Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Танцювато довкола ідей породжених іншими вдача більшості українських аналітиків

Станіслав | 6.09.2008 05:11

8
Рейтинг
8


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
2

Якщо хочемо дискутувати конструктивно, потрібно навчитися елементарній технології дискусії: "конструктив має бути завжди, в будь який дискусії". Якщо конструктиву не видно краще (необхідно) прининити дискусію взагалі

Танцювато довкола ідей породжених іншими вдача більшості українських аналітиків
Давно вже помітив такий трюк. На український форум заходить якийсь відвідувач закидає контроверсійну тему в який позиція України виглядає безумовно програшною і... маємо довгу дискусію, яку можна назвати lose-lose або безвиграшною українською. Якщо подивитися про що розмовляють українські медіа то це сюжети в яких не може бути ніякої української перспективи. Візьмемо пануючий зараз сюжеь "конфлікт між гілками влади". Хто б не виявивися переможцем у дискусії, ЮТ або ВЮ, все одно залишиться головне слово "конфлікт" і у читача з'виться деструктивна уява про українську дійсніть. Українофоби тут в ситуації win-win. Коли я бачу такий інформаційний підхід, перша моя природня рекація, як креструктивної людини – "ніякого конфлікту немає, протистояння гілок влади це нормальний демократичний стан суспільства". Якщо хочемо дискутувати конструктивно, потрібно навчитися елементарній технології дискусії: "конструктив має бути завжди, в будь який дискусії". Якщо конструктиву не видно краще (необхідно) прининити дискусію взагалі.

Щойно прочитав статтю українського аналітика на англомовному unian.net Дві сторінки патріоотичної про-української риторики після якої залишається лише одне в остатку: "Україна в небезпеці і ніхто її не може захистити" Якщо ти хоч трохи професінонал або просто є здоровий глузд то автор мав би зрозуміти, що він написав дві сторинки фактично анти-українського тексту. Очевидно, що Україна знаходилася в своїй історії в багато гіршій ситуації перед зовнішньою загрозою, очевидно, що сучасна Цивілізація буде боротися з усяким проявом реваншизму і набагато більш готова до контролю ситуації ніж будь коли, очевидно, що є патріотичний момент, героїзм одиниць врешті... але автор ніколи не дійде до цих речей, тому, що від початку почав плясати довкола майстерно закинутих інформаційних сюжетів, тому, що дозволив сеюе втягнути у ситуацію lose-lose.

Більшість інформаційних сюжетів на укрТБ депресивні, переважна більшість статей в газетах шкідливі не просто для суспільства, а й для здоров'я читача. УкрНет не виключення, хоча ситуація тут трохи краща, можливо тому, що все таки задуває вітри з доволі позитивного глобального нету. Люди, слідкуйте за продуктом, який ви споживаєте, в тому числі за медіа продуктом.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua