Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

...Я єсть народ якого правди сила...

13
Рейтинг
13

Голосів "за"
15

Голосів "проти"
2

Вчора була НАРОДНА ПРАВДА, бо акція протесту – це народ. Або невже все так просто. Невже Народну правду викупили ті, кому все треба?

...Я єсть народ якого правди сила...
Вчора, 2 грудня 2009 року сталася подія, яка назавжди зостанеться в історії Народної правди, сталася подія, яка повинна змінити раз і назавжди свинське відношення до авторів. Вчора була акція протесту після неодноразових прохань та молінь до модераторів. В ній взяли участь всі ті, хто не побоявся вийти "из ряда" і сказати НІ, бо далі такий цейтнот та хаотичність не можна було терпіти.

Коли я друкував свій матеріал під назвою "Відкрийте очі" (http://narodna.pravda.com.ua/discussions/4b16b20f6a4d5/), я не очікував на підтримку, але пишаюсь тим, що вчора сталось. Бо насправді в єдності сила України. Вчора у мене було дежавю. Це був другий майдан. Це був віртуальний майдан, але це був протест. Як на мене, то це була перша спроба віртуального супротиву. Це не було схоже на технічну атаку, бо ми хотіли, щоб нас почули. І що сталось?

Перше, що я зробив вранці, це включив комп. І що я побачив? А нічого. Ні тобі зміни правил, ні тобі звернення. Анічого. Якщо не врахувати, що мене та інших видалили, як Мамбу та АлексМамбу. Невже ми з цими Мамбами є одним "сортом"? Невже ми такий непотріб, щоб нас потрібно було видалити?

Дивує формалізм модераторів. Якщо пан Хмеленюк дає 30 статей на день, то це нормально, це не порушує правил Народної правди. А якщо хтось бажаючи покращити ресурс сказав НІ, то це кляті порушники.

Питання навіть не в тому, що я цих пів року збирав інформацію, ділився з іншими частиною своєї душі та нарешті витрачав себе у боротьбі зо всілякими "особами", коли у мене під боком була купа інших проблем. Питання в іншому.

Чи претендує Народна правда, як ресурс Української правди на щось? Чи справді Народна правда є маргінальною віртуальною клоакою,як сьогодні нам повідомив шановний пан з Одеси? Чи зробили висновки модератори? Чи зробив актив НП висновки7

НІ! Сьогодні пан Ткаченко, якого я поважаю, дає свій матеріал, і жодного слова. Шановний пан Кр-к, також жодного слова. Невже ви переймаєтесь своїми балами?

Шановні українці! Так далі не можна. Якщо ми з вами не об'єднаємось, то нам буде торба.

Вчора була НАРОДНА ПРАВДА, бо акція протесту – це народ. Або невже все так просто. Невже Народну правду викупили ті, кому все треба?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua