Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Хто є хто на народній Правді? По мотивам статей Кр-ити-к-а

Гетьман | 21.01.2009 23:42

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
9

Оскільки не бачу більше потреби хвилюватись за особисту сторінку переліку статей та чистоти захаращеного форумними вкидками та політичної рекламою статей, то напишу першу посвяту авторам НП. Своєрідний коментар та інструмент яким "били мене", але я не використовував. Прийшов час не сюсюкатись і обстановка дозволяє.

Останні дві статті Критика (Кр-к) в чергове отримали бездумну підтримку тих, що звуть себе націоналістами. Їх коментарі і підтримка завідомо провокативних і рекламних статей може свідчити про дві речі: або не розуміють, що читають, або добре розуміють і не є ніякими націоналістами. Хотілись би вірити що не радикально останнє, бо в такому разі більшим сліпцем, ніж думав, виявляюсь і я.

Що ж такого написав Критик і що не помітили називаючі себе націоналістами?

В свої статті Благословенна нація, яка молиться за свого президента... Кр-к пише:

Благословенні батьки, які моляться за дітей своїх. Якою ж убогою є та нація, яка здатна лише плювати в бік свого всенародного обранця! Причому, з перших же днів його президенства.

Такі думки мимоволі приходили мені на думку, коли дивися інагурацію президента американської нації. Спеціально написав АМЕРИКАНСЬКОЇ НАЦІЇ, бо вони ще більш різношерсті ніж ми! Це нація, яку вони самі називають "плавильним котлом" і яка складається з білих, чорних, жовтих, червоношкірих і ще Бог знає яких представників всіх народів світу. Це нація, яка вирізняється неймовірним плюралізмом думок, вірувань, майновими статками, але всі вони визнають себе рівними, визнають себе американцями.


Перше що одразу зрозуміло це неможливість порівнювання української нації і "американської нації". До чого власне й підштовхують розшифрування Критиком "Американської нації". Громадяни Америки складають різні народності і формують державність на взаємозв'язках індивідуалізму. Громадяни України також складаються з представників різних націй, але розпреділених по груповим цілям їх народностей.

Тому вислів "Американська нація" міг рівнятись лиш до Громадяни України, а не до Українська нація. Що було правильним за визначенням нації як такої, тобто народності, породи. Крім того українська нація зацікавлена найбільше в своїй державності, а інші всім показують, що непроти сусідніх. Тому й таке порівняння з США де всі народності є зацікавленими у процвітані держави де живуть не є вірним.

В результаті порівняння Критика, виходить, що українці, українська нація плює на свого Президента, а не як американці більш-менш шанує. Що є звичною провокацією і приліплення ярлика всій націй виявів окремого невдоволення з їх числа. Чим Критик протиставив Президента українському народу там де цього нема. Схавали даний трюк і обтерлись. Хоча знають же що найбільше плюють на Ющенка зовсім неукраїнці, а хохли і русские.

Більше того Кр-к запропонував молитись за Президента, як роблять це в Америці. Протестанти, більшість з яких негри різних африканських народностей. Це те, що було фактично на інаугурації. І порівняння, яке підтримали: Стрілець, jurko, ЗаХар.  Перший і останній з них позиціонували себе завжди як націоналісти.

Якщо ви її не бачили, то це не відміняє наступної неуважності, заголовку, який набирає іншого змісту, коли цей Президент, за якого пропонують нації молитись, -Обама. На його батьківщині, справді з якої нації Обама, і що той не приховує і розрізняє з американською нацією, поставили його ляльку та поклоняються як божку з танцями. Це їх "благословенному прикладу" запропонував Критик слідувати. Інші трактування слова нація тут цього факту не заперечать, а хіба послужать слабкою відмазкою.

Пропустили, буває. Ліплять ж людям ззаду таблички з різними написами, але це не значить що то правда. Підступи та й годі. Проте коли й далі насміхаються, то щось не так. Критик так і вчинив з патріотичними почуттями та симпатіями до українськості Президента Ющенка. Українці бач винні що не виконують обов'язків Президента і його передвиборчої програми... В тексті це звучало як ми не допомогли ні краплини і далі перелік зроблених Ющенком добрих справ, частково і повністю доведених до кінця?

Невідомо до чого Критик приплів Герман до інаугурації Обами та Президента Ющенка. Мабуть грошей не заплатила і він злиться, а текст треба заповнювати. От і згадав тих кого ставив в приклад у Партії Регіонів і дякував їй разом з Тарасом Чорноволом (лінь шукати відповідний текст, що не так і важливо, можете не вірити). Зрозуміло ж Ганна Герман хіба для запроданців може бути узагальнюючим прикладом, а не для української нації, що "Путіна готова притягти замісь Ющенка".

І це прошляпали, думаючи що не про вас писано. Собі залишили роль патріотів у тексті Критика. Навіщо вам та нація? Вона ж "сліпа і йде в ногу з плюванням" з чим погодились в своїх коментарях Стрілець і jurko. Звісно ж фраза написана Кр-к "Та коли кричати – "Ганьба", то це в першу чергу потрібно нам з вами, панове!" доречна до вас панове, а не до українців, яких автор фрази писав собі у союзники і які наче кричать це Ющенку за українські справи останнього.

Загалом і молитись потрібно за людину, а з кесеревого питати як слід. Але чи це має значення, коли Критики дають декому себе почути вищими і мудрішими за цілу націю, за "всяких мудрагеликів", як він висловився. Та це про вас, про вас панове писано, але задля підтримки замасковано і зі зневажливою посмішкою ще не раз так буде зловлено. Якщо не побачите "кидка".

Хіба що справдиться інший розрахунок, що ніхто не побачить цього і ви будете з Стрілець, jurko, ЗаХар будете "патріотами", а Гетьман, як автор цієї статті просто щось там написавшим з образи. Не самі ви друзі. На сміх себе підняли перед тим про кого забули. А там не дурні й не сліпі люди. Як наприклад Dubito, що не дарма пункт у своїй статті Мы – Украинцы! в переліку пунктів до визначення "скажем, что у украинских националистов я вижу советско-большевистского:" міститься наступне:

3)...Готовность принимать на веру любой бред, лишь бы он был позитивен к вашей идеологии, и отрицать (либо игнорировать) любое самое разумное и логическое утверждение, если оно в эти рамки не вписывается...

Ось воно й справдилось у випадку вашої підтримки Кр-к. І не тільки в цій, а й в попередній його статті: "В кілька рядків..."

Де ще більше людей не помітило, як українцям запропонували підпитувати пиху, що Литовський посол знає українську, а Шустер бачить не говорить на українській-і це позор йому? Тема ж передачі була виявляється про газ і газову кризу. Шустера просто найняли і поставили певні вимоги, серед яких української не виявилось, а вона йому як неукраїнцю й не є радикально потрібною.

Там же Кр-к вирішив образити галичан прирівнявши і узагальнивши до Герман, наче зі Львова Критики не продаються, а лиш Гані з "забитих сіл". Та що до цього "столичним націоналістам" і з ними. Забулось якось згадувати про державну мову, коли підтримувати треба політиків-тоді інше рекламують Критики зі Львова, "компроміс і їм видніше-моліться на них".

Дуже б не хотілось констатувати, що ті, які називають себе націоналістами і навіть записались до Спілки з відповідною назвою на НП можуть виявитись "ряженими націоналістами". Подібно як існують "ряженні козаки", що шукають в цьому народного визнання і слави, бо іншому зась, а так козаком назвавсь чи націоналістом і вже герой. Тепер немає КГБ та Царської Залоги і це не сміливість так зватись, а певний обов'язок відповідати системі поглядів.

І не треба мені розповідати: "ти хто такий?" "В житті ти нас не знаєш, та ми?" Так не знаю, але на "шкільній дошці ви невірно визначили що патріотично і що належить розуміти націоналісту" Прошу виправляйтесь і не піднімайте на сміх звання націоналіста, яке взялись носити. Бо даєте підтримку подібно до кричання "слава", коли танк на вас котить, вже передавив не мало українців, зате з тризубом і прапором українським, і ви йому "вперед та вперед, наш друже".

Немає в моїх словах осуду вас, як людей, я зрозумію, навіть якщо ви виявитесь не тим ким себе видаєте зовсім в протилежну сторону. Проте розглядати даний випадок взяв собі право те саме як ви осуджували мене за дикість в розборах Критиком. Тому звиняйте і відповідайте, якщо маєте що сказати.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua