Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Одеса   Патріоти   Націоналісти   Національно-Патріотичні сили   Одесса

Національно-Патріотичні сили Одеси

Одесит | 16.09.2008 21:08

12
Рейтинг
12


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
2

Патріотичні сили, Націоналістичні сили – як пафосно звучить!

Національно-Патріотичні сили Одеси
Як ви вже, напевно, здогадались, я живу в Одесі і хочу розповісти про діяльність чи, краще сказати, бездіяльність наших патріотів.

Так, можливо, в Одесі небагато організацій патріотичного, націоналістичного спрямування, але, навіть в цьому випадку, їх діяльність має бути хоч трішки помітна. Ці організації заявляють про себе лише в дні національних свят, та й то лише у вигляді невеликих групок з прапорами тих чи інших організацій.

Взяти хоча б День Незалежності України (про День Національного Прапора я взагалі мовчатиму, адже на тому невеличкому заході, що організувала адміністрація, я взагалі не помітив жодної організації). Так, парад був гарний, в усякому разі для мене; так, були на параді представники "Свободи", РУХу, ПРП, КУН. Постояли, помахали прапорами, і що? І все, розійшлись. Була ідея за традицією піти до пам'ятника Тарасові Шевченку, але її майже ніхто не підтримав. Я для себе вирішив: це тому, що офіційне покладання квітів вже відбулося, значить, журналістів там вже не буде, а, отже, і можливості пропіаритися також!

От і виходить, що все, що роблять наші організації – це піаряться. Як сказав один мій знайомий: "Нормальні організації проводять різноманітні заходи задля ідеї, розширення і популяризації своєї діяльності на славу країни, а наші нічого не роблять і тільки плачуть, що немає кому робити".

Іноді навіть хочеться поставити в приклад проросійські організації. Згадайте лише акцію "Я говорю по-русски". Чому не зробити подібну акцію "Я розмовляю українською", поставити намети, роздавати буклети "Переходь на українську"?

Або згадаємо акцію "Георгиевская Лента": чому масштабно не підтримати акцію "Вшануй Героїв! Молодіжна кампанія "Героям Cлава!""?

Може, хтось зараз подумає щось типу: "В Одесі таке не підтримають" чи "Можуть бути провокації". Я відповім їм на це: а сенс тоді в організаціях, чи вам просто подобається, що ви як організація є на папері? А, може, ви просто рветесь до влади, але робити щось ліньки?! (вибачте, що відповідь у вигляді питання, але я ж одесит). Хтось подумає: у нас нечисельна організація, що ми можемо зробити?! На це я теж відповім: чому б Вам не об'єднатися, не сісти за стіл переговорів і робити щось для України та Українців разом?

Андрій Матвієнко для "Порталу Українців Одещини"

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua