Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Як представники Соціалістичної партії України людям правду не договорюють.

donn | 3.10.2011 11:31

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

Нещодавно до першого секретаря Сумського обкому КПУ, народного депутата України Володимира Даниленка звернувся громадянин з проханням пояснити, що мав на увазі перший секретар Черкаського обкому СПУ Олексій Малиновський, коли давав коментарі до статті "Обіцяти не значить одружитися, або Як влада обманює пенсіонерів".

Як представники Соціалістичної партії України людям правду не договорюють.
Нещодавно до першого секретаря Сумського обкому КПУ, народного депутата України Володимира Даниленка звернувся громадянин з проханням пояснити, що мав на увазі перший секретар Черкаського обкому СПУ Олексій Малиновський, коли давав коментарі до статті "Обіцяти не значить одружитися, або Як влада обманює пенсіонерів", яка була надрукована у 27 номері газети "Товариш".

Володимир Даниленко, як безпосередній учасник цих подій, пояснив,, що і як відбувалося.

Так 10 червня 2011 року Уряд зареєстрував у Верховній Раді України проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо соціальних показників бюджету) N8654.

Загалом законопроектом передбачалися зміни основних показників Державного бюджету: збільшення доходів та видатків, збільшення повернення кредитів по загальному фонду, зменшення надання кредитів та зменшення граничного обсягу дефіциту державного бюджету.

Питань щодо звуження соціальних виплат громадянам проект, внесений Урядом, не містив.

Потім, 14 червня цей проект був розглянутий профільним комітетом (Комітет з питань бюджету), який на свій розсуд вніс до проекту норми щодо звуження соціальних пільг, перенісши їх з проекту Закону "Про державні гарантії виконання рішень суду", N7562.

Найцікавіше, що у своєму рішенні комітет запропонував розглянути цей проект за основу та в цілому одним голосуванням для того, щоб народні депутати не змогли викреслити зміни, які були направлені проти людей.

За таке рішення деякі члени комітету отримали додаткове фінансування на свої майбутні виборчі округи. У цьому випадку бажання бути народним депутатом перевищило повагу до дітей війни, чорнобильців та інших незахищених верств населення.

14 червня законопроект N8654 був включений до порядку денного. За його включення дійсно голосували представники Комуністичної партії України. Але нагадаю, що сам проект не містив норм щодо звуження пільг, та на час включення його до порядку денного не було навіть роздано ганебного рішення Комітету. Тому народні депутати користувалися урядовим законопроектом, який мали на руках. На вечірньому ж засіданні цей проект розглядався вже з поданням профільного Комітету.

Витяг із стенограми засідання Верховної Ради України під час прийняття зазначеного вище проекту:

"Головуючий

Так, шановні народні депутати, тепер переходимо до розгляду питання. А саме: це проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо соціальних показників бюджету). Реєстраційний номер 8654.

Я прошу вас, постанову вже виготовлено. Чому не роздали постанову, бо в мене є. Роздавайте постанову. Роздайте постанову! Одну хвилинку, шановні колеги!

Є пропозиція розглянути питання за скороченою процедурою.

(Шум у залі) Прошу, голосуйте.

За-239 (ПР-184, НУ-НС-8, КПУ-0, Позафракційні-7, НП (блок Литвина) -20, Реформи-20)

Шановні колеги, я прошу вас! Секретаріат, роздайте негайно постанову. Мені сказали, що постанова... (Шум у залі) Я прошу!

Є постанова? Ну от, дивіться. (Шум у залі) Ну, от роздають постанову. Шановні колеги, ну що ви?! Я прошу вас.

Так, шановні колеги, прошу, будь ласка, доповідайте."

Проти пропозицій Комітету виступив Петро Цибенко – представник фракції комуністів Петро Цибенко, який засудив дії Уряду та членів Комітету щодо паплюження дітей війни та чорнобильців шляхом звуження їх пільг.

"Красива назва законопроекту, надзвичайно красива, приваблива "Пояснювальна записка". Від доповіді міністра фінансів хочеться від щастя плакати. Але що є насправді, яка ціна питання?

Деякі позитивні зрушення, безумовно, є, і це було б неправильно сказати про те, що їх немає. Але яка справді ціна питання? За рахунок чого будуються ті досягнення, які є сьогодні?

На початку року Кабінет Міністрів України зареєстрував законопроект під номером 7562, який називається: "Про державні гарантії виконання рішень суду". Цим законопроектом передбачалося всю конкретику, яка є в царині соціального захисту ветеранства, інвалідів, найбільш незахищених категорій населення – чорнобильців і так далі – вийняти з законів прямої дії, замість них написати норму про те, що це законодавство діє в обсязі і в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів. Оскільки побачили, що цей законопроект не підтримується Верховною Радою, більшість депутатів не підтримають цей законопроект, вирішили піти іншим шляхом: оцей законопроект, 7532, знаходиться в Законі Державний бюджет України.

Це я до того, щоб всі розуміли, шановні колеги, якою ціною будується благополуччя окремих категорій громадян України. Я маю на увазі: за рахунок батьків, за рахунок дідів, за рахунок тих людей, яким говорили приємні слова напередодні Дня Перемоги. Все це забуто, і тепер робиться все навпаки.

І тому фракція Компартії України категорично виступає проти прийняття цього закону, вважає його обманом і голосувати за нього не буде."- зазначив депутат-комуніст.

Зазначений вище проект був прийнятий за основу та в цілому. За його прийняття проголосували 252 народних депутати, з них ПР-187, НУ-НС-15, Позафракційні-11, НП (Блок Литвина) -20, Реформи-19.

За проект Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо соціальних показників бюджету) N8654, фракція комуністів не голосувала і голосувати не могла, бо завжди була послідовною та відповідальною перед своїми виборцями.

Повертаючись до коментарів першого секретаря Черкаського обкому СПУ Олексія Малиновського, можна сказати одне, людина говорить, але не читала документів. Наша держава, а особливо народ, вже втомилася від політичних діячів, які тільки і можуть, що шукати винних та обвинувачувати інших у всіх гріхах. Є такий вислів: "Коли не можеш щось зробити сам, паплюж іншого".

Комуністи не залишили прийняте рішення поза увагою. Перший секретар Сумського обкому КПУ, народний депутат Володимир Даниленко 7 липня 2011 року, майже одразу після підписання зазначеного вище проекту Президентом України зареєстрував у Верховній Раді України проект Закону України "Про внесення змін до розділу VІI "Прикінцеві положення" Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо соціального захисту громадян) N8779, яким запропонував виключити з Державного бюджету України на 2011 рік норми щодо звуження пільг соціально незахищеним верствам населення.

Отже, комуністи в черговий раз довели, що вони звикли діяти, а не говорити. А друкуючи такі статті, Соцпартія показує, що вона вже втратила віру громадян та намагається схопитися хоча б за щось, щоб тільки мати надію потрапити до парламенту, але народ пам'ятає "незабутній тандем "Ющенко-Тимошенко-Мороз-Луценко" та інші.

Якщо газета "Товариш" і автор матеріалів мають порядність, то вони повинні вибачитися перед своїми читачами за перекручування фактів.

Прес-служба Сумського обкому КПУ


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua