Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
культура не так

Єванґеліє від Дитинства: Восьме z Половиною (Післямова з французьким десертом)

Ярослав Дерега | 21.10.2008 20:12

-12
Рейтинг
-12


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
12

Тут на днях один вельми начитаний дописувач нападає на гіпер-сексуальність козаків, і вельми арґументовано нападає. Але чому цей дописувач читає лишень так би мовити одновекторно й конче антиукраїнсько? А варто б найперше згадати, що козаки були всього лишень воїнами-содатами-солдафонами, а солдафони в усі часи в усіх народів були є і будуть

Єванґеліє від Дитинства: Восьме z Половиною

(Післямова з французьким десертом)

(для Українських ДОРОСЛИХ!!! Мужчин старших 21 року)

(початок читай: "Єванґеліє від Дитинства", "Друге Єванґеліє від Дитинства", "Третє Єванґеліє від Дитинства", "Четверте Єванґеліє від Дитинства", "П"яте Єванґеліє від Дитинства", "Шосте Єванґеліє від Дитинства", "Сьоме Єванґеліє від Дитинства" та "Восьме Єванґеліє від Дитинства")

(Головна Засада: ВИХОВАННЯ ПОВИННЕ МАТИ АБСОЛЮТНИЙ ПРІОРІТЕТ НАД НАВЧАННЯМ. Інакше наука швидше перетворить самонадіяну людину на позірно всемогутнього бога-каліку, аніж вона встигне стати людиною. "Знання без виховання – меч в руках сатани."

Головна Ціль: ВИХОВАННЯ КУЛЬТУРИ ПРАВИЛЬНОЇ ЛЮБОВІ (ШЛЯХ СЕРЦЯ).

Людина – це сума почуттів. Серце, а не розум, відчуває Бога.

"We feel because we are felt by God" (ми відчуваємо, бо Бог нас відчуває).

Головний Метод:

МЕТОД ДОВІЛЬНОГО НЕСПІШНОГО СПІЛКУВАННЯ: дитина повинна завжди знати, що її завжди люблять ("Пробач!" – "Я вже забув!"), що її завжди вислухають (бо ж невислухані – це "les imcompris", незрозумілі).

Жодної критики ані щодо себе, ані щодо інших. "Он мєня нє учіл, а радавал... Он васпітал наш пламєнь" казав любомудрий Сашка Пушкін про свого вчителя проф. Куніцина в Царско-сельскому ліцеї, де, до речі, ліцеїсти одержували вже в 17 років вищу освіту, як і мало б бути повсюди.

Найголовніше і найпотрібніше для гармонійного розвитку: Культура Правильної Любові до Довільного Веселого Руху: Довільна гімнастика, Довільний біг, Довільне плавання, Довільна гра в м'яч (футбол, баскетбол, волейбол...).

Адже скелетно-м'язова система є ведучою в організмі, на яку рівняються всі інші системи. В тому числі, нервова. А відтак і духовна)

Поряд з тим, життєво-необхідна Культура Правильної Любові до Довільної Веселої Праці: майстерня, лабораторія, сад.

А, звично, школа асоціюється з сидінням за партою.

Проте, саме практична праця повинна породжувати необхідність і бажання вчитися. Проста продуктивна праця, в тому числі на природі, має стати основою навчально-виховного процесу. Саме така праця продукує найкращу духовну страву і духовні ліки – позитивні емоції. Щоби дитяча душа могла вбирати у себе веселість. "Pour favoriser l'estime de soi." (аби збільшувати самоповагу). "Для щастя треба людині лише щодня радісно працювати."

І, нарешті, (не обійтися ж людині без "зайвого", адже саме "завдяки зайвому мавпа стала людиною") Культура Правильної Любові до Довільного Веселого Мистецтва: через Поетичний Театр, що охоплює малювання, музику, спів, танець, поезію, театралізоване спілкування.

При цьому не фетишизуючи мистецтво заради мистецтва, пам'ятаючи, що мистецтво, як і культура взагалі, є ворогом життя, що "зуби дракона сіє воно, мистецтво", що "мистецтво співприродне комунізмови".

"Оповідальник – це людина, яка розповідає тут і тепер про те, що було там і тоді. Це модель і матриця образу відьми, яка літає вночі на шабаш, а на ранок повертається в рідне село. Ось які архетипи породжує невинне здавалось би мистецтво оповідати чутки з життя. Поет (письменник) не тільки вірить у відьом, він і сам в певному смислі відьма."

Справді, перед людиною постає цілком ЕКЗИСТЕНЦІАЛЬНИЙ вибір: "To live or to narrate?" (або жити, або розповідати про життя.)

Адже "т.з. реальність – це історії, які ми собі розповідаємо."

Бо ж фактів як таких не існує. Є лише інтерпретації подій, і це все, що умовно зветься фактами.

З лінґвістичної точки зору, "істинне висказування – це в усіх без винятку випадках лише один з незчисленної множини варіантів брехні".

Мовленева поведінка та осмислення мовлення – це спроба зрозуміти брехню.

Психолінґвістика стверджує, що для розуму не існує різниці між реальним та ідеальним.

Що мислення можливе лиш дякуючи цілій серії спотворень.

Наприклад, РОЗУМ АВТОМАТИЧНО-ЛЕГКО ПІДМІНЯЄ БОГА ІДЕЄЮ ПРО БОГА.

Але: "мислити віру – це значить вже не вірити".

"Мисль ізрєчьонная єсть ложь", сміливо здогадувався мудрий класик.

Дійсно, людина може лише здаватися. Людині не дано бути.

Недаремно, в китайській мові, найавторитетнішій мові світу, ніколи не було слова "бути".

ТЕКСТ 9 (ВИКЛЮЧНО для Українських ДОРОСЛИХ! мужчин)

42.

всемогутній Бог заради порятунку людей чомусь не захотів користати свою безмежну силу чи жертвувати собою, але вирішив породити собі сина в людській подобі щоб потім убити його страшною смертю принісши в жертву, той же наймудріший бог захотів перевірити вірність мойсея тим же дивним чином спонукаючи його зарізати свого сина, а може саме такою і має бути позиція батька щодо власного сина: не жертвувати самим собою, не "все краще дітям", а постійна готовність принести його в жертву, і син завжди повинен знати що в разі чого саме він буде принесений в жертву заради поступу грішного світу.

43.

навчання базувати на основі трьох

1) любові, тобто відсутності страху у вчителя;

2) вміння правильно налякати учня, тобто розбудити увагу до небезпеки;

3) допомогти (hand-in-hand) учневі подолати цей страх.

44.

В Китаї казали, що справжній Муж не буде служити якійсь одній ідеї. Справжній Муж взагалі не споглядає ідей. Його розум стверджується поза рамками парадигми ідей та ідейного світогляду. Справжній Муж ніколи нічого не робить навмисно заплановано, з "розумною ідеєю в голові".

45.

Страх перед Богом не виправив жодної з людських зіпсованостей, казав П'єр Бейль.

Тут на днях один вельми начитаний дописувач хайвею нападає на гіпер-сексуальність козаків, і вельми арґументовано нападає. Але чому цей дописувач читає лишень так би мовити одновекторно й конче антиукраїнсько? А варто б найперше згадати, що козаки були всього лишень воїнами-содатами-солдафонами, а солдафони в усі часи в усіх народів були є і будуть однакові: грубі, жорстокі й гіпер-антикультурні. Достатньо глянути на древньо-античні, середньовічні, козацькі і сучасні приклади. Достатньо запитати хоча б в тих же ветеранів ВВВ. Чи сучасних американських-сербо-хорватсько-боснійських і тд ветеранів. Про це могли б засвідчити й такі видатні солдати гомосексуалісти як Суворов та Пьотр Пєрвий. Солдат завжди й всюди просто солдат. Така його тяжка й свята професія: будь-якою ціною рятувати світ від примарів культури. Хоч словом хоч мечем хоч фалосом. Саме цю святу трійцю гер Фройд, спершу злякавшись заплакавши, проте відважно-антикультурно назвав синонімічною. Зрештою, недарма ж і пан Христос приніс у світ не мир і любов, а меч. І називав своїх послідовників своїми воїнами. І недарма ж й всемогутній Всевишній випробовував вірність Мойсея готовністю того пожертвувати власним сином. Таке вже людське селяві: жорстоке-алогічне-парадоксальне. Але тріумфуюче. Поки що. До сих пір. Недарма ж й сучасні парижанські вояки-хвільозофи кожного ранку, як тільки повилазять з чергової тепленько-райської садо-піхвоньки і напомпуються ароматною марокканською кавою зі свіжоспеченими круасанами, завзято твердять, що сам пан Бог – це уособлення світового Зла.

Отакі слова-слова-слова.

Вони і є кінечною і невблаганною долею людини і людства???

46.

Найбільш вражаючий у світі пам'ятник жидівському голокосту стоїть у місті... Львові: 15 метрів ґеніальної бронзи як блискавка до неба: старий жид не хнюпить своє горе не скиглить перед небом!: його обличчя face-to-face до неба: на п"ятиметровій витягнутій бронзовій правиці завис шестипудовий бронзовий кулачисько зрадливому Богові просто в його небесно зрадливе рило. Такого кулака не те що добрий good-god-almighty-боженько забздить, а й сам диявол всереться в штани. І таких Людей боги-чорти не можуть не боятися.

Діти Авраама добре ж знають, що "небо береться силою."

Заради виповнення-сотворення чуда єдности.

От у них наказ так наказ!

47.

Про Це треба говорити до статевого дозрівання, а не підчас чи вже в дорослому віці.

Сикстинська Мадонна чи поп-мадонка секс-teen-ськая?

Поєзію творять монахи-блударі та монашки-блудниці.

А Бог любить кров. Войнушку.

Разборкі мiжду паханамі і їхнімі браткамі.

48.

Вперше я торкнувся ЇЇ в 8 класі, коли наша весела formosa 22-річна фізкультурниця сперлася Нею, шовковисто теплою, на мою праву руку, яку я обіпер на низький паркан, спотерігаючи за чемпіонатом табору з волейболу. Коли я побачив-усвідомив що саме обпікає мою руку і спробував, завстидавшись, вивільнити своі неслухняні пальці з такого спантеличуючого полону, фізручка ще сильніше притиснулась своїм гарним спортивно-розвинутим сакральним тілом до моєї занімілої руки, і, лагідно усміхнувшись, поклала заспокійливо свою ліву руку мені на плече, а правої руки вказівним пальцем на своїх вустах наказала мені тихо спостерігати далі. Тоненька х/б тканина її фізкульт-штанів не тільки не ховала, а навпаки ще виразніше вимальовувала чіткий контур трикутника кохання, наче в музейної мармурової Венери, яку мені завше кортіло помацати своїми руками. Того ж дня після вечері пані спортсменка попросила мене зайти до неї після відбою в її кімнату на другому поверсі. "Просто побалакати". Тоді я, зразковий учень, ще не підозрював про що слід балакати з вчительками й виховательками після відбою. Але моя незабутня фізкерівничка в своїй кімнаті захопливо навчила мене нічної мови не тільки з нею, але й, за кілька днів, ще з трьома симпатичними дівчатками з другого загону, її улюбленицями (й не лише в денний час). Мої амури з моїми вже колишніми шкільними вчительками мали несподіване продовження в иншому шкільному таборі, в горах, де вони відпочивали, підробляючи свіжу копійчину через літо, і куди я загостював, мандруючи горами вже будучи студентом університету. Радісна зустріч, ностальгічні спогади. Вчителька англомови, чиє свіже завжди привітно усміхнене вродливе личко та пишні форми впливали магічно на всіх учнів і їй ніколи не доводилося підвищувати тон для підпримання порядку в класі. Досить було глянути своїми лагідними очима й посміхнутися своїми еротичними вустами, і навіть найвідчайдушніші нечеми затихали, опустивши свої очі долі. Та вчителька рідної мови та літ-ри, строга, розважлива, неусміхнена, у вічній турботі, аби кожна чорнобрива пам'ятала з ким можна а з ким не гоже робити тово, вродлива на справжній запаморочливий бюст та енергійно-нервовий гордовитий всепожираючий фортечно-неприступний зад, на який навіть подумки ми боялись заглядатись. За місяць мого гостювання в таборі та наших далеких походів по чорниці і їх потаємно-нічного почергового гостювання в моєму наметі, що був зведений в глибині саду за будиночками, в яких мешкали школярі та їх виховательки, ми заново познайомились і переговорили про все і про вся, що раніше було недоступним табу. Мушу визнати, що місячне полюбовно-ліжкове спілкування з моїми колишніми вчительками залишило мені набагато приємніші спогади, аніж їх шестирічне шкільне муштрування. Може саме цей дидактичний метод варто було б перейняти всім строго-сексуальним вчителькам літератури та інших предметів? Мені часто в дитинстві снилося кохання з моєю мамою. Перелякано встидався доки не прочитав мудрого ребе Фройда. Це ж усім таке звично сниться: кохати свою маму! Дякував пану Жиду Фройду, що значить, не забуваймо, РАДІСТЬ по-німецькому, (а син завше має перевагу перед батьком у боротьбі за матір бо там де батько гостював хоч і першим але тільки лиш своєю малою головою то його син й природний супротивник побував одразу двома головами: наплічною й безіменною, що батькові вже аж ніяк не вдасться і до речі за що матір підсвідомо завжди більше любить свого сина аніж його батька), визволителю людства, а за ним й Федерікові Фелліні, езотеричному чаклунові життя, а то б так і пропав я та й инші тисячі мільйонів через меншовартісні самодорікання.

49.

Жартівливу фразу Моцарта "eat my shit" (з'їж моє гівно), з якою він звертається на початку фільму Мілоша Формана "Аmadeus" до своєї коханки, культуральні православці характерно перекладають "пашла ти к чьорту". Чим же чьорт привабливіший для них, аніж ґовно святе? А Моцарт, протестуючи проти академізації високої культури, у творчо-веселому гніві вигукував: "Ці культурні статуї навіть серуть лиш мармуром!" Й кажуть мудреці, що Бог, яко єдиний всесвітній глядач світового театру де люди всі актори, потребує для своєї втіхи й духовного підживлення будь-які людські пристрасті та переживання, особливо войнушкі кровавіїї...а ментор Лєніна й дійсний запліднювач вілікай гусскай гівалюціі Ізраель Мойсейович Ґельфанд-Пасвус же ж певно з Його ж вуст твердив, що "мігавая вайна – ето каталізатог гівалюціі..."

50.

71% родів в Україні патологічні. Тобто понад 70 дітей зі ста народжуються виродками, які все своє життя будуть змушені страдати і боротися з тією чи іншою вродженою патологією. Найпоказовішою з яких є затримка розумового розвитку та недоумство. І кількість патологічний родів зростає на 10% щочотири роки. Відповідно до зростання кількості підлянської реклами диму, пива, тоніків та іншого алко-нарко-гівна.

600000 дітей неврологічних калік. Адреса: Україна.

51.

"Злі львувскі кубіти. Неїбабельні." Визначення химерного киянина. Напідпитку. Значить щирого. Все, каже, "за-Walzer-овано." Аж плаче: "А ж кожда дівка козакові довжна дать по разу."

52.

А якщо ти не задоволений своїм нинішнім і хочеш кращого завтра, то мусиш поліпшити/змінити своє вчора...людина творить своє минуле...навчися правильно спілкуватись зі своїм минулим.

53.

"La legge protegge la donna fino a 17 anni, poi la donna e' protetta dalla natura." (Закон захищає жінку до 17 років, потім жінку захищає природа.) Від чого захищає?

54.

Лизаннянігіншоїлюдинибезпросьбизйогобокуцевторгненнявїїприватнежиттяніхтонеповиненторкатисятілаіншоїлюдиниякщопроцеїїнепросять.

Отакий закон в Нідерландах. Демократія. Європа. Самодоконана.

55.

"Як легко ви збуваєте все сміхом" так казала файна наша дівчинка Леся У. Доречно, словом цим "леся" на волинському сленґу звуть ті двері чарівнії між ногами жінки, що ведуть в безсмертя.

56. а тим часом її духовна посестра Ганнуся Ж.:

Анні Жірардо, велика французька актриса, малює отаке оТо

називаючи це "Мис доброї надії", і читає по світі лєкції про смисл життя. Оце ж бо дійсно кобіта парижанськая!!! Матір Світу!!! Notre Dame de Paris! (Наша Богородиця з Парижу!). Таку й до Школи б запросить для лекцій хлопчикам й дівчаткам 7-12-літкам, а потім класна практика, мамуня ж всім показує що й як й сама приймає активну участь (вона ж все вміє й може!) в практиці святій богоугодній ("розмножуйтесь бо", і треба знати ж як!)! Ото би виростало дійсно щасливеє поколіннячко нових безстрашних людей вільних непопівських!

57.

Macht durch Freude. Мудро навчав папа Адольф. Силу через радість.

58.

7-річний експеримент на базі рівненської школи N21: "Школа отуплює дітей! Не вчить мислити. 80% нобелівських лауреатів – колишні двієчники. Вони зберегли здатність нестандартно мислити і діяти. А двійки учням ставлять переважно вчинельки-неврастенічки, садистки за Фройдом."

59.

В Гамериці всі люди сі усміхают, бо "c'e' il dovere di essere felice" (там є обов"язок бути щасливим).

60.

"У нас в Расіі асобєнная совєсть. Ана как би бєшєнная." Казав М. Ґорькій.

61.

Путі господні неісповідимі. Без поганих Гітлєра та Сталіна та їхніх воєн не було би сучасної України. Їм тра дякувати як виконавцям волі божої. Жорстокої. Як завжди. "Моліться за ворогів своїх. І добре вам буде." А якби нині ве Львові було як до війни 300 000 жидів та 300 000 поляків?

Хто б їх звідси вигнав? То не було б нинішніх 800 000 українців з московитами, яким дякувати жіба ж тра дякувати перед Богом...

62.

10 жовтня: надія не вмирає, бо не вмирає життя: ліфчик N1 висить на кущику під кущиком напіцюрник, в парку зранку помітив його коли був на пробіжці дійсно життя триває...

63.

найбільшим пошануванням світлої пам'яти магічно-святого Папи Івана-Павла ІІ був би спільний акт сексуального єднання між усіма присутніми включно з президентами та їх дружинами й коханками на площі підчас його похорон з прямою телетрансляцією на увесь світ...

64.

У всіх стародавніх релігіях головувала ідея обожествованої сексуальності, тождественність духу та плоті. Оргії духа в храмах вони ж оргії плоті. Купідон – син бога війни марса й богині кохання венери.

В шумерських храмах богині інанни публічний статевий акт на алтарі служив священним дійством, в якому людина возвишалася до рівня бога, а храмові прислужниці задовільняли не свою хіть, а через сексуальний контакт здійснювали зв'язок людського з божественним. І. зейберт писав: "Те, що в християнській релігії вважається "гріховним", а саме статеве задоволення, в східних релігіях пов'язується з самою природою. Статеве єднання вважається культовим священним діянням і у своєму сакральному значенні не містило нічого непристойного чи аморального." Такі статеві акти на алтарях називалися "возвишенням серця". Сексуальний акт, як вища точка священнодійства. Знамениті вавілонські "ієродули", тобто храмові дівчата, через тіло яких здійснювався прямий контакт з богами, були саме служительками культу, а не храмовими блудницями, як їх обізвали жиди, і не проститутками, як їх прозивають невігласи від сучасних "секто-релігій" (абсурдна комічність термінів модерних попиків: секта – це те, що ріже, релігія – це те, що зв'язує). Божествений фаллос виявляється вищим і кінцевим арґументом при підтвердженні мудрості та величі бога: коли "духовні боги" брахма та вішну засперечалися за право називатися творцем усього сущого, третій бог шива мовчки виставляє свій палаючий фаллос неоглядної величини, так що жоден з суперників не зміг віднайти його початку чи кінця, хоч і перетворювалися для цього в кабана, щоб відшукати його корінь під землею (вішну), та в гусака, щоб досягти його премудрої голови в священних небесах (брахма). Чи можна, зрештою, так собі високомірно дулювкишені ігнорувати древню мудрість, коли навіть при вході у святійший Ватіканський музей всіх відвідувачів зустрічає життєрадісно вітає бронзова статуя півня з чоловічим торсом, замість голови в якого пеніс і з написом на постаменті "Спаситель світу." Хто має очі-розум-серце, може уздрити-помислити-відчути Істину. Але істина страшить людей? Що ж, тоді вони впадають у "мистецтво, яке рятує людину від істини." В індуїзмі храмова сексуальність розглядається, як сакральне дійство, що приводить людину до духовного просвітління і єднання з силами Космосу. А саме духовне просвітлення асоціюється з орґазмом. Сексуально-релігійне самовираження людини в момент злягання – суть точка найвищої напруги творчих духовних сил людини. Чому Бог дарував людині, єдиній з живих істот, здатність досягати оргазму? Чому лише для людини існує самозначимість фаллоса, сексу та оргазму як космічної сутности? Чому в усіх релігіях світу, окрім юдо-християнства, головне призначення фаллоса полягає в його самодостатності, і зачаття дітей не є його природою, а лише факультативним застосуванням? Адже саме це відрізняє людину від инших живих створінь на найглибшому екзистенціальному рівні!

Але мафіотичне жидо-християнство руками своїх мафіотичних попів і іже з ними затаврувало і піддало осміянню найсвятіше в людській божественній природі, ставши на бік того самого диявола, з яким воно так героїчно борикається 2 тисячоліття. А може навіть перевтілившись в самого диявола.

65.

Армія – первісно осередок мужчин, які не мають кобіт, або не можуть до них доступитися.

Особливо армію полюбляють мужики, що схильні до гомосексуальності. Приклад: хоча б А. Суворов та Пьотр Пєрвий.

66.

Цілі:

Відродження та освячення в суспільній свідомості прав мужчини та прав батька.

Відродження та освячення в суспільній свідомості дійсної поваги до жінки-матері-берегині-господині.

Освячення та легалізація права людини на багатожонство.

Освячення права мужчин та жінок на кохання як професію зі спеціальною медично-психологічною освітою.

Освячення та легалізація інституції Храмів Кохання та розгортання наукових досліджень щодо їх створення та якнайширшого впровадження в суспільну практику.

Створення нової "Релігії Життя і Любові" на основі християнства, мусульманства, юдаїзму, буддизму, індуїзму, даосизму, рун-віри.

До участі в конструктивній дискусії запрошуються виключно мужчини-батьки-українці-з вищою освітою-які не палять наркотиків.

67.

богєлюбовєбогєлюбовєбогєлюбовєбогєлюбовєбогєлюбовєбогєлюбовєбо

68.

ВВВ була виграна жертвами десятків мільйонів штрафбатівців. А не...

69.

І три питання:

1) Хто любив жалів жидів до славнозвісного голокосту?

Тоді любити жаліти їх було встидно смішно заборонено.

2) Хто сміє не любити не жаліти жидів після голокосту?

Тепер не любити не жаліти їх рівне злочину.

3) Хто породив велику причину любові до жидів?

Це зробив жид Шикельґрубер, який так і не був доказово знайдений доказово неживим, та жид Сталін, який першим створив концтабори де першим винищив мільйони українців й росіян.

До речі, слово 'голокост' у вжиток теж ввели жиди. Ще й сміхотворно домагаються зробити це предметом в школі. Що ж, другим предметом буде український голокост 1933, третім – палестинський 1948, четвертий – вірменський – 1915, і т.д. Справді шкільні предмети! І чому тепер навіть балакати про це все апріорі вважається неетичним?

The history which has been fixed for good? Who by?

70.

85% українських лісів хворіють. А що вже казати про нас, людей – дітей лісу?

71.

Жінка служить своєму мужу. Адже сильніший (а) за визначенням мусить допомагати-служити слабшому.

72.

Бог подарував Німеччині баха-бетовена-ґєте&co і зрештою захотів жертвотриношень від такої високої культури.

73.

"To the extent it is a culture, it is not yet proletarian.

To the extent it is proletarian, it is not yet a culture."

Двійник Лєніна жид Троцкій промовляв.

(поки це (явище) є культурою, воно ще не є пролетарським.

Поки воно є пролетарським, воно ще не є культурою.)

Правильно? Чи як же ще?

Все іде за наукою маґічної поезії:

"Нам нє дано прєдуґадаць

Как наше слово атзавйоцца

І паніманьє нам дайоцца

Как нам дайоцца блаґадаць."

74.

Є теорія, що перше яйце зніс когут, він же півень.

75.

Сіонізм, який резолюцією 30-ї сесії Ген. Асамблеї ООН (1975) кваліфікований як форма расизму та расової дискримінації, є державною доктриною Ізраїлю. Жиди – це не нація, і не релігія. Це – каста. Закрита фінансова каста митарів.

Є жиди польські, є жиди арабські, українські, англійські, російські, американські, французькі, німецькі, італійські, голландські, іспанські, португальські, арґентинські, мексиканські, грецькі, вірменські, індійські, китайські, японські...

В ізраїльському паспорті зазначається не тільки національність (!) громадянина Ізраїлю, але й його віросповідання (!). Наприклад: юдей-українець, або юдей-русскій, або християнин-русскій тощо. В де-яких паспортах ставлять просто "ніхто". І баста. Ізраїль, що значить "богоборець", юдей, що значить "богославець", нарід, який сам себе іменує "боговибраним" на служіння богу, якого сам собі вибрав, і який в свою чергу сам вибрав собі цей нарід для служіння собі. Отака супер-мудра автоінтронізація на світове панування. Яка сила криється в автосуґестії!

І ось результат:

1) папська булла про ексклюзивне право на ведення фінансових операцій в Європі,

2) царська монополія в Росії на кабаки та шинки,

3) головні фінансисти Великої Персії та Оттоманської Порти,

4) володіння торгівлею у Великому Князівстві Литовському, Угорському халіфаті, Хазарському каганаті.

(Про сьогодення краще промовчати.)

Їх оберігали не хто-небудь, а самі ордени тамплієрів, тевтонів, госпітальєрів. У них був свій устав, свої закони і правила, які не залежали від держави проживання і з нею зовсім не узгоджувалися.

І зовсім не важливо на якій мові вони балакали, які пісні співали, який колір шкіри мали. Вони – жиди, тобто, фінансисти, правителі світу. Єпископ Амулон в середині ІХ століття скаржиться, що "в Ліоні та инших містах імперії" його люди працюють на євреїв, прислуговують їм в будинках і обробляють їхні поля, їх "terra ebreorum".

Те ж діється і нині.

Вчімося ж в мудрих братів-жидів, братове.

76.

мусульманські банки, дотримуючись заповіту відважно-мудрого пророка Магомета, повноправно-братнього спадкоємця Христа, не встановлюють інтересів на капітал, відсотків на позику, чим і відрізняються від євро-банків, – нібито єдино можливих. До речі, мало хто знає, що в світі існує щонаймні дві школи гри на скрипці: жидівська та італійська. Хто ж чув вівальді по-італійськи? Це – сила, це де-що інше, аніж московско-краківско-лондонскі пгофессоги. Єгуді Менухін, кращий жидівський скрипаль 20 століття, унікально-сміливий чоловік, який ніколи не встидався свого жидівства (а чого б встидатися?), визнавав: "There is unrussian sense of soffisticated assurance." (в цій музиці присутнє якесь неросійське відчуття вишуканої впевнености). Отакої! Бурбаніма. І гурт "потужнії дівчатка".

77.

смачно зранку покакавши, цілий день можеш гордо носити голову з приємним заднім відчуттям виконаного обов'язку перед рідною святою своєю нашою бать-і-мать-ківщиною: Я є Ти є Ми є Він є Вона є Вони є далі...рівно до завтрашнього ранку...отож какаймо з любов"ю на здоровля бо богєлюбовєбогєлюбовєбогє...

78.

Relax and become a champion (розслабся і стань чемпіоном). А от "Saper ballare vuol dire saper avvicinare le ragazze (хто вміє танцювати, той знає як зближатися з дівчатками) " казав любомудрий Яків Новохацький, він же ж Джакомо Казанова. Ото ж і є дівка розгониста: cammina ballando e parla cantando (ходить як танцює, балакає ніби співає). А тим часом вулицями шпацирують безовстидно смішні ножки буша схудало-посинілі від тісних о-бі-ребі-леві...

79.

під мудрим спокоєм беззахисних дерев

ламає тишу сміх дітей космічних

бо діти грішать радісно і весело і легко

як й личить людям

80.

індуси вчать що бідність – найбільший гріх бо вона породжує всі инші гріхи, що життя має два крила: любов і гроші, і що не мож літать без крил або лиш з одним крилом. А німаки кажуть "армут махт кранк" (бідність спричиняє хворобу). А москалі кажуть: "бєднасць нє парок". А хохли взагалі всіх перестріляли: "горе ж не біда". Самовбивчий гіпер-героїзм. Адже ж існує навіщось "страх Божий", який виліковує людину від усіх инших страхів та самообманів. (Цікаво, що немає, і ніколи не було в історії (!), жодної заможної православної країни... Бо там, де православ'я – там життя не для людини, а для царів та царят з їх дуполизними придворними з їхніми "високімі туалєтними ідзєями"...)

81

"ти відвагою своєю життя наше продовжуєш" так мовив Пікассо про Далі,

адже ж господи благослови глибоколісового-високогірного китайця, який нагадує, що простіш зламати головою цегляну стінку, аніж збудувати гармонію у себе в серцю,

а книга – це матриця й патриця сучасности-минулости-майбутности, яка керує судьбами людства, бо книга пишеться не від життя а від инших книг-матриць-патриць, а Чоловік остолоп з глини звик жити паразитарно за вказівкою звище без живого відважного серця в свойому животі, бо ж простіш зламати головою стіну аніж...осягти зерна віри...

а матриця, прецінь, тим часом, безупинно пильно пильнує своїм всевидячим триоком "дзеркало-книга-телевізор" всіх членів опчіства. І не членів також...

Однак у кожного з нас є "захований дракон й засівший тигр", тобто вроджені потенційні приховані енергії-таланти, які й живлять невмирущо-триєдину трійцю віри-надії-любові

І смачний на десерт французький virsh-делікатес:

Entre l'homme et l'amour il y a une femme (між мужчиною і любов"ю є жінка)

Entre l'homme et la femme il y a le monde (між мужчиною і жінкою є світ)

Entre l'homme et le monde il y a un mur (між мужчиною і світом є стіна)

Отож:

Аби досягти любові, треба подолати й запізнати жінку.

Аби подолати жінку, треба перемогти світ.

Аби перемогти світ, треба зруйнувати стіну, яка відгороджує Чоловіка від світу і яку будує й відбудовує т.з. культура. Фальшива фемінно-фетишна.

Шукаймо ж цензора в собі. Такі люди як Христос&Co тут дуже пригодяться.

і заповіт Папи Кароля Войтили, який вчив:

"Non abbiate paura! (не бійтеся!) "

"I taki rozcie,ty s'wiat niech sie zrasta

pod smaganiem sumien'

kto're olbrzymia, s'wia,tynie,

obraly sobie za tl'o."

(і такий розтятий світ хай зростеться

під шмаганням сумлінь,

котрі огром святині обрали собі за тло.)

а, між иншим, до 1861 року ніколи не було ані Італії ані італійського народу, ані італійської мови. Навіть слів таких не було! Отакої!!! це для зациклених проплачених книжників ворожого спрямування!

Весела пригода!

і моцарт моцарт моцарт моцарт моцарт моцарт по-українському то значить цар

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua