...
Микола_Гаврилович   | 27.10.2011 09:07
+
Це і так, і не зовсім так.
Чесною працею надприбутків не заробити. А злочинним шляхом – духу не хватить. Це що стосується індивідуму.
Але те що ми маємо у себе являє собою поєднання різнокольорової зграї наймерзенніших злочинців зі владою. І ось тут працює принцип – забрати все у народу, роздерти на частини між собою і застабілізувати ці можливості "роздирати між собою" на майбутнє.
Никита   | 27.10.2011 16:06
Стрілець:
чому не стоїть гостро і ця проблема, і ця задача – визнати, що необмежена власність – теж зло? Визнати і робити все, щоб її не було
Ну чому ж не стоїть? Ця проблема стоїть перед людством з давніх часів. У Біблії написано: "Легше верблюдові пройти крізь вушко голки, аніж багатому увійти до Царства Божого" (Матвія 19:24)
І з давніх давен люди намагалися щось робити, "щоб її не було". Тільки жодного разу ці спроби не увінчалися успіхом, от біда. Навпаки: всі ці спроби дуже часто призводили до кривавої тиранії...
У людства не існує позитивного досвіду вирішення проблеми, про яку пише Автор у своїй статті.
Vladimir   | 27.10.2011 16:16
Стрілець:
Я не знаю никого, кто бы себе купил власть за деньги. Зато знаю многих, кто получил деньги, попав во власть.
Когда Ющенко на предвыборных митингах в Харькове в 2004г. сазал – "человек на 3-й модели Жигулей приезжает на работу в обладминистрацию,через год он в десятке богатейших людей области" он получил поддержку сраднего класса Харькова. потому что единственный сказал то, что все видят и от чего все страдают.
Или кто знал в 2009г. бизнесмена Александра Януковича? Кто знал про его банк в конце рейтинга? А сегодня он в 50 крупнейших бизнсеменов, банк в 20-ке рейтинга. Не приведете Вы обратных примеров...
Никита   | 27.10.2011 16:18
Втім, у деяких країнах намагаються вирішити цю проблему прогресивним оподаткуванням чи різними видами податків на багатство, на розкіш тощо.
От у Франції, наприклад, зараз прийнято новий закон, що в рази збільшує податок на нерухомість, яку придбано з метою подальшого перепродажу. Ну і що? ринок нерухомості просто зупинився і завмер в очікуванні. Нотаріуси сидять без роботи. Агентства нерухомості несуть великі збитки і вимушені звільняти персонал... Подивимось, що буде далі.
Стрілець   | 27.10.2011 20:23
Vladimir:
Стрілець:
Я не знаю никого, кто бы себе купил власть за деньги. Зато знаю многих, кто получил деньги, попав во власть.

Не приведете Вы обратных примеров...
Владімір,
ви мене ставите у просто таки незручне становище -
якось навіть неприємно тикати людину носом
у такі явні помилки-нерозуміння.
Що значить – "попав во власть"?
У владу що – просто так попадають?
Ні, шановний, місце у владі КУПУЄТЬСЯ.
І там не тільки "вступний внесок"
на одні вибори, о ні...
Платити доводиться і далі.
Але ж зате покупець дістає в руки
препотужний інструмент – владу.
І нею відбиває всі затрати.
Стрілець   | 27.10.2011 20:28
А ви, Владімір, зумієте навести приклади,
як людина просто так, із вулиці,
нікому нічого не платячи ДО
або не розраховуючись ПОТІМ –
попадає у владу?
Причому не декоративно-декларативну владу,
а владу РЕАЛЬНУ, владу,
здатну дати їй потім збагачення?
Никита   | 27.10.2011 20:38
Стрілець:
приклади,
як людина просто так, із вулиці,
нікому нічого не платячи ДО
або не розраховуючись ПОТІМ -
попадає у владу?
От із цим повністю погоджуюся.
Є навіть така новітня приказка: за СРСР хто мав владу – мав гроші, а зараз хто має гроші – має владу.
Vladimir   | 28.10.2011 15:58
Стрілець:
Примеров сколько угодно. Плалят не до попадания, а после. Вы в самом деле считаете, что все главы управлений в обладминистрации заплатили новому губернатору за свою должность, что все нач.управлений Министерства – новому министру? Не смешите публику.
Главное, что он должен- обеспечить исполнение указаний начальника причем, знать, какие указания выполнять, какие саботировать, поддерживать и т.д. там сного чего есть. Если Вы – тот человек, от которого новый губернатор этого ожидает, то Вы попадете в егоадминистрацию. Не с улицы, от предыдущего знакомства или кто-то порекомендует. А деньги он потом заработает.
Стрілець   | 28.10.2011 16:54
Владімір,
а чому би, перш ніж "викривати" мене -
та не почитати, що я написав?
Там же якраз:
//нікому нічого не платячи ДО
або не розраховуючись ПОТІМ //
Навіть великими літерами повиділяв,
а ви мені тут про що так менторськи?
Ви:
//Плалят не до попадания, а после//
Вже ж не перший раз вам говорю -
спочатку почитайте уважно, зрозумійте,
а тоді вже...
Vladimir   | 28.10.2011 20:47
Стрілець:
Я внимательно прочитал. Вы подчеркиваете вред большой собственности, затем делаете вывод, что если ее сделать священной и неприкосновенной, то она сконцентрируется в 1 руках и будет хуже, чем если власть сконцентрируется в 1 руках. Вот против этого я и возражаю.
Я написал вначале и пмогу повторить – без власти Вы никогда не сконцентрируете слишком много собственности. Вы можете иметь много миллиардов, а любьую Вашу собственность у Вас заберет друг чиновника с 10000$ и Вы ничего не сделаете. Это та система, что у нас установилась. Никакая собственность власти не рождает. Люди имеют огромную собственность. вылетают из власти и остаются ни с чем. Вы этого не знаете?
Стрілець   | 29.10.2011 00:18
Владімір,
ви знаєте, що таке монета?
Це такий собі кружок із двома сторонами -
аверс і реверс.
Величина власності й політична влада -
це дві сторони ОДНОЇ монети.
Отож я так собі тонко-тонко натякаю,
що якось м'яко кажучи смішно
весь час кидатись тільки на один бік
аки лютий бик на червону ганчірку,
а інший бік – проголошувати
священним і недоторканим.
Я зрозуміло висловлююсь?
Стрілець   | 29.10.2011 00:25
Ну а щодо тих "нещасних" Ахметових,
яких кожен чиновничок може скривдити й не помітити,
досить йому тільки 10000 мати,
то вмент ділова пропозиція:
я вам знайду людину, друга чиновника з 10000,
ви цій людині розкажете, як це робити,
а вона потім "розкулачить" Ахметова.
Ну а здобич поділимо -
вам за знання,
виконавцю за роботу, а мені за ідею.
Тільки спішіть, а то такий суперрентабельний бізнес -
перетворити 10 тисяч у десять мільярдів -
у будь-який момент можуть перехопити,
ох і запізнимось же!
Vladimir   | 29.10.2011 01:09
Ахметова она не раскулачит, т.к. это даже Тимошенко в 2005 не удалось, как она не старалась. Те, кто в Украине смог получить свои доходы в таких размерах, сделал это только благодаря власти. Тут нет монеты. Тут есть власть, которая рождает собственность. Если Вы найдете хоть одного, кто бы собрал много денег без влияния на власть, а потом пошел во власть, это было бы доводом. Но вы его не приводите.
Не в силах одного человека сосредоточить у себя слишком большую собственность без поддержки со стороны неограниченных ресурсов. Реально такие ресурсы есть только у власти.
Ну посмотрите на Миттала. Он богаче всех украинских олигархов. А не защити его Саркози – лишился бы своей собственности.

Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua