Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Якби я був регіоналом

Стрілець | 2.02.2010 16:10

8
Рейтинг
8

Голосів "за"
8

Голосів "проти"
0

Якби я ним був і займався виборами – я не займався би рекламою Януковича. Є кращий шлях.

Якби я раптом став регіоналом і займався стратегією передвиборної боротьби, то що б я робив? Став би придумувати способи підняти в очах виборців образ Януковича? Та в жодному разі, тільки не це, нащо б воно мені – безглуздо товктися у стіну абсолютно невдячної справи!

Ні, цю безнадійність я залишив би партійним "неграм", а сам би без вагань зайнявся перлиною, самородком, брильянтом електорального поля – рухом "Проти всіх".

Ось на що я направив би максимум грошей та зусиль – саме на цей рух. Бо він того вартий, нема наразі для регіоналів нічого сприятливішого, ніж цей рух, ніщо так не покращує шанси Януковича на перемогу, як цей рух!

Адже головний лозунг – "Лоха не кинути – гріх!". А цей рух – ну просто таки золото, ну конфетка, ну найпречудовіший спосіб кинути совісливого помаранчевого лоха!

Все ж так просто – вона така сама, вона і проросійська, вона і брехуха, вона і злодійка... Ну точка в точку, ну крапелька в крапельку, ну нічим, крім статі та краще підвішеного язика не відрізняється!

Дивиться на неї совісливий помаранчевий лох і не піднімається у нього рука за неї проголосувати, тягнеться його чесна рука до рядочка "Не підтримую жодного кандидата".

Ну й не підтримуй, дорогесенький, не підтримуй, став хрестика, став! Молодець, поставив. От і гарненько, ще на один голос покращилась різниця між нею і ним. Тобто – на користь Януковича.

Бо все ж геніальне – воно і дуже просте. Просто у Януковича електорат надійний. Це щоб не сказати – "дубовий". Він як голосував у 2004 – так і в 2010 голосує. Хто там злегка на Тигіпка відхилився у першому турі – то все так, забавки, на другий тур практично всі повернуться і проголосують дружно за Ф'йодорича.

Це у помаранчевих розброд і хитання, це від помаранчевих відірвуться практично всі, хто "проти всіх". І чим більше їх відірветься – тим краще для Януковича, всяк відрив – на користь Януковича.

Лога гріх не кинути. Його треба кинути, якщо він не тямить, що в такій конкретній ситуації до слів "Не підтримую жодного кандидата" насправді треба ще дещо додати, щоб вийшло: "Не підтримую жодного кандидата, крім Януковича". Його треба кинути, якщо він не тямить, що насправді у бюлетені буде один рядок за Тимошенко, а інші два – за Януковича.

Отож якби я був регіоналом і займався виборною стратегією – я плекав би рух "Проти всіх"

І хай живуть усі лохи світу!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua