Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
5
Рейтинг
5

Голосів "за"
7

Голосів "проти"
2

ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ І ПРЕТЕНЗІЇ ДО УКРАЇНИ У РУНЕТІ (без гумору)

Никита | 28.08.2009 19:52
Автор статті "УКРАИНСКИЙ ВОПРОС КАК ПРОДУКТ РУССКОЙ НЕПРАВДЫ" дав розгорнуту відповідь одному своєму критику. А той питав про єдину давньоруську націю, незалежність України, українську церкву, більшовистську українізацію, Голодомор, Шухевича і Бандеру, Московію і перспективи Російської імперії...
Коментарі
jurko   | 28.08.2009 20:55
+!
Попри певні недоречності в тексті.
amalik   | 28.08.2009 20:55
+/
Никита   | 28.08.2009 21:23
jurko:
Щодо імперської величі?
jurko   | 28.08.2009 21:24
Никита:
Так. Як і щодо спільного походження. Але тональність правильнв і чесна.
Никита   | 28.08.2009 21:30
jurko:
Щодо спільного походження питання дійсно дискусійне. Я вважаю відповідь Автора АБСОЛЮТНО правильною на це запитання АБСОЛЮТНО правильною:
Где и когда формировались какие бы то ни было нации – не важно для современной ситуации. Для современной ситуации важно: а) то, что сформировалось в итоге; б) решение проблемы на принципах нравственности, здравого смысла, доброжелательности, позитивного прагматизма и международного права.
Я думаю саме так.
jurko   | 28.08.2009 21:47
Никита:
Щойно прочитав. Раніше пропустив. Прекрасна стаття.
От тільки щодо спільного походження, яке видається за факт беззаперечний, то цей імперський міф треба послідовно і терпляче спростовувати на основі на писаного Володимиром Білінським ("Страна Моксель").
Никита   | 28.08.2009 22:16
jurko:
Книжку "Страна Моксель" Володимира Белинського, звісно, треба читати і вивчати, але це все-таки не є істина в останній інстанції. Все-таки проблема походження як української, так і російської нації не може вивчатися тільки за Белинським. А по-друге, опонентів навряд чи переконає.
Я переконаний, що принаймні у форумних дискусіях не варто наводити як аргумент спільність/неспільність походження. Для мене, наприклад, це не є аргумент. Для Автора статті так само.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua