Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Українець який не знає англійської або великий, або дурний

Станіслав | 3.09.2008 03:34

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
5

Вискочити з шаблею на танку або вийти з хоругвою проти цивілізаційного домінування це круто, але не більше

Я не знаю з яких слів потрібно починате абсолютно прозоре для мене... світ перебудовується і зовсім не так, як про це говорять у російських (українських) пост тоталітарних медіа. Світ стає реально інформаційним і глобальним. Хто не вскочить у цей поїзд сьогодні відстане ще більше завтра. Питання домінування англійської в науці, міжнародних справах, бізнесі не стоїть – воно вирішено. Той, хто заперечує це просто пливе проти течії... Цивілізація як завжди жорстоко поламає варварів, про найзапекліших напише вірши, але і їх також поламає. Українці системно це розуміють, тому і інтегруються в Європу, а от на рівні нормальної розмови не розуміють.

Світ змінюється, щоб це побачити потрібно дивитися французьке, американське, німецьке ТБ, слухати їх радіо, дивуватися як вони викладають цеглина за цеглиною гіганти інформаційних технологій, створюють потужні електронні бібліотеки, інвестують в new media... Все це доходить до українців лише у вигляді 2-ї, 3-ї хвилі через російські клони. Знаючи англійську мову можна брати все це з перших рук.

Американці, англійці ставляься з підозрою до медіа новинок, до емігрантів, до гей парадів, до Румунії, Болгарії або України в ЄС, кривляться від нової розмітки на дорогах, ... але вони кажуть "можливо так і треба, світ то змінюється". Цивілізовані люди намагаються бути готовими до перемін, намагаються стати частиною цих перемін. Вискочити з шаблею на танку або вийти з хоругвою проти цивілізаційного домінування це круто, але не більше.

Англійська мова must, не обговорюється. Українець який не знає єдиної інтернаціональної англійської вимушений вчити регіональну мову (російське, румунську), щоб врешті споживати продукт другої свіжості. Українець який володіє англійською – вільний українець. Вільний у виборі роботи, вільний у виборі інформації, у спілкуванні на фахові теми.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua