Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чому він не вмер?!

Стрілець | 30.09.2009 20:40

10
Рейтинг
10


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
5

Це ж було би так зручно!

Йдеться про Ющенка. Але це питання не моє і не почуте від якихось конкретних людей. Це тільки досить логічне продовження безлічі інших питань і претензій, які мають до Ющенка досить багато людей. Особливо палких прихильників Януковича і Тимошенко.

Та почнемо трохи здалеку. У 1907 р. в Німеччині народився Хорст Ве́ссель – нацистський активіст, штурмфюрер СА, поет, автор пісні Хорста Весселя. Був він талановитим і романтичним – тому став поетом і в 1926 р. вступив у ряди НСДАП. Не дивно, так у ті часи проявлявся молодіжний ентузіазм і романтизм. Швидко став місцевим лідером СА. Так само швидко – 14 січня 1930 р. був смертельно поранений комуністом Альбрехтом Хьолером. Смерть Весселя взяла на озброєння нацистська пропаганда і з подачі Геббельса він став загальновизнаним символом самовідданого націонал-соціаліста, готового померти за свої ідеали. Його могила стала місцем паломництва, його іменем називали вулиці, площі й т.д. Ну а написана ним пісня стала майже фактичним гімном Третього рейху.

Загинув Вессель якраз дуже вчасно, бо коли в 1930 році нацизм іще вільно міг бути пристанищем поетів-романтиків, то дальша його реальна політика зі всіма її безмірними брудом і жорстокістю була вже явно не для них, тоді вже поети-романтики стали зручнішими в якості загиблих героїв.

Ну а тепер задамося питанням безпосередньо про Ющенка. Питання це поставимо так: що було би, якби швиденько після інавгурації він помер від усім відомого отруєння? Що, для кого і як помінялось би при такому ході історії?

Не сумніваюся, що ми би тоді побачили дуже, неймовірно пишний похорон. Наплив народу був би просто гігантським. Не виключено, що поховали б його просто на Майдані. Ну а грандіозний пам'ятник Ющенку на Майдані був би точно.

На похороні-мітингу його соратники були би зворушливо єдині у своїй готовності довести до кінця велику і благородну справу загиблого героя. Вони би клялись у цьому перед лицем незліченних мас народу. Та особливо ефектним був би один соратник. Вірніше – соратниця. Та соратниця, яка ще за життя героя зуміла вдихнути в народ віру, що вона здатна і готова.

Здатна і готова реалізувати цілі Революції. Здатна і готова жорстоко розправитися з ворогами Революції. Відплатити їм за все!

Хтось сумнівається, що на виборах, які були б незабаром, та соратниця перемогла би всіх із просто таки розгромним результатом? Без коментарів...

Далі. Я зовсім не стану говорити, що президентство Ющенка – якась катастрофа для "українських" олігархів та їхніх прилипал. Я навіть не ризикну говорити, що це катастрофа для Москви. Зовсім ні. Він для них не катастрофа, бо вони сильніші. Але він для них – не те, що їм треба, не те, що їм зручно. Він для них – хоч якась, але перешкода. Янукович або Тимошенко для них – плоть від плоті, кров від крові – те саме, що й вони. Завжди краще мати справу зі своїм.

Отже і магнатерія мала б виграш від такого ходу історії.

Мала б "естетичний" виграш і велика маса "електорату". Одна справа – той Ющенко, яким його бачили і якого хотіли в президенти до початку виборної кампанії. Молодий, красивий, весь із себе! Во, який у нас президент!

А тут раптом... "Шершавий"... І неможливо ж напряму сказати про те, доводиться йти на всякі сублімації, увірувати у всякі швиденько запущені в обіг "доброзичливцями" паскудненькі історії про нього.

Неприємно. Зовсім інша справа була б тому "електорату" з соратницею, тут знову було би – "во, який у нас президент!" Тоді ж вона була вся із себе, особливо ****, та й личко і вся фігура – ого-го!!!

А от якби Ющенко тоді помер, то він гарантовано став би – не гірше Хорста Весселя! – символом полеглого за Україну героя, поставлений на Майдані грандіозний пам'ятник йому став би місцем паломництва, а його ім'я стало би символом віри. І тому – потужним інструментом владної пропаганди.

Такі от великі маси різного народу й не народу мали би якийсь виграш від такого ходу історії. Виграш різний – від дуже великого й матеріального до чисто "естетичного", але мали би.

Так чому ж він не вмер?!

P.S. А хтось дивується, чому всякі фани так його ненавидять...

P.P.S. Цікаві питання ще можна поставити, виходячи з принципу "кому вигідно".

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua