Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Заспокійлива паніка

Станіслав | 23.10.2008 08:52

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

Цю кризу народила паніка (фінансова недовіра) і щоб подолати кризу потрібно насамперед подолати паніку

Заспокійлива паніка
Мій київський товариш – бізнесмен сказав в серцях: "Українські пенсіонери завалять будь-який банк. Будь який!" Це після того, коли пройшли чутки, що банки Н і П "ось ось збанкрутують" і з українських банків у декілька днів було знято мільярди гривень. Класичний приклад паніки, яку ніхто не хоче і не намагається приборкати в Україні.

В Північній Америці, де більшість населення має стотисячні банківскі кредити і боятися кризи відповілно мали б багато більше ніж українські пенсіонери, до кризи відносяться серйозно лише ті, хто має відноситися серйозно. Вкладачі пенсійних фондів RRSP вже втрачають свої гроші, на які вони мріяли подорожувати на пенсії. Втрачають велики мільйони і мільярди багатії. Відповідальні функціонери відмовляються від своїх "золотих парашютів"... Всі розуміють, що фінансову кризу, як природних катаклізмів не уникнути і потрібно гідно відноситися до такого природнього негаразду. По американському телебаченню йлуть переважно жартивливі шоу і близкі до уряду політики змагаються у переконуванні, що "все буде Ок". Цю кризу народила паніка (фінансова недовіра) і щоб подолати кризу потрібно насамперед подолати паніку.

Виступ пана Порошенка на вчорашньому "Шустер Live" просто знаковий. Український фінансист розпочав з емоційного "Наскільки все пагано і всі довкола пагані" (крім президента, звісно) і через три хвилини закликами "Не панікувати, бо найгірше це панікувати". Таке роздвоєння, така "заспокійлива паніка" настільки поширена на українських ЗМІ, що без заспокійливого тут не розбереш. Депресивні мас медіа, інформаційно збуджені функціонери, ... а знизу стоїть маленький переляканий українець, жалко його.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua