Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Проти всіх, чи таки не?

Стрілець | 9.02.2010 20:14

9
Рейтинг
9

Голосів "за"
16

Голосів "проти"
7

Щоб правильно розуміти речі навколо себе і, відповідно, правильно діяти – треба називати всі ті речі своїми іменами. Правильними.

Прихильники голосування "проти всіх" наразі перебувають у якійсь просто таки ейфорії. Аякже, вони, з їхньої точки зору, всі такі сміливі, думаючі, паростки громадянського суспільства... Вони відкинули "повзучу ідеологію вибору меншого зла", вони, вони, вони...

Ну й само собою – вони зовсім не вибирали Януковича, як дехто намагався про них сказати до голосування. У одному з блогів навіть табличку з цифрами вже приводили, дивіться, мовляв, ****, як там цифри розсіяні й по Тимошенко, й по Януковичу!

А тому – підтверджено! – "проти всіх" – не лохи, розведені регіоналами, а справді проти всіх! Ура! Ура! Ура!

Я бачив ту табличку з цифрами, сайт ЦВК дає потрібні цифри, з якиї її неважко зробити. Але ж мені ще добре відомо, що таблиця – не найкращий спосіб зрозуміти що-небудь. Людському розуму потрібне щось наочніше. Карти, графіки – набагато краще...

Тому і пропоную читачу два графіки, в які я переробив ті таблиці:

На графіках кожна точка означає область. Окремо показаний і Київ. Севастополь за його малість проігнорований. По горизонтальній осі – скільки відсотків у області набрав кандидат. По вертикальній – скільки в цій же області проголосувало "проти всіх".

Вертикальна червона лінія – 50%. Правіше неї – точки областей, де кандидат виграв. Лівіше – де навпаки, програв.

Горизонтальна червона лінія – 4,36%, саме стільки по Україні проголосувало "проти всіх". Якщо в якійсь області проголосувало більше, то вона вище цієї лінії. Якщо менше – нижце.

З огляду на "проти всіх" найгірше, коли точка області знаходиться справа вгорі – там найбільші втрати від цих самих "проти всіх". Найкраще – справа внизу. Там втрати найменші. Червона зона графіка – там, де втрати від "проти всіх" найбільші. В зеленій – навпаки, найменші. Правда там і голосів виборців мало. Але тут ми не про них, а про втрати кандидата від "проти всіх". У двох жовтих зонах втрати середні.

А тепер дивимось. У Януковича в червоній зоні і взагалі справа-вгорі, де втрати великі, точок ну дуже явно менше, ніж у Тимошенко. У неї один Київ чого вартий із його рекордними 8,06%. Це у неї та найвища точка в червоній зоні. У Януковича рекорд протилежний – саме в тих двох областях, де у нього по 90% – заодно всеукраїнський рекорд малості "проти всіх".

Тобто ми таки бачимо, що від "проти всіх" страждала в першу чергу Тимошенко. В чому нема жодної новини, це було ясно ще до виборів з оглядки на "дубовість" його електорату.

Тому нікуди не дінешся, голосуючи "проти всіх", люди фактично таки голосували в першу чергу ПРОТИ Тимошенко. А значить – ЗА Януковича.

Поздоровляти їх із перемогою не хочу. Піррова їхня перемога.

Коментарі
Мечтал быть, но не судьба, хохлов необрезанных не берут в евреи, а обрезать красоту- я шо варвар?
я не знаю этого дядьку папа твой что ли?
Тем же, чем ты отличаешся от коровы.

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua