Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
12
Рейтинг
12


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
3

Коментарі
С.Тарас   | 1.05.2008 10:00
Дуже цікава та інформативна стаття. Автору +.
  | 1.05.2008 11:14
Всему этому можно было бы поверить, если бы не одно НО.
В Индии ДВА государсвтенных языка, и около 30-ти официальных. Если такие легко проверяемые факты в статье передергиваются... Единожды солгавши, кто тебе поверит?
  | 1.05.2008 16:26
Если верить автору,то из 46 млн. населения Украины – 41 млн. говорящие на украинском языке, 5млн – на русском? Или я не правильно понял?
  | 1.05.2008 20:41
З мого досвіду на російській мові говорить дуже і дуже мало, а от на суржику чи по хахляцькі – ой як багато.
  | 1.05.2008 21:08
Стаття цікава,автору+. ЗЕРО.
Герміт   | 1.05.2008 21:15
ANONIM:
Если верить автору,то из 46 млн. населения Украины – 41 млн. говорящие на украинском языке, 5млн – на русском? Или я не правильно понял?
Так, Аноніме. Ти зрозумів неправильно. Почитай уважніше. Зокрема, в приведеній таблиці носіїв російської 170 млн. Населення Росії ніколи не перевищувало 150 млн. Подумай над цим.
  | 1.05.2008 21:47
Прочитал,посмотрел перепись россиян за 1999 год.Действительно, 146 млн. Остальные 24 млн. являются носителями за пределами России.
Олекса Косар   | 1.05.2008 21:55
Цікаве дослідження.
ЗаХар   | 1.05.2008 22:13
+ Потрібне дослідження.
ЗаХар   | 1.05.2008 22:33
ANONIM:
Всему этому можно было бы поверить, если бы не одно НО.
В Индии ДВА государсвтенных языка, и около 30-ти официальных. Если такие легко проверяемые факты в статье передергиваются... Единожды солгавши, кто тебе поверит?
По-перше, конкретно ця інформація нічого в загальному плані не міняє. По-друге сама російськомовна Вікіпедія в даному випадку непослідовна. В одному місці говоиться щодержавних мов в різних штатах 20, в іншому -14. (А 30 звідки?) В кінці сторінки "Список государственных языков" міститься посилання Согласно БСЭ, государственный язык Индии – хинди; временно вторым государственным языком считается английский.
ЗаХар   | 1.05.2008 22:48
Українські сайти news2.ukrinform.com.ua:8101/States/India/default.html
та www.galopom.com.ua/Guide/Asia/India/ тідтверджують інформацію БСЭ та додають, що в суб*єктах федерації окрім того ще 17 (а не 14, 20 чи 30)
офіційних мов з регіональним статусом.
Стрілець   | 2.05.2008 00:11
За статтю, природно, плюс.
На групи я дивлюсь дещо інакше, але придиратись не буду, бо мій погляд – то вже й дещо інша тема.
Маю тільки невеличку просьбу – Ант, будь ласка, не лінуйтесь перекладати назви, взяті з рунету. Праця ж ну зовсім невеличка, а звичної неповаги до мови можна уникнути.
  | 2.05.2008 22:06
"Спочатку було слово",потом – словоблудие.

Здесь самый большой шедевр,принадлежащий кандидату наук из Одессы и напечатанный в газете Юг – "верблюд появился не в Азии,а в Украине".