Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
СПІЛЬНОТА УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ   ЙОСИП БРОДСЬКИЙ   Дмитро ДРОЗДОВСЬКИЙ   хохол   кацап   Імперія   Україна
7
Рейтинг
7


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
3

Дмитро ДРОЗДОВСЬКИЙ. Лет Демона (ЙОСИП БРОДСЬКИЙ)

Никита | 11.03.2009 01:02
У просторі Бродського немає ані українців, ані росіян: є натомість хохли і кацапи.У своїх гнівних випадах проти України Бродський у огидній ненависті з Генія перетворюється на жалюгідного пігмея. Він відпускає хохла на свободу...
Коментарі
Никита   | 11.03.2009 01:03
Це ВІН дає волю, це ВІН відпускає на свободу, проклинаючи і кидаючи стріли. Але не забуваймо: ВІН – це не Йосип Бродський, а російська нація! І в цьому криється суть і автотелізм тексту. Вивищення шляхом останнього приниження... Бродський розуміє, що єднання більше не буде. І в цей момент психічної агонії він бачить останній спосіб ударити канчуком – і б'є він по шиї українській, а потрапляє на спину кацапську.
jurko   | 11.03.2009 01:18
+!
Вивчаймо ворога!
Никита   | 11.03.2009 01:27
jurko:
Так, Юрко!
Але ворог – це не Йосип Бродський.
Поет, здається, постає тут настільки травмованим, що не здатен керувати мовою. З його свідомості виривається образлива назва "кацапи"! Але невже настільки ідеологізований Бродський може припуститися хиби? Мабуть, варто пошукати інших пояснень, пов'язаних із неможливістю референційної самоідентифікації з тим, із ким би Бродський хотів це зробити. Його паства – ще не російська нація; а кацапи, які так неохоче скидають пута в'язнів, – це вони продали душу Бродського, написавши на нього не менш брудні пасквілі, це вони вигнали Бродського із власного дому,
Никита   | 11.03.2009 01:30
це вони вигнали Бродського із власного дому, адже кров і плоть поезії цього Демона – виплекана Росією. І попри все, попри всю свою велич, Бродський не може без Вітчизни; він наче дитина, в якої вбили матір.
...Він прекрасно знає українську історію, і розуміє, що хохли – це не єдиний образ України, не єдиний національний проект. Але наявність у новій Україні хохлів – це його остання цитадель, зачіпка, щоби вказати на свою вищість. Його інвективи спрямовано не стільки зі стратегією приниження марґінального простору, скільки з метою пекельним вогнем ненависті і жовчі підняти свою паству. Він свідомо викривляє образ чужого з метою активізації власної національної потуги, вірячи,
Никита   | 11.03.2009 01:31
вірячи, що його Голос буде почуто. Бродський відпускає хохла на свободу, і в цьому – його уявна вищість, адже це Він дарує землю, що на архетипному рівні прочитується як вигнання Адама й Єви з раю. Землю для них дав Бог, але ця земля – сповнена страждань і болю.
  | 11.03.2009 01:39
В кожному жарті є частка жарту.
jurko
Никита   | 11.03.2009 01:50
С Богом, орлы и казаки, гетьманы, вертухаи,
Только когда придет и вам помирать, бугаи,
Будете вы хрипеть, царапая край матраса,
Строчки из Александра, а не брехню Тараса.
Бачите, тут Бродський протиставляє Пушкіна і Шевченка. Пушкін ніби правду каже, а Шевченко ніби бреше.
Для русского народу Пушкін каже правду, Пушкін для них це "наше всьо", Поет-Пророк.
Восстань, Пророк, и виждь, и внемли, исполнись волею Моей, и, обходя моря и замли, глаголом жги сердца людей!
Для українського народу так само Шевченко.
Але кацапи (НЕ росіяни!!!) українців собі за рівних не признають!
Киянин   | 11.03.2009 08:03
Российские дипломаты устроили драку прямо на борту самолета летевшего из Египта в Йемен. Из-за инцидента случившегося незадолго до празднования 8 марта, авиалайнер не долетел до Йемена и вернулся обратно в Египет.

По информации командира экипажа авиакомпании Yemenia Airlines, через полчаса после взлета два российских дипломата стали ругаться между собой. Пассажиры пытались успокоить обоих мужчин, однако вместо этого они набросились друг на друга. После того как один из дипломатов получил травмы, командир корабля принял решение вернуться в Каир. Имена россиян и их должности не сообщаются, предает Infox.ru.

А мені й не дивно...
Улас Золотоноша   | 11.03.2009 08:04
Никита:
Але кацапи (НЕ росіяни!!!) українців собі за рівних не признають!
Ось тут я з Вами рішуче не згоден. Ви коли були в Росії останній раз? Давненько. Отож бо... А я нещодавно, і виніс вердикт свій – росіяни, як були кацапами, так ними й залишилися... Тілько лютішими, аніж раніше...

Але дякую Авторові за лінк. Чудова стаття Дроздовського!

Мрію все ще здійснити переклади поезії Йосипа Бродського. Уже дещо є. Але важко, псяюха, дається!:)
Улас Золотоноша   | 11.03.2009 08:15
Не забувайте, Никита, що кацапи також не єдиний образ Росії. А росіяни в ЙОГО розумінні – це ті, хто за сильну непереможну ІМПЕРІЮ...
Улас Золотоноша   | 11.03.2009 08:25
Бродський помер з думкою про імперську Росію, бо був з пуп'янка ІМПЕРІАЛІСТОМ-МОНАРХІСТОМ. Ставши КОСМОПОЛІТОМ, його світоглядний принцип лише загартувався...
Для нього Пушкін ідеал ПОЕТА-ІМПЕРІАЛІСТА, а наш Шевченко і їхній Лермонтов, і навіть Гоголь – ЛЮТІ ВОРОГИ ІМПЕРІЇ...
Улас Золотоноша   | 11.03.2009 09:31
Визначення Дроздовського поета Бродського як НОВІТНЬОГО ДЕМОНА РОСІЙСЬКОЇ ПОЕЗІЇ – надзвичайно влучне!... Прозаїк Солженіцин – ДЕМОН РОСІЙСЬКОЇ ПРОЗИ...
Але що вельми цікаво – ПУШКІН не став ДЕМОНОМ ПОЕЗІЇ. Й за це його вбила імперія, бо вбачала в ньому ПОТУЖНОГО РУЙНІВНИКА РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРІЇ.
Улас Золотоноша   | 11.03.2009 09:48
Перепрошую – Дроздовським
  | 11.03.2009 12:29
Киянин:
А мені й не дивно...
"... утром мажу бутерброд, Сразу мысль – А как народ?
И икра не лезет в горло, и компот не льется в рот.
Ночью, встану у окна и стою всю ночь... Без сна!
А все волнуюсь об расеее, как там бедная она...?..." (с)

:)
fish
Улас Золотоноша   | 11.03.2009 12:51
Після вашого стішка, рибонько, так і кортить прокричати на весь світ: "Рукі проч от Рассєі!":))))