Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна   Майдан на 5-му   пропозиція Президенту

Народна вимога до Президента з телешоу "Майдан"

Гетьман | 3.02.2009 09:47

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Під завершення телепрограми Майдан, що транслювалась 1-го лютого на 5-му каналі, безпосередньо "виборцем" була висловлена справді дієва політична пропозиція і вимога. Гарний підсумок програми, яким накутували лакейство організаторів телешоу з їх стільчиками пустомелям і вдаванням наче вони говорять важливі речі.

Народна вимога до Президента з телешоу ''Майдан''
"Значит так, Виктор Андреевич, я за вас две неделе мерз на Майдане, вы мне должны, у меня пропозиция, требование-арестуйте счета всех депутатов и членов их семей"-частина з тексту цієї вимоги. Зайорзали, та прогнали з себе страх, згадавши "хто вони", сидячі в студії депутати Верховної зРади.

Зупинився на 5-мо тому, перебираючи телеканали, лиш завдяки виступу голови ВО Свобода Тягнибока, на момент чого якраз потрапив. Всякі нудотні політиканські балакуни давно вже просто дратують. При їх випадковому потраплянні на очі в телевізорі чи у вуха з радіо спішу переключити на щось інше. Це моя відповідь на "Дістали!" і моя акція "Гудок!" без створення шуму, провокацій та аудиторії старим політикам під новими марками.

Олег Тягнибок, як і личить націоналісту, виразно відрізнявся від відомих брехунців. Його намагання говорити по суті речей наштовхувались на звичні пусті ліниві дорікання. Влаштовані депутати щось запитували бо мусіли, не рахуючи ВО Свободу за реального конкурента чи загрозу своєму свавіллю. Обговорення питання "що таке партія?" не виявило жодної сторони цієї складної проблеми, відповідальності за депутатське посміховисько.

У стані загальної невирішеності що робити з сьогоднішніми партіями далі, тобто залишити так як, є, тема передачі перейшла на гостріше питання газу і хто де має бути та яке місце займати. "Троє рябоє"-як назвав Тягнибок задоволених нічонеробським життям і дармовою зарплатою, "своєї грали" дальше попри все. Піснеспів бютівця про ліпшого й бути не могло при підписанні газових контрактів і взагалі нормальна у нас "молода демократія", що він як, колишній комуніст, любить націоналістів, перервався голосами людей з Хрещатику.

Опонувати "Свободі" не було кому. А є по чому. Відмінність ідейної партії і неідейної, яка для олігархів, спочатку невидна сама по собі. На то й маскуються. ВО Свобода не має зовнішніх відмінностей від можливої підкупленої партії. Це тепер добре закріплені при владі системою виборів без вибору не- і анти- народні політичні сили облінились вдавати з себе принципових. Електорат заганяють в свої стойла процентів підтримки обіцянками-цяцанками, забиранням в одних регіонів і віддаванням іншим, неодмінно лякаючи вурдалаками-конкурентами.

Немає в "Свободі" Тягнибока кому що робити. Людей, які крім націоналізму, моли б принести ще якусь користь організаторськими чи професійними здібностями. Нема команди. Звідки візьметься така команда, коли в партії процвітає підстава націоналізму шовінізмом і культ ненависті та зневаги до довколишніх ненаціоналістів?

Радикальним проявом національного опору, "корисним радикалізмом", все важче стає свободівцям пояснювати: свою направленість на руйнацію уже існуючої державності; нападки на інших не співпадаючих по свободівських поглядах громадян; використання їх в партійних розборках ваговиків, що в результаті дає перевагу більш антиукраїнським сила. Викручується ВО Свобода вдаючи партизана в чужій державі, наче все в Україні неукраїнське і тому можна безоглядно воювати на політичному фронті. Наслідки-швидше прийняття другої державної російської, протягування моментів економічного закабалення "Свободу" офіційно не турбує.

Добрі слова Тягнибока на місцях і в руках рядових членів ВО Свободи перетворюється на зовсім неукраїнську справу. Бажання влади "бо ми кращі і націоналісти" заміняє все решта. Навіть термін новий появився-"інтегральний націоналізм", що означає націоналісти мають право пхати всюди носа, як колись комуністи. Це не націоналізм, з його розумінням існування і вищості інтересу Нації.

Дарма "Свобода" використовує своїх прихильників для реклами по прикладу пробреханих партій. Зрозуміло, що можливості ВО Свободи для рекламування обмежені. Але залучення симпатиків на "Майдані" для промовлення "Свобода" в гарній обрамці від імені народу не додає рейтингу партії. Очевидна підібраність не береться до уваги аудиторією. Котрі купуються на таке, давно вже "куплені". Доцільніше дати людям змогу висловити згоду з якоюсь програмною засадою і щоб просто сказали за яку вони партію без закликів.

Найкраще, хай люди говорять те, що болить, а не потрібне для рекламування. Як це зробив конкретний "виборець":

Я хочу сказать такое. Кризис закончится, -когда у них заберут все. Квартиры, машины золото, деньги. У них и их родственников. Только тогда закончится этот кризис. У меня есть пропозиция Президенту. Значит так, Виктор Андреевич, я за вас две неделе мерз на Майдане, вы мне должны, у меня пропозиция, требование-арестуйте счета всех депутатов и членов их семей. И еще, запретить им выезд с страны, чтоб ни они никуда не делись. Это важно...

Ось що варто цитувати і обговорювати. Не носитись з складеними двома словами і самому додуманими поясненнями вищого змісту у них. Знаходячи "мудрості" серед тонн пустомелення "спікерів-баламутів". Які нічого не значать в політичному прийнятті рішень і обслуговують забалакуванням фактичних дій реальних сил, що стоять за партіями. Достатньо український інформаційний простір на цьому заклинився. Слово Народу.

Укранське питання для НП

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua