Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
споживацтво   якість життя
14
Рейтинг
14


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
1

Коментарі
Львів'янка   | 27.04.2009 11:42
ПДВ – це скальп, який за наявності нашого розвитку непришиєш на місце!
ПДВ-за наших умов-це вимітання оборотніх коштів,котрі можна б було скеровувати на розвиток СВОГО виробництва.
Держава яка заперечує виробництво (підтвердженням є різні фіскальні органи) цим ПДВ обдирає до нуля.

Я зазначаю-що ПДВ потрібно відміняти хоча б для виробників саме УКРАЇНСЬКОГО ПРОДУКТУ.
Ekain   | 27.04.2009 12:12
ПДВ – податок на ДОДАНУ вартість (добавленную стоимость).А в економічному контексті статті йдеться про відкриту Марксом "прибавочную стоимость".
Це різні речі.
Я не є прихильником ПДВ,але якщо ми шукаємо євроінтеграції,доведеться з ним жити. Головні проблеми підприємців все ж таки не через ПДВ як концепцію,а через корупційний механізм його повернення та абсолютно фіскальна спрямованість всієї системи його нарахування і відшкодування.
Ці проблеми можна владнати.Потрібна тільки воля суспільства.Більше нічого.Бо сама влада занадто деінтелектуалізована,щоб щось навіть собі на користь робити.
Львів'янка   | 27.04.2009 13:02
Додана вартість – Різниця між вартістю продукції, що випускає підприємство, та вартістю факторів виробництва.
Це може бути розрахунковою величиною, АЛЕ не податком.

ПДВ як фактор входження в світову спільноту- це ніяк не можна переносити в наші умови.
Це величина для суспільств із економікою яка розвивається.
ПДВ в Україні -це МЕТАЛЕВА шапка котра застрягла на спухлій голові!
А за Маркса то я Вам скажу словами неосвідченої бабці: " щоби того марлу та із тим карлою-чорти забрали. (а як сьогодні виявилось із статті Werwolf – що людина без нації то людина без тіні).
Краще без Маркса-менше шкоди для суспільства!
Ekain   | 27.04.2009 13:57
Додана вартість – Різниця між вартістю продукції, що випускає підприємство, та вартістю факторів виробництва.
Це не точне визначення.

Додана вартість – це вартість, що додається до вартості продуктів попередніх стадій виробництва для утворення нового продукту.

Тобто додана вартість у шафі – це різниця між вартістю шафи і купи дошок з елементами кріплення і фурнитурою.
Vladimir   | 27.04.2009 14:34
Львів'янка Вы сначала даете марксистское определение прибавочного стоимости, затем оцениваете НДС. Это нелогично, как по-моему.
В экономике есть добавленная стоимость, тут нет работника и эксплуатации.
Без добавленной стоимости производства нет ине м.б., есть хобби или благотворительность.
Добавленная стоимость то, что производитель добавил к полученному им сырью и материалам.Это труд работников (зарплата) и инициаторов (прибыль). Прибыль получается остаточным образом. Т.е. затрачено, включая з/пл 100, а общество готово покупать за 150. Вот 50 и есть прибыль. За счет добавленной стоимости живет мир, без него – патриархальная община.
НДС – оборотный налог. Они все плохи, но ни 1
Vladimir   | 27.04.2009 14:36
Львів'янка Ни 1 страна мира без оборотного налога не обходилась. Друго едело, что принятая процедура для Украины сложна, а величина слишком высока. Т.е. я сам знаю, что всякий оборотный налог плох. Но то, что ний страна без него необходится – тоже факт, видимо, упростить нужно и уменьшить.
Львів'янка   | 27.04.2009 16:03
Без добавленной стоимости производства нет ине м.б., есть хобби или благотворительность.

Прекрасно- В НАС Є додаткова вартість, але знищено виробництво!!!
Так я ЗА ПОДАТОК з ОБОРОТУ! Рахується прозоро і зменшує "шакальню"
Податок з обороту-нехай, вийде більше аніж сьогодні, але зменшить- ПДВ + Податок із прибутку + автоматично відкине фіскальні "ненажерливі органи".
Малий і середній бізнес давно живе своїм життям,давно працює чесно із повагою один до одного.
Це говорю про чесний малий і середній.Це не відноситься до того бізнесу котрий заснували "червоні"директори для ховання коштів від сплати.
Зараз "червоні" директори просто прикрились ЗАГАЛОМ.
Львів'янка   | 27.04.2009 16:17
Т.е. я сам знаю, что всякий оборотный налог плох. Но то, что ний страна без него необходится – тоже факт, видимо, упростить нужно и уменьшить.
Не гірше, аніж перша подія по ПДВ особливо коли ти ще не отримав грошей (тобто перша подія-товар) але ВИНЕН ПДВ.
Особливо коли відвантаження -перша подія відвантажив ДЕРЖАВІ тобто БЮДЖЕТУ!
Я думаю Ви знаєте про що я веду мову. Тобто-товар віддав, ПДВ слатив-а "воно" бюджет " виглуплюється до червоного кольору.
Львів'янка   | 27.04.2009 16:18
Львів'янка:
Т.е. я сам знаю, что всякий оборотный налог плох. Но то, что ний страна без него необходится – тоже факт, видимо, упростить нужно и уменьшить.
Не гірше, аніж перша подія по ПДВ особливо коли ти ще не отримав грошей (тобто перша подія-товар) але ВИНЕН ПДВ.
Особливо коли відвантаження -перша подія відвантажив ДЕРЖАВІ тобто БЮДЖЕТУ!
Я думаю Ви знаєте про що я веду мову. Тобто-товар віддав, ПДВ слатив-а "воно" бюджет " виглуплюється до червоного кольору.
Це знову "СКАЛЬП" держава здерла!
Vladimir   | 27.04.2009 17:30
Львів'янка Я тоже всегда говорю, что все законы они пишут для публичных корпораций с огромными штатами юристов и экономистов. Конечно, нынешний НДС сложен и его надо заменить (как и налог на прибыль предприятий). Просто на налог с оборота заменить? Но ВЫ сами понимаете, для тех, у кого большой % сырья и энергии он будет невыгоден, для инновационных фирм, наоборот. Но сама их идея, по одному закону работать публичным корпорациям и малым предприятиям, это идея глупая и для малых предприятйи законы д.б. упрощены. Замена НДС налогом с оборота – об этом давно говорят. Кто сумеет заменить?
Как первый шаг предлагают постепено уменьшать НДС с доведением до 8% Опять, до дела не доходит.
Львів'янка   | 27.04.2009 17:37
Как первый шаг предлагают постепено уменьшать НДС с доведением до 8% Опять, до дела не доходит.
В них знову одна проблема-це вибори.
Знову побіжить податкова людей лякати -але найстрашніше те що вже не страшно, смішно,але не страшно.
Мені хочеться із них здерти одежі – і пустити в світ за очі.
"Скальп" нехай носять-а ОТ зад, я б їм відкрила,виключно для КОПНЯКА!
Це вже не смішно, бо не одна я так думаю!