Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
тролінг   флуд   флейм   офтопік   народна правда   пропозиції

Тролінг,флуд,флейм,офтопік – до смітникаІ!!

Leon | 3.12.2009 01:18

13
Рейтинг
13


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
6

Там їх місце. А їх "виробникам" – квитки до БАНУ.

Тролінг,флуд,флейм,офтопік – до смітникаІ!!
Кожен може має якесь право. В тому чисті і писати. Але в межах коректності і встановлених правил спілкування, обговорення, дискусії, з повагою до прав і гідності інших людей.

Кожен може висловити свою думку у вигляді статті, лінку – але один раз на добу. Це не цензура, це – необхідність. Необхідність боротьби з тими, хто не бачить різниці між свободою і вседозволеністю.

Дещо із інтернет-словника:

Тролінг (з англ. trolling) – розміщення в Інтернеті (на форумах, у групах новин Usenet, у вікі-проектах, інш.) провокаційних повідомлень з метою викликати флейм, конфлікти між учасниками, пусті балачки, образи, війни і таке інше.

Флейм (з англ. flame – вогонь) – обмін повідомленнями в Інтернет-форумах та чатах, що утворює війну, яка вже не має відношення до першопричини суперечки. Повідомлення флейму зазвичай мають особисті образи і мають на меті розпалювання суперечок. Іноді використовується у контексті тролінгу, але частіше флейм виникає просто через образу на віртуального співрозмовника.

Флуд (з англ. flood – повінь) – порожні балачки, повідомлення в Інтернет-форумах і чатах, що займають багато об'єму та мало змістовного навантаження. Флуд розповсюджується як від нічого робити, так і з ціллю тролінгу, наприклад: з бажання когось "дістати" Флудер – особа, що розповсюджує флуд. Етикет мережі засуджує флуд та флейм, тому що вони ускладнюють спілкування, взаємини, взаємодопомогу та обмін інформацією.

Технічний флуд представляє собою інтернет-атаку з великою кількістю запитів, що призводить до відмови обслуговування – DDoS-атаки (з англ. Distributed Denial of Service – розподілена атака на ресурс).

Крім того, на форумах флудом називають будь-який офтопік. На багатьох інтернет-форумах створюються спеціальні окремі локації та теми для флуду, щоб його розповсюджувачі не поширювали свою діяльність на інші локації та теми.

Офтопік (інакше оффтопік, з англ. off topic) – будь-яке повідомлення мережі, що виходить за межі встановлених тем спілкування.

Офтопік розглядається як порушення етики мережі Інтернет, тому що розмиває заздалегідь оголошені теми спілкування, що призводить до необмеженого кола тем, які обговорюються, та відлякує тих читачів, що не мають часу на прочитання повідомлень, і віддаляють їх від власного кола інтересів.

Створення повідомлень, що є офтопіком, зазвичай не схвалюється модераторами, тому може призвести до заборони повідомлень та реплік користувача, що звинувачений у офтопіку.

Модераторами і авторами (читачами) певні теми повідомлень можуть бути оголошені офтопіком, щоб заздалегідь недвозначно окреслити рамки подальшого обговорення, підкреслюючи межу допустимого та недопустимого відхилення від основної теми.

Як виявилось, НП вже давно хвора. Але вилікувати її доволі просто.

****************************************************************************************************

ОДИН автор = ОДНА стаття і ОДИН лінк на добу.

Захист від флуду простий: поставив статтю – "додати статтю" стало НЕАКТИВНИМ на 24 години. Поставив лінк – так само. І хай той флудер хоч на стінку лізе – ліміт вичерпано!


Стрілець:

Доповнюю технічну сторону. По ніку лімітувати – мало. Флудер може мати 20 ніків.Он їх скільки розвелось.Краще по IP – це вже треба бути тяжко грамотним, не всі флудери такі.

Я підтримую пропозицію Стрільця. Плюс до того вважаю все ж більш оптимальним ліміт на добу не за кількістю годин (24), а саме за добою. Поставив наприклад 3.12.09 статтю, наступна може бути тільки з 00.00 4.12.09. Програмно забезпечити таке набагато простіше.

Універсальний спосіб боротьби з тролями, флудерами і інш. – БАН.

За неможливості встановлення бану, що є у випадку авторів (які не мають такої можливості протидіяти сміттярям), допомагає ІГНОР.


Про тролінг більше тут

Тролінгу,флуду,флейму,офтопіку на НП – НІ!

Місце такому – у смітнику!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua