Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
без тегів

Кляте українське запитаннячко

Ekain | 5.03.2009 19:43

4
Рейтинг
4

Голосів "за"
16

Голосів "проти"
12

до тих, хто ще входить до 2%, що й дотепер підтримують президента

Давайте, шановні, просто і конкретно, без зайвих любомудрствованій, допоможіть мені.

Поїду я невдовзі відвідати свою малу Батьківщину – Новоросію. Зустріну я друзів дитинства та молодих років. Вони всі – українці. Навіть ті, хто не чистокровний. Що мені їм казати?

Один з них, Богдан М., котрого я бачив навесні 2005-го тоді казав мені:

"Ми тут зі всіма нашими старими друзями, родичами пересварились. А що ж ви ТАМ?"

А тоді ТАМ, тобто у Києві, при владі – я, як той, що приїхав з Києва, нібито був за це відповідальним – ще майже нічого не відбувалось. Ну виявилось, що один "пан дохтур" не тільки не "дохтур", а навіть не "бакаляр". І при цьому він залишився міністром. Ну ще один пан в Москву їздив скаржитись на наміри реприватизації в уряді, в котрому він був віце-прем'єром. Найголовніший пан чомусь з першим закордонним візитом як саме найголовніший пан власне до Москви поїхав. Ось і все. Це ж просто дрібниці у порівнянні з тим, що відбулось далі. І тоді я відводив очі від докірливого погляду мого старого друга.

А що мені йому зараз казати? Як пояснити? Після вироку Пенчуку, наприклад. Як пояснити, чи варто комусь вірити і поспішати підтримувати дією чи словом?

Там у 2004-му був не київській карнавал, не львівська одностайність. Там людей били, їм погрожували, цькували морально. Ну може не так, як далі на схід, але все ж там навіть тихі і неактивні люди ризикували зіпсувати назавжди стосунки в своїй родині, з батьками, з братами-сестрами. А це не мала втрата на півдні, де сімейно-кланові відносини цінуються не менш за сицілійців.

Отже, панове, ну що?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua