Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
18

Коментарі
Valeriy   | 4.02.2010 23:53
"Наприклад, брехня заради спасіння, заради збереження миру і спокою не протирічить нормам моралі." – ну, ну – Вам прямиком в нашу комиссию по общественной морали.
Комментарий к закону Украины "О защите обшественной морали"

"...закон Украины о защите общественной морали знает как определить мораль, но правоприменитель никогда бы ее не узнал, если бы мораль можно было бы увидеть. Определение, которое "не давалось" многим поколениям философов и вызывало множество споров в академической среде – без проблем "далось" Верховной Раде Украины."
и Никите;-))).
Писання не дає класифікацію гріхів. Людина сама для себе вибудовує критерії добра і зла та критерії гріховності. для когось гріх – не помолитись вранці, а для когось вкрасти кілька мільйонів. Все відносно в нашому світі. Тому критерії добра і зла зовсім різні в суспільстві. Якщо вести мову пр наших кандидатів, то обидва звичайні брехуни, обидва мають заплямоване минуле і обидва рвуться до влади з однією метою. Ющенко просто обрав невірну тактику, таку, як націонал-патріотичні сили західної України на початку війни. коли обрали гітлера меншим злом і посали допомагати йому п боротись з совєтами. Чим це закінчилось? Всі ми пригадуємо. Зараз Ющенко вирішив повторти історію. Він помиляєтья
Никита   | 5.02.2010 00:04
Valeriy:
Це (як і все, що я пишу) моя особиста думка: брехня заради спасіння не протирічить загальноприйнятим нормам моралі. Або так звана "милосердна брехня" – коли смертельно хвору людину обманюють, говорячи, що вона видужає.
Никита   | 5.02.2010 00:05
Скакодуб Андрій Васильович:
А якщо відволіктися від конкретних осіб?
Яке зло, НВД, менше – корислива брехня чи зрада?
Valeriy   | 5.02.2010 00:10
Скакодуб Андрій Васильович:
Писання не дає класифікацію гріхів. Людина сама для себе вибудовує критерії добра і зла та критерії гріховності. для когось гріх – не помолитись вранці, а для когось вкрасти кілька мільйонів...Якщо вести мову пр наших кандидатів, то обидва звичайні брехуни, обидва мають заплямоване минуле і обидва рвуться до влади з однією метою. Ющенко просто обрав невірну тактику, таку, як націонал-патріотичні сили західної України на початку війни. коли обрали гітлера меншим злом і посали допомагати йому п боротись з совєтами. Чим це закінчилось? Всі ми пригадуємо. Зараз Ющенко вирішив повторти історію. Він помиляєтья
О!!! Мои оплески!
З Вашою "мораллю", Нікіта, треба давно вже в рай...:)

Понад сто років тому великий Ніцше пропонував забути про мораль стару,яка перетворилася на мотлох. На жаль, не дослухалися. Та "мораль" от і Нікіту нашого догризає...
Никита:
Никито, дивіться, сьогодні отруїли мого пса (напевно за мої справи проти влади). Коли мене донька спитала, де наш Лімон, я сказав. що він поїхав до бабушки. Вона потім сама здогадалась і мені сказала ввечері, що він в кращому світі і погані люди в тому світі з ним не будуть. Я збрехав. Це була брехня. тому брехня буває також різна. Якщо я довіряючи політику голосує за нього. а він потім краде і бреше мені, підписуючи декларацію, то це і брехня і зрада одночасно. Більш точну класифікацію нехай дають науковці.
Valeriy   | 5.02.2010 00:24
Никита:
Valeriy:
Це (як і все, що я пишу) моя особиста думка: брехня заради спасіння не протирічить загальноприйнятим нормам моралі. Або так звана "милосердна брехня" – коли смертельно хвору людину обманюють, говорячи, що вона видужає.
Никита, Андрій Васильович Вам прекрасно ответил и с примерами. Каждый сам для себя решает этот вопрос под свою персональную ответственность – спасает свою душу в терминах веры. Так что извините, пора, пора изживать в себе...;-))). Ну Вы знаете кого;-)).
Никита   | 5.02.2010 00:31
Valeriy:
Каждый сам для себя решает этот вопрос под свою персональную ответственность
Ну от я і поцікавився Вашим рішенням – що для Вас гірше, корислива брехня чи зрада.
Безвідносно до конкретних осіб.
Не хочете – не відповідайте, звичайно.
Valeriy   | 5.02.2010 00:32
Скакодуб Андрій Васильович:
Никита:
Никито, дивіться, сьогодні отруїли мого пса (напевно за мої справи проти влади). Коли мене донька спитала, де наш Лімон, я сказав. що він поїхав до бабушки. Вона потім сама здогадалась і мені сказала ввечері, що він в кращому світі і погані люди в тому світі з ним не будуть...
Жалко животинку. Мои соболезнования.
Никита   | 5.02.2010 00:34
Скакодуб Андрій Васильович:
Брехня, безумовно, дуже різна; я б хотів взагалі пошукати різні слова для милосердної і корисливої брехні.
Я питаю саме про останню.
І прийміть мої щирі співчуття з приводу отруєння собаки. Це насправді жахливо.
Valeriy   | 5.02.2010 00:42
Никита:
Valeriy:
Каждый сам для себя решает этот вопрос под свою персональную ответственность
Ну от я і поцікавився Вашим рішенням – що для Вас гірше, корислива брехня чи зрада.
Безвідносно до конкретних осіб.
Не хочете – не відповідайте, звичайно.
Не бывает безотносительно. Мораль, или ее отсутствие, все реализуется через конкретное содержание. Я ведь дал Вам ссылку – прочтите!
Valeriy   | 5.02.2010 00:48
Никита:
В этой ссылке прекрасная цитата американского судьи. Близко к тексту, по смыслу:
"Я не знаю что это такое (о морали), но когда увижу, буду знать".
В отличие от нашей Верховной Рады, которая знает что такое мораль, даже не видя ее. Так сказать – априори – в абсолютном варианте.
0   | 5.02.2010 01:15
Итересно это враньё или предательство:
Я лично пообещала Президенту – и я своих обещаний четко придерживаюсь,
- что я его поддержу на президентских выборах 2009 года. Я говорю это очень открыто, так как я очень уважаю своего Президента. И для Украины это
- национальное достояние. Я лично, и политическая партия, которую я возглавляю, будем поддерживать Президента столько, сколько вообще будет длиться политическая жизнь: и в сложные времена, и в минуты триумфа.
Как на вашу думку Никита?
Valeriy   | 5.02.2010 01:31
0:
Итересно это враньё или предательство:
Я лично пообещала Президенту – и я своих обещаний четко придерживаюсь,
- что я его поддержу на президентских выборах 2009 года. Я говорю это очень открыто, так как я очень уважаю своего Президента. И для Украины это
- национальное достояние. Я лично, и политическая партия, которую я возглавляю, будем поддерживать Президента столько, сколько вообще будет длиться политическая жизнь: и в сложные времена, и в минуты триумфа.
Как на вашу думку Никита?
;-))))))
0, может Вам украинский орден выхлопотать? Я думаю, Президент не откажет;-))).