Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Восьме Єванґеліє від Дитинства

Ярослав Дерега | 21.10.2008 20:08

-10
Рейтинг
-10


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
10

"Для щастя треба людині лише щодня радісно працювати."

І, нарешті, (не обійтися ж людині без "зайвого", адже саме "завдяки зайвому мавпа стала людиною") Культура Правильної Любові до Довільного Веселого Мистецтва: через Поетичний Театр, що охоплює малювання, музику, спів, танець, поезію, театралізоване спілкування.

При цьому не фетишизуючи ми


Восьме Єванґеліє від Дитинства

(для Українських ДОРОСЛИХ!!! Мужчин старших 21 року)

(початок читай: "Єванґеліє від Дитинства", ""Друге Єванґеліє від Дитинства", "Третє Єванґеліє від Дитинства", "Четверте Єванґеліє від Дитинства", "П"яте Єванґеліє від Дитинства", "Шосте Єванґеліє від Дитинства" та "Сьоме Єванґеліє від Дитинства")

(Головна Засада: ВИХОВАННЯ ПОВИННЕ МАТИ АБСОЛЮТНИЙ ПРІОРІТЕТ НАД НАВЧАННЯМ. Інакше наука швидше перетворить самонадіяну людину на позірно всемогутнього бога-каліку, аніж вона встигне стати людиною. "Знання без виховання – меч в руках сатани."

Головна Ціль: ВИХОВАННЯ КУЛЬТУРИ ПРАВИЛЬНОЇ ЛЮБОВІ (ШЛЯХ СЕРЦЯ).

Людина – це сума почуттів. Серце, а не розум, відчуває Бога.

"We feel because we are felt by God" (ми відчуваємо, бо Бог нас відчуває).

Головний Метод:

МЕТОД ДОВІЛЬНОГО НЕСПІШНОГО СПІЛКУВАННЯ: дитина повинна завжди знати, що її завжди люблять ("Пробач!" – "Я вже забув!"), що її завжди вислухають (бо ж невислухані – це "les imcompris", незрозумілі).

Жодної критики ані щодо себе, ані щодо інших. "Он мєня нє учіл, а радавал... Он васпітал наш пламєнь" казав любомудрий Сашка Пушкін про свого вчителя проф. Куніцина в Царско-сельскому ліцеї, де, до речі, ліцеїсти одержували вже в 17 років вищу освіту, як і мало б бути повсюди.

Найголовніше і найпотрібніше для гармонійного розвитку: Культура Правильної Любові до Довільного Веселого Руху: Довільна гімнастика, Довільний біг, Довільне плавання, Довільна гра в м'яч (футбол, баскетбол, волейбол...).

Адже скелетно-м'язова система є ведучою в організмі, на яку рівняються всі інші системи. В тому числі, нервова. А відтак і духовна)

Поряд з тим, життєво-необхідна Культура Правильної Любові до Довільної Веселої Праці: майстерня, лабораторія, сад.

А, звично, школа асоціюється з сидінням за партою.

Проте, саме практична праця повинна породжувати необхідність і бажання вчитися. Проста продуктивна праця, в тому числі на природі, має стати основою навчально-виховного процесу. Саме така праця продукує найкращу духовну страву і духовні ліки – позитивні емоції. Щоби дитяча душа могла вбирати у себе веселість. Pour favoriser l'estime de soi. "Для щастя треба людині лише щодня радісно працювати."

І, нарешті, (не обійтися ж людині без "зайвого", адже саме "завдяки зайвому мавпа стала людиною") Культура Правильної Любові до Довільного Веселого Мистецтва: через Поетичний Театр, що охоплює малювання, музику, спів, танець, поезію, театралізоване спілкування.

При цьому не фетишизуючи мистецтво заради мистецтва, пам'ятаючи, що мистецтво, як і культура взагалі, є ворогом життя, що "зуби дракона сіє воно, мистецтво", що "мистецтво співприродне комунізмови".

ТЕКСТ 8 (ВИКЛЮЧНО для Українських ДОРОСЛИХ! мужчин)

36.

А жупел т.з. демократії чомусь зовсім не лякає винахідників цієї демократії, моїх улюблених (без Б!) великомудрих жидів в моєму улюбленому Ізраїлі (БЕЗ Б!) (важко не шкодувати, що я не з них і не там (без Б!)). Плювали вони на всі Гамерики, Гевропи та інші міжнародні єврів-фонди. (Іран от жиє без них. І цвіте. Там дуже мало розлучень, бо діти після розлучень завше залишаються з батьком). Лінивий гамлетизм єврів-культури зраджує життя заради примарних ідей. Може, час вибирати молодого, сексуального сусіда греко-козака Мохамеда, на пару з Ним? Бо ж в ісламі (ото щастя!) жінці заборонено співати при чоловіках. Хоча й рідні перуни теж не пальцьом бабів грают.

(а я й не знав, що Мохамеда єврейські жиди не розіп'яли, а простопідло отруїли руками його ж коханки-жидівки).

Великий Ізраїль відкрито проголошено національно-релігійною державою для жидів.

До нежидів там відкрито ставляться як до ґоїв.

80 (ВІСІМДЕСЯТ) (40+40) (50+30) (75+5) найпрестижніших професій офіційно заборонені для не-жидів. Для гоїв. Офіційно. На державному рівні.

Христо-хохли чи христо-москалі мають повне право приїхати з демократичної, але бідної Хохляндії чи Московляндії до націоналістичної, але заможної Жидоляндії щоби свобідно й демократично працювати там двірниками, вантажниками, мулярами, малярами, бетонщиками, фрукто-збиральниками, туалетниками та ін. дефіцитними ґоями.

У школах Ізраїлю звичний знак додавання (+) маленьких жиденят вчат писати у вигляді перевернутої літери " т ". Щоб і духом християнським не пахнуло.

І їм начхати, що сучасний сионізм називають "ідеологією фашистського ґатунку".

А ви кажете!

Як будувати Україну!

Хоча б так, як це роблять наші мудгі бгати-жиди.

Навіщо й доки меншовартісно-заздрісно їх ганити?

Варто хоч раз відважитися і повчитися в них життєвої мудрости.

Мову свою, вже ніби-то 2000 років як 'мертву', взяли і відродили. З попелу. З двох-тисячолітнього пороху. Оце дух! Люблю їх!

От взяли зразу після веселого свого голокосту та й влаштували веселий голокост иншим: вигнали палестинців з їхньої 8000-літньої території.

І фіґу всьому світові показали.

І далі пуказують. З бомбою за пазухою. Яку їм дарувала чомусь Франція (і за які заслуги? чи борги?).

Оце люди, гідні поваги і Божого благословення!!!

Не бояться жити на Землі.

Не повстидалися країні своїй дати ім'я "ізра-ель", тобто "богоборець".

Християни вчать своїх дітей боятися Бога.

Жидо-євреї вчать своїх дітей сперечатися з Богом.

Тому й панують у світі. Заслужено.

Тому й сам Бог їх поважає. Напевно ж боїться.

Навіть Біблію, збірку стародавніх історично-міфологічних текстів, первинно сотворених десятками стародавніх народів, жиди не полінувались насмілитися й переписати по-своєму, на свою вигоду, позмінювавши власні імена і дати таким чином, аби всі вони виглядали на жидівську манеру, узурпувавши для себе авторство всіх текстів.

А демократію – для дурних, пляцок, ґоїв... нехай в хохляндії та кацапщині вигодовують для жидоляндії chair au canon.

А чого б не поступати з жидами в україні і в расіі, як жиди поступають з хохлами та москалями в своїй ізраїлі? Най тут в нас йдут гімна мити, а не...балакати-співати.

А, доречно, скільки різних 'гоїв', наприклад, з Азії залюбки б виконували в Україні "брудну" роботу за копійки, якби Україна була господарем в своєму домі, по-жидівськи, для українців, а не озиралась би встидливими боязкими свинячими оченятами на товсті, брехливо-лицемірні євродупи, – і далі стогнати про свою святу невинність і тяжку недолю...

37.

Архетип сучасної України – це концентрат алкоголічної бабської селюшності, яке собі сумирно ремигає з чистою святою совістю, бо ж "не має й зерна неправди за собою".

А колись ніби-то були ніби-то героями, колись були ніби-то козаками, пляцок...

Але тоді в Україні панувала аристократія, а не, як нині, колгоспно-селянська блудо-кратія. Сама собі жере, та й годі! 85 % депутатів Верховної Ради України – вихідці з села. Святий нарід. Селюхи. Селюшники. Якими править з-під руки банда зеків.

Село святе як Сало. Село і Сало то є Сила!

Але чи конче чесний святий свинопас може доцільно правити державою?

Якби цей ото святий оо-пас все ж здолав би тую закляту інгліш, він би зрозумів Вінстона Лорда Черчіля: "You can take a girl out of the country, but you cannot take the country out of the girl" (можна взяти собі дівку з села, але неможливо забрати село з дівки). Проте, щодо сільської дівки – то вона є люкс і ліпшої й не треба! А от село в салі товстопузого дупутата – то юж невиліковний шкандаль...

То й не пхався би в тиї дупутати.

Певне ж за умови, жи він є цалкувито певно пурєдний оо-пас. Але гроші!!!

Ось і виходить, що Центральною країною Європи, Найбільшою державою Європи, вже 17 років надуспішно многопітно пробують покерувати наші чесні, щирі, роботящо-народні свино-козо-вівце-корово-гуско-паси.

Чи, може, комусь це вигідно, і хтось цим довгоносо користається? Кравчук-Блюм? А за ним Кучман Лейба Давидович й инші красуні зі свитою пінчуків, табачників&Co?

Чи така доля, така судьба, така воля Божа?

Кагочє, слава Укгаінє! Пастухам слава!

Успіх в житті прямо залежить від рівня внутрішньої свободи, завдяки якій в душі людини народжується та непоборна сила, та чудотворна енергія, яку люди займенниково називають Богом.

Виховання нової вільної елітарної людини – головне завдання Нової Школи.

Нобілітація на шляхетство – шлях життя.

Теж варто згадати:

спершу – барон,

потім – вісконт,

за ним – граф,

слідом – маркіз,

далі – герцог,

зрештою – принц і князь.

А цар чи імператор?

Вільна людина – основа вільної держави.

Носієм свободи може бути лише особистість, а не колектив.

Не церква. І не держава. Хоч вільна й незалежна.

Держава, як і церква, завжди приносили людям більше біди, аніж блага.

Людина, нарешті, повинна вчитися бути сама собі і державою і церквою.

Щоб бути Особистістю.

Персоною в самостоянні.

Зрештою, справжнє християнство, "християнство Христа" – суто персоналістичне.

Кожен сам собі священник. У кожного над головою Небо. Вчитися бути самим собою, самому по собі. Не під кимось; і не над кимось. Звикати жити поза рамками теплосмердючої безальтернативної тупоголової антижиттєвої дуальности: "я начяльнік – ти дурак; ти – начяльнік, я – дурак" (тут і повсюдно далі використовується українська транскрипція російськомовних цитат внаслідок відсутности російського шрифту на апараті й безпотребности його встановлювати).

А саме за такою старожитно висвяченою технологією споконвіку валить на гора свою пахнющу продукцію традиційна школа.

Без нової, вільної школи не може бути ані вільної людини, ані вільного суспільства, ані вільної держави,

ані гідного майбутнього.

Майбутнє – за Новою Школою. Школою Свободи.

1992 року молода, весела, зухвала данська збірна зухвально-сенсаційно стала чемпіоном Європи з копаного м'яча, накопали всіх копаних ґрандів, бо данцям було глибоко начхати на всі титули та авторитети суперників.

Вони просто весело копали свого веселого м'яча для свого власного веселого задоволення.

Бо ж, як відомо, удача – дитя веселої зухвалости.

А тим часом:

Щосекунди 10.000 всюдисуще-всюдипроникних часточок сонця проникають крізь кожен квадратовий сантиметр людського тіла...

Сонцесяйного людського тіла...

" 'Flesh composed of suns. How can such be?'

exclaim the simple ones." Robert Browning знав:

"'Плоть, що складається із сонць. Як це можливо?' гукають простаки."

А тим часом, як там поживає наш всевишній пан Час?

Вустами Hamletа: "how goeth the enemy"? (як там наш ворог поживає?)

Всього лишень 10 у 5 степені секунд триває один день.

Всього лишень 10 у 10 степені секунд триває життя людини.

Всього лишень 10 у 15 степені секунд час існування людства на Землі.

Be to be

(бути аби бути).

і

TRANQUILLAMENTE SAPERE VIVERE BENE

СПОКІЙЛИВО ЗНАВАТИ ЖИТТЮВАТИ ДОБРЕ

Аби могти VIVERE VIVENDI CAUSA!

ЖИТИ ЖИТТЮВАННЯ ЗАРАДИ!

e vino corposo e donna formosa

Отож, танцюй, веселись і співай!

У цьому твій ГОЛОВНИЙ, БОЖЕСТВЕННИЙ талант,

людино сонцесяйна!

Памятаючи, що в нашій галактиці 154 млрд. Зірок.

А всього у всесвіті нараховано понад 200 тисяч галактик.

"Allora, dobbiamo imparare a pensare come Dio" вчить нас зі своєї святої вічности Папа Войтила (мусимо вчитися думати як Бог).

Бо жити – це обожествлятися. Це правда.

А Дитину – хвалити.

І не тільки 25/12 чи 7/01.

Бо хвалити – то є quality.

Диктував авторизований переклад з італьянської синьор Джарвіс Дарріджджі, допомагав ДЕ РЕҐА Ярослав.

Восьмий початок ІІІ тисячоліття від різдва Дитини на ім'я ХРИСТОС.

38.

P.S.

(ще два слова+два тексти):

окрема посвята Двом Великим Народам Землі: китайському та жидівському, головним гравцям на світовій арені та визначальним конкурентам сучасности;

а також "Героєві нашого часу" Лесю Подерв'янському, найбільшому культуральному явищу в історії України після "Енеїди" та "Кобзаря". Лесь, як протиотрута-антипод Тарася (той, певно, так і не здогадався чому "бідні" катерини споконвіку лізли і лізуть і далі лізтимуть не під мєсних тарасів та василів, а під арабів, маскалів та других інасранців).

Лесько вмісто Тараська, йому на зміну. Особливо в школі. Особливо для хлопців. Театр Подерв'янського. Здоровий вектор сили, сміхо-секс замість мстиво-сиріцьких сліз зацькованого кріпака (Куліш, ти нє нє-прав! Принаймні частково.). З таких школярів вийдуть нормальні яйцьовиті кулакасті мужики, а не фемінні вічно-скиглячі вічні революцьонери туберкульозно-масонського пошиву, модного в мало- (л) юб (л) е-них бліно-кістлявих дамочок (новочасний клясик-святий-мученик (потрійний пардон за потрійну укр-тавтологію) В. С. хвалився, що в камері йому найкраще працюється над перекладами Рільке). Шева той що Андрійчик ("мужик" по-грецьки) заробив для України набагато більше слави по світі, аніж Шева той що з моря слізної хоч і мудрої бамаги (такої дійсної мудрости лише після 16 років по-ложечці достатньо!). І його слава набагато світліша. Бо веселіша. Бо футбол явно ліпше й здоровіше від паперу, якого зранку завжди чомусь бракує. Аж тут книжка! навіщо? А хоч для ранкового свята гімна-стики якраз підійде. "Per godersi e festeggiarsi la vita" (так: аби втішатися життю й втішатися життям).

Древні даоси вчили:

"今 是, 昨 非。"

(нині є (є правда), вчора немає (була неправда).

Минуле завжди об'єктне, тобто мертве, твердять мудрі сучасні парижанські хвільозофи. "Today makes yesterday mean", щасливо посміхається з 1858 року визнана поетка (хоч і на своє паперове горе дуже малограна, бо ж попівна) ("O радість, радість, радість,/О радість нового дня!"). Зато яка слава опосля її постигла! Фіґ їм в зуби, мужикам!

І пощо звареному хвільозофові Лао Цзи рану ворохобити:

"Слава (ім'я) і життя (тіло),/Що важливіше (ближче, рідніше)?"

"名 與 身 孰 親。"

Сало є щоб його любити.

Кубіта є щоб її хотіти.

Любити, щоб хотіти. Їсти і їбсти. Подібно і корисно. І необхідно. На щастя, на здоровля, на довгії літа. Веселі та плідні. Бо "хто рідний собі, той зрощує свою життєву силу 气Ці, і не втомлює свій дух (серйозніст-ю) " товкмачить спадковий тисячолітній мудрагель-даос Лі Ян. "Рідний собі" знає призначення і сала і кубіти. І вживає їх за їх прямим призна-ченням. Весело. І плідно.

І дай си спокій!

Бо сказано ж: "І спокій божий, що вищий від усякого розуму, хай панує у вашому серці."

То ж мир нам!

Жити легко і гарно. Весело. Як Той приказував.

And make not war but love.

"Задри, задри, бабо ногу,/А я скажу: "Слава Богу".

І китайський мудрець Су Ну Цін, що вже 1500 літ повчає:

"Усіляка фізична та психологічна слабкість повинна, зрештою, стосуватися неправильної практики сексу. Мистецтво сексу повинне вважатися головним з усіх видів мистецтва, яке, при правильній практиці, приводить до цілі – безсмертя."

Але війна триває. Не між народами, расами, державами, а між мужиками і бабами. Коли перемагають жінки, як це є зараз в Еуропі, то життя занепадає. Міскою Еуропи 2005 року стала грудасто-фіґуральна німкеня Хамілла Баракха Алі, чорнява наче туркеня. Краща футбольна команда Франції "Lуоn" перемагає зусиллями 10 засмаглих начорно вихідців з сусідньої Африки. Смугляво-африканські Зінедін Зідан та Тьєрі Анрі & Co інших перезасмаглих копальників зробили Хвранцію першою в світі.

А сам ЗіЗі вибраний кращим копанцем в історії Хвранції.

Що ж, будемо вчитися кохати навхрест: араби українок, українці арабок.

Якщо пекло, за класиками, це ""les autres" (тобто, "инші"), то важко не погодитися з думкою мудрого жида (pardon за тавтологію) Єжи Гоффмана, що дружби між народами бути не може. Дружба може бути лише між окремими людьми. Яку найкраще скріплює кохання. Тобто секс. Злучання. Трахання. Їбня.

Бо, за словами иншого класика, між двома мужиками може бути спільним лише пляшка вина, а між людиною і кубітою – лише ліжко.

І податися до чарівної Венецїї, аби безоплатно попісяти в її чарівних каналах для культуральної естафети вічности.

А той, хто віддається безоглядній гонитві за знаннями дуже ризикує зіпсувати казку життя. І не лише свого. Знання як золото. Тяжке і небезпечне. Непевний капітал. На дійсно мудрому нежидівському сході нагромадження знань вважалося більшим гріхом, аніж нагромадження грошей.

"А в Наталки Міщенко тато живе вдома. І він живе в них кожен день."

il va de soi...кажуть наші брати парижанськії (все і так ясно).

"Україна є найпривабливішим місцем для інвестицій" заявляє мудрий (без тавтології) Багіс Бігізофскій.

Чого ж бракує Україні?

Грошей.

Та сперми.

WELCOME to UKRAINE!

"C'est la vie" хвільозофствує 18-річний син.

І де він навчився так вишукано лаятися? Може від свого діда, який аристократично нагадував своїм, зараженим на шкільний літературний романтизм, синам: "Не штука вмерти, а штука жити. Не штука грати, а штука вигравати."

І жити добре. Додам тепер, нарешті порозумнівши, я.

Єдина в світі конституція СЕШЕА містить дивно коротку статтю: "Кожна людина має право на щастя." Жидівська мудрість. Важко не позаздрити такому народови. Хоч по-чорному, хоч по-якому. А в нас з Марічкою найліпше виходить, коли ми сі граєм під музику Моцарта, Вівальді, Баха і, особливо файно, під "Ave Maria". Спробуйте!

Силою волі заспокоїти розум і очистити почуття. І створити нову реліґію, об'єднавши мужчинське мусульманство з фемінізованим християнством (яке не має нічого спільного з войовничим Христом) та мудрагельським юдаїзмом, плюс небесносферний Будда та праукраїнський індуізм, плюс магічно-сексуальний даосизм. І жити собі просто, неначе трава: поїбався і забув і далі пішов. На козаку нема знаку. Кулєґа Христос мудро каже жи то сильно шкоди на пичінку заглядатисі на кубітячі сіднички з вождилєнієм. То саме і дядько Будда гувурили: як вчитель перенесли гурячу голу дівку через ріку та й забули, а учень довго сі мучив гадав чи то добре вчитель так вчинили, чи як то тра було ту голу дівку нести, чи квіти варто було дарувати, чи годен було хоч разок в уста її солодкі розпашілі цілувати, чи вірші-пісеньки про вічнеє куханєчко співати, чи торкатися її лиш зверху чи глибше-глибше-глибше-глибше-глибше-глибше (уффф! Як то файно!!! І без слів без книжки без учителів я то зрубив!!!, з гандоном чи наголо, і вапшє з гурівкою чи без, в гутелю 5-звіздному чи просто на поляні у траві високій, фе, який той вчитель грішник і мудак! Мені одне, а сам инакше! І не скаже шо мині рубити, бідакови!"). В закордонному народі мудрі люди кажут споковіку хлопчикам дурненьким, шо ни знают де і як ту голову страшную між ногами на кулесах притулити: "Кeep your fancy free!" Не думай, не хочи, лиш дій! Ти є центр світу, пуп землі. Там добре, де ти є. Бо щастя – це тут. Щастя – це тепер. Щастя – це завжди. І всюди.

39.

Йду нині по Венеції, бачу величезну газетну шапку: "Весна!!! Пора їбати!"

Шок! Всі люди навколо сі сварят, кричат. Б'ютсі. Дурні вар'яти.

Тебе цей "нецезурний" екстрім теж шокує?

А от чорна газетна шапка "Пора вбивати" нікого не шокує.

Ця "культурна", "не-нецензурна" фраза просто кидалася в очі з нинішньої газетної свіжини метровими літерами. І ніхто ні мур-мур, ні пісь-пісь, ні как-как.

Саме такі "культуральні" слова постійно чорніють півметровими шапками на "культурних" прилавках "культурних" італьянських, французьких, німецьких та й українських газетних кіосків.

То що ж краще, що суспільно прийнятніше "вбивати" чи "їбати"? To make love or blood? The peace&bliss of fucking, or thrill&bill of killing?

Кроваво-мордобойні фільми herr'а Чорно-негра чомусь вважаються суспільно більш прийнятні, аніж веселий секс сіньйора Tinto Brass'a.

Чому? Because! Bo koza.

Бо коза хоче їсти...культурно.

Проте, для справжнього мужика "Paprica", приміром, вартісніша, аніж всі "matrix'си" вкупі (до речі, matrix по-нашому то є "матка" та що в кубітячому міжніжжу).

І школярів тра водити на Брасс'ові "Fallo" та "Порушуючи заборони", а не на дурнуваті "апокаліпсиси". Тоди й пожеж в кінах нігди не буде. І шкyлярі будут добре знали як і шо рубити з розпуклими цицькастими шкулярками, аби ті сі з них не здівали за безпурадність і встидливість їх третої нуги.

Прецінь, "кобіта" по-китайському то є "та, що вміє зігрівати своїм тілом" 嫗. То їх і є не як нас 45, а 1445 цаоїстих-яйцеїстих мільйонів. (操Цао – 1.робити зарядку. 2.трахатись). Але емоційна інтоксикація жінок псевдо-християнськими попами триває.

Дівчаток мамці дурнуваті змалечку залякуют, же то, шо між ногами в них то гріх і бека, фе. А всі хлопці геть нездалі, бо лиш думають своїми міжніжними головами про дівочі міжніжні дюри. Бо так!

Але першогріхом Адама і Єви була не свята їбня, а встид тобто знання тобто непотрібна зайва шкідлива брехлива розумово-духовна сублімація. Саме це духовне ябко знання-встиду-суду застряло в Адамовому горлі навічно.

Тибетський мудрець вчить, що духовний шлях приховує несподівані дуже підступні небезпеки. Адже "перестати бути стяжателем в духовній сфері набагато важче, ніж в матеріальній". Історія лихваря та митаря Матвія напідтвердження.

Прецінь, культура вже, слава Богу, вмерла. Сильно і надовго. Ще в 1914 році. Бог Культури, культура яко Боговтілення віджила себе терористичними режимами в найбільш культуральних країнах світу. А всі книжки завше сі писали для коханих женщин аби ті сі не нудили без діла. Тилько мудак сі вчит жити пу книжці. Історія культури то історія сексу. Музика Моцарта як кохання. Від невмілого використання того і другого люди сі тихо помішуют (існує шизофренія від надто гармонійної класмузи). Rock – музика сексу, музика свободи. Jazz&Pop – суцільний оргазм, спілкування з Богом. То пощо кому нині потрібні стражденно багатослівні бальзаки з дастаєфскімі й талстимі& Со?

А тому Хлопаку варто подякувати хоча б за те, що Він постійно "виліковує людину від культури", та за те, що в нас є другий вихідний день. Добре, що зразу після суботи. А якби Це сталося в середу? Треба сподіватися, що Він людям знову удруже і udruge прийде саме в понеділок, і виправдає народну інтуїцію: понеділок то є сімейний день. Зрештою, мусульманська п'ятнинька теж би підійшла. Трійця вихідних людині б не завадила. Адже навіть Той, з Ким люди вічно воюють, її, трійцю, любить.

It'll be just cool!

Бо не штука, панове, вмерти, а штука жити. І жити добре. Плідно і Весело. Танцюючи і співаючи. Як Той приказував.

"Crazy Horse" реально надає Парижу більше внутрішнього шарму, ніж його, de Paris, Notre Dame (наша господиня).

Купіт си бльотчик ду гавтобусу і сі пересвідчіт самі!

ALL IS TRUE ВСЕ НА СВІТІ – ПРАВДА. КОЛИ ЛЮБИШ.

ALL IS YOURS ВСЕ ЩО Є – ТВОЄ. ЛЮБИ-ЛЮБИ-ЛЮБИ!

ALL ARE YOURS ВСІ ЛЮДИ ТЕЖ ТВОЇ – ЛЮБИ ЇХ ЛИШ!

AMEN.

e vissero per sempre felici e contenti

(і жили вічно в щасті втішно)

40.

сім тисяч літ назад

в високих горах гімалайських

стояв христос

і пісяв під дубочком

до нього приєдналась

кумпанія весела голосиста

будда магомет абрам мойсей конфуцій заратустра лаоцзи дажбог і шива з крішною і зевс із юпітером

і духи вуду тощо

попісяли тихесенько собі,

затим покакали всі дружно й весело у колі

хто як і чим спромігся й звик щоранку бога возвеличувать іззаду

й розбіглись-розлетілись-розійшлись

кожен у свій кут світу

де бог вказав

щоб всюди із дурних мавпів

людей робить божественних

кому як треба хто як міг і хто на що сі вчив

дубочок той донині

стоїть і зеленіє кучеряво

й досьогодні чудодійно плодоносить

на добру користь

свинкам й людям

пора вже тим веселим козакам

зустрітися під вічним дубом знову

і на дванадцять з гаком душ і духів

півлітру пригубивши осушить

за новеє життя майбутнє

люду

42.

che i rapporti tra l'uomo e iddio si possano basare su gioia

щоби стосунки між богом й чоловіком базувались на радости

41.

Отож

зрештою

цю книгу

слід

присвятити

насправді

Всім

Хто вишукує

Великий

Квадрат

Який

Не має

Кутів

Бо направді

якась

дивна

безсоромна

радість

що

керує

світом

там

є


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua