Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
СПІЛЬНОТА УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ   ЙОСИП БРОДСЬКИЙ   Дмитро ДРОЗДОВСЬКИЙ   хохол   кацап   Імперія   Україна
7
Рейтинг
7


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
3

Дмитро ДРОЗДОВСЬКИЙ. Лет Демона (ЙОСИП БРОДСЬКИЙ)

Никита | 11.03.2009 01:02
У просторі Бродського немає ані українців, ані росіян: є натомість хохли і кацапи.У своїх гнівних випадах проти України Бродський у огидній ненависті з Генія перетворюється на жалюгідного пігмея. Він відпускає хохла на свободу...
Коментарі
  | 11.03.2009 13:01
Улас Золотоноша:
Після вашого стішка, рибонько, так і кортить прокричати на весь світ: "Рукі проч от Рассєі!":))))
Это не мое, но вам все пустое, вы не читатель...:)
"Старенький дед пошел в туалет
Туалет был старый, такой же как дед
Скрипнули доски, чавкнула бездна
Ясно что деда спасать бесполезно" (с)
fish
Улас Золотоноша   | 11.03.2009 13:11
ANONIM:
Улас Золотоноша:
Після вашого стішка, рибонько, так і кортить прокричати на весь світ: "Рукі проч от Рассєі!":))))
Это не мое, но вам все пустое, вы не читатель...:)
"Старенький дед пошел в туалет
Туалет был старый, такой же как дед
Скрипнули доски, чавкнула бездна
Ясно что деда спасать бесполезно" (с)
fish
А, так ви не здатний на своє, тож крадете в інших?
Никита   | 11.03.2009 16:33
Улас Золотоноша:
Дякую за цікаві коментарі! Не з усім я згоден, але цікаві роздуми. Особливо щодо поетів.
А щодо кацапів і росіян, то з цим я навіть не намагаюсь розбиратися, як їх відрізняти. Роблю це просто інтуїтивно. Тут хохла від українця не завжди відрізниш, то що вже казати за інший народ!
Хай самі розбираються.
Никита   | 11.03.2009 16:44
ANONIM:"... утром мажу бутерброд, Сразу мысль – А как народ?
И икра не лезет в горло, и компот не льется в рот.
Ночью, встану у окна и стою всю ночь... Без сна!
А все волнуюсь об расеее, как там бедная она...?..." (с)

:)
fish
Це віршик про росіянина (буржуя чи політика), який хвилюється за свою країну і за свій народ. А Ви, фіше, так само переживаєте за чужу країну: як там вона, сердешна? Ой, як же вона проживе без нас? Все мрієте, що нікуди Україна не дінеться від Рускага Міра?
Он Бродського перечитайте. Він прекрасно відчув, що єднання більше не буде, тому й написав такий вірш. Прощальний, так би мовити:)
ЗаХар   | 11.03.2009 19:34
естет, готовий укласти контракт із дияволом, аби бути НАД.
Бродський – егоїст найвищого ґатунку, але на це йому дає право власна вищість як деміурга.
. Його паства – ще не російська нація; а кацапи, які так неохоче скидають пута в'язнів
Бродський у огидній ненависті з Генія перетворюється на жалюгідного пігмея
Бродський – заручник власної жовчі... Ні, це не зводить його до жалюгідного пігмея, але вказує на особисте пораженство, співмірне з найбільшою травмою Бога.
В мене питання до fish-а " На Вашу думку хто в сьогоднішній Росії здатен не зкарикатизувати а гідно поцінувати навіть ідеологічного противника? (Як це робить Дроздовський)
Никита   | 11.03.2009 22:38
ЗаХар:
Гарне питання! І я знаю відповідь, але хай фіш скаже, що він знає. Бо ми вже зрозуміли, що про Україну він знає геть усе; а от про свою країну?
Улас Золотоноша   | 12.03.2009 11:52
Друзі, тут я з вами не згоден, що Бродський – ідеологічний противник. Він як людина – продукт тієї мерзеної епохи, в якій виховувався, жив, творив, тож не слід наклеювати йому суворий ярлик. Це його власна трагедія... Як і в Гоголя вона була, чого там його крутійствувати. У багатьох інших надзвичайно талановитих людей були трагічні долі.
Але одне пам'ятайте – Іосіф Бродський – Великий Поет!:))))