Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Тиша в країні.


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Механічне відображення української тиші.

 Тиша в країні.
Тиша в країні. Тільки п-р-а-с-т-і-т-у-т-к-и різних пошестей та віросповідань торгують своїми правдами і кривдами. Честь -гроші!. Гроші – Честь! Ой, Боже ж мій, де вже подітись від цього менталітету? Де можна заховатись від самого себе? Скілько можна їсти себе, їсти цей світ зо своєю країною? Куди можна втекти від дурнів? Бо дурні оточили тебе. Дурні дихають з тобою одним повітрям, користуються з тобою Божою благодаттю і плюють собі на обличчя, ці заслинені слимаки. Дурство оточило тебе. У тебе східне обличчя? У тебе жидівське минуле? Ти визнаєш себе НАЦІОНАЛІСТОМ!?!? Ах же ти клятий жидонаціоналіст зі східним обличчям. У нас є до тебе кілька питань. Ми тебе неодмінно запитаємо, штрикала тобі межі плечі, чому у тебе неправильне обличчя? Чому ти не п-р-а-с-т-і-т-у-т-к-а? Чому ти не ДУУУУУРЕЕЕЕЕЕНЬ!!!

Тиша в країні. Тільки Мєладзе продукує через зомбоящик свої суперові шоу з цицькатими дівками та унісексуальними хлопцями з манірними атрофічними рефлексами. Тільки Скрябін кричить, що нас кинули, а Могилевська з Лободою міняють коханців продаючи свою хтивість піплу через плазменні екрани. Нехай хаває народ ці накрохмалені цукристі піхви взамін за еСеМеСкИ. Піхви – СМСки- гроші-честь. Поки піпл отримує свою частину віртуального щастя в гарній обгортці, доти цей піпл буде мати хибні орієнтири. Хибна духовність. Хибна культура. Хибна мораль. Культура і мораль з ГМО. Хто замовляв? Всі в чергу на кастінги. Країні потрібні нові імена.

Тиша в країні. Ліна Костенко втомилась і пішла, а Яворівські з його національною спілкою ПЕНЬсионерів України, наш вкраїнський радянсько-совковий ПЕНь -клуб України живе і процвітає на ниві широкополих ланів та степів. Колишні письменники-скаржники, – сьогоднішні націонал-патріоти. Комуняцькі перевертні, – дермократи зі словом на вустах. Годують дурнів солодкими піснями. Підтримують систему.

Тиша в країні. Шурують аборти. РАЗ-ДВА! РАЗ-ДВА! Шурхотять хабарі. ДАЙ! ДАЙ! ДАЙ! НА! НА! НА! Гомики кричать: МИ МАЄМО ПРАВО НА АНАЛЬНИЙ СЕКС! Безпритульні діти нюхають клей та обживають теплотраси. Святі отці перекроїлись на ділків. Гандбольні біти в руки і впірод оправославлювати. Немає більше кому відпускати гріхи. Немає коли подумати про спасіння. Євростандарти. Ринок. Президент з двома ходками невправно цигикає щодня долями мільйонів. О-п-т-і-м-і-з-а-ц-і-я. ГРОШІ! ГРОШІ! Бюджет-відкати – офшори – приватизація -інвестиції. О-О-О!

Тиша в країні. А віри немає. А слово вбиває. А брат ненавидить брата. І політика, політика, політика, політика... каннібалізму... дебілізму... багато... дуже багато. Де сховатись? Куди поїхати? Кого повішати? Кого посадовити на палю, щоб стало краще, щоб стало легше... жити... кохати... любити... творити. Хто винен? Невже я сам?

... Тиша в країні...

... Оптимізація-профанація...

... Руїна...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua