Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Привид таки бродить!

Стрілець | 11.02.2011 20:32

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
0

Привид бродив уже по Європі...
Заспокоїлись?
Мабуть рано.


Останнім часом тільки дуже ледачий іще нічого не написав про революцію. Ту саму, що назріває. За купою ознак, які зі всіх боків лізуть у очі.

Особливо збодрились представники так званого "середнього класу", ще особливіше – малі та середні підприємці. Ті самі, що, згідно пануючій сьогодні ідеології, почуваються "сіллю землі" та основою основ.

Отже шановна "основа основ", я в жодному разі не хочу вас лякати, але радив би злегка звернути увагу на пару обставин.

Перша обставина.

Дуже сильно сумніваюся, що народ дозріє до справжньої революції у ближні рік-два. Народ у нас, як відомо, терплячий, а забрали у нього ще далеко не все. В містах іще не забрали житло, а в селах іще не забрали ні хати, ні городи. Більше того – навіть земельні паї ще далеко-далеко не всі забрали. Забирати ще є що. Отже й терпінню ще не прийшла межа.

Гірше того (для революції) – навіть коли вже заберуть усе – ще ж муситиме пройти певний час, щоб до народу дійшло. Не день і не місяць.

Скільки конкретно піде на це часу? ПР взялась ревно, але ж уже й рік минув, а ці відбори ще тільки ледь-ледь починаються. Явно, що піде іще не рік і не два, а більше.

Друга обставина.

Час, шановна "основа основ", він такий, сліпий, працює собі на всіх, кому підвернеться. Отже може працювати не тільки на вас. Радив би все-таки звернути увагу на те, що ви вже звикли не помічати, а якщо й помічати, то як предмет насмішки і зневаги.

Воно й природно, бо які ще емоції може викликати у нормальної людини партія, керована Симоненком?

Та справа зовсім не у ньому. І не в його "партії". Справа в тому, що навіть за таку з дозволу сказати партію люди готові голосувати і ця готовність НЕ зменшується з часом, а, згідно недавнім опитування, навіть ЗРОСЛА. І це при тому, що звичне для вас оправдання – старики родом із СССР – безперервно вимирає, а тому вона мала би зменшуватись. А вона росте.

Ну тепер уявіть собі, що або до керівництва КПУ різко прорвуться нові люди, або, що мабуть імовірніше, ще різкіше утвориться нова компартія.

Різко утвориться і не те, що різко порве, а навіть не матиме тої пуповини, що нерозривно в'яже Симоненкову КПУ з колишнім СССР і теперішньою Росією, а тому заодно-природно і з теперішніми олігархами по обидва боки кордону. Не матиме тої пуповини, а тому зможе зразу ж почати відділяти мух від котлет.

В першу чергу – відділить поняття комунізму від поняття СССР. Елегантно так – у СССР хоч і правила партія, що називала себе "комуністична", жодного комунізму ніхто ніколи не будував. Гірше того – навіть соціалізму не було. Було щось таке, що суттю своєю не так уже й далеко відійшло від капіталізму, а ще й до того було дуже тяжко обтяжене якістю виконавців.

Це ж просто – подивіться, що в тій Росії тепер натворили, хіба то нормальний капіталізм, ринок? А хіба до революції 1917-го у них був пристойний капіталізм? Теж ні. А хіба до того першого капіталізму вони мали пристойний феодалізм? Теж якийсь садистський. Такий собі народ цікавий – який би суспільний лад не взялись будувати – все спаскудять. То при чому тут сам по собі комунізм чи соціалізм, коли його такі "здібні" будували?

Ну і що ви їм на це відповісте? І не тільки на це, нормальні розумні люди ще й по інших питаннях зуміють елегантно відділити всіх мух від усіх котлет, всі ваші звичні антикомуністичні аргументи повиснуть у повітрі. В результаті – той інтерес молоді до комуністичної ідеї, який у наш час таки є, але ще тільки рідкими проявами, бо не модно ж, може раптом прорватися широким потоком. Бо це може стати новим і вже ж точно буде чітко вираженим протиставленням молодої людини всьому сучасному паскудству бидлократії.

А ви ж, шановні, аж ніяк не можете так само чітко їй протиставитись, бо у вас із нею нема ПРИНЦИПОВОЇ різниці, у вас тільки КІЛЬКІСНА – вони велика власність, а ви – мала й середня.

Ну і коли потім бидлократія таки доведе до революції – як ви думаєте, є повний шанс, що це саме ви поведете її?

Коментарі
Стрілець:
Стрілець | 22.10.2009 20:34
8,9 і 10 коменти зверху
Блискучий приклад, що зірвав оплески і переконав усіх учасників дискусії

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua