Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Росія   імперія   страх   самотність   добросусідські стосунки
18
Рейтинг
18


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
1

Коментарі
Надія Марчук   | 17.04.2008 22:30
Я б сказала – автор влучив у саме яблучко.
Дуже гарна стаття, оригінальна. Зазвичай, пишуть про економічне підгрунтя тих чи інших державних дій, автор подав нам чудову психологічну картину. Так воно і є – боїться Росія, не вміє жити в нових реаліях. Прагне домінувати, але хоче взяти, як звикла, не інтелектом, а силою. Нічого в неї не вийде!
Олекса Косар   | 17.04.2008 22:39
Надія Марчук:
Я б сказала – автор влучив у саме яблучко.
Дуже гарна стаття, оригінальна. Зазвичай, пишуть про економічне підгрунтя тих чи інших державних дій, автор подав нам чудову психологічну картину. Так воно і є – боїться Росія, не вміє жити в нових реаліях. Прагне домінувати, але хоче взяти, як звикла, не інтелектом, а силою. Нічого в неї не вийде!
Та щось вийде...
Сезам   | 17.04.2008 22:46
Україна переживає ейфорію свободи, Росія – печаль самотності.
Супер! Саме так і є. І те, що для московії остаточне та цілковите визволення України від її лабетів є як маленька смерть теж вірно сказано. Це розуміли царі, розумів ленін та генсекі. Це розуміє і великий пу. Тому й шаленіють. Тож на зустріч ЄС та НАТО – да справжньої свободи!
ЗаХар   | 17.04.2008 22:55
Для них втрата України породжує відчуття самотності. Навіть великим і сильним одинокість – це тяжко. До страху самих себе долучається острах самотності. Із цим важко щось вдіяти, і відбувається вихлюпування негативних емоцій і погроз
Найцікавіше, що вони власне з цим висновком і не сперечаються.
+
Олекса Косар   | 17.04.2008 22:58
ЗаХар:
Для них втрата України породжує відчуття самотності. Навіть великим і сильним одинокість – це тяжко. До страху самих себе долучається острах самотності. Із цим важко щось вдіяти, і відбувається вихлюпування негативних емоцій і погроз
Найцікавіше, що вони власне з цим висновком і не сперечаються.
+
Ще сплять...))
Олекса Косар   | 17.04.2008 23:01
Сезам:
Україна переживає ейфорію свободи, Росія – печаль самотності.
Супер! Саме так і є. І те, що для московії остаточне та цілковите визволення України від її лабетів є як маленька смерть теж вірно сказано. Це розуміли царі, розумів ленін та генсекі. Це розуміє і великий пу. Тому й шаленіють. Тож на зустріч ЄС та НАТО – да справжньої свободи!
Росія не має традиції лицарства, тому й розлучаємося зі скандалами... Нема породи... Бо з хама пана ніколи не буде.
  | 17.04.2008 23:03
Україна переживає ейфорію свободи, Росія – печаль самотності.
Дуже скоро все це зміниться. Прийде до влади Тимошенко, і Україна швидко позбудеться і своєї ейфорії, і своєї свободи. А Росія – своєї самотності.
Згадайте, як швидко все це сталося в Росії, чи давно той Єльцин на танк лазив, і де тепер той танк. Так от, Ющенко це Єльцин для України, а Тимошенко – Путін.
Прощайтеся, люди, з сводобою. Та чи потрібна вона нам взагалі?!
Почитайте он Лещенко на Правді.
Олекса Косар   | 17.04.2008 23:14
ANONIM:
Україна переживає ейфорію свободи, Росія – печаль самотності.
Дуже скоро все це зміниться. Прийде до влади Тимошенко, і Україна швидко позбудеться і своєї ейфорії, і своєї свободи. А Росія – своєї самотності.
Згадайте, як швидко все це сталося в Росії, чи давно той Єльцин на танк лазив, і де тепер той танк. Так от, Ющенко це Єльцин для України, а Тимошенко – Путін.
Прощайтеся, люди, з сводобою. Та чи потрібна вона нам взагалі?!
Почитайте он Лещенко на Правді.
Потрібна. Тимошенко – це Путін? Не вийде в неї... І не треба, щоб вийшло.
Олекса Косар   | 17.04.2008 23:17
Олекса Косар:
ANONIM:
Україна переживає ейфорію свободи, Росія – печаль самотності.
Дуже скоро все це зміниться. Прийде до влади Тимошенко, і Україна швидко позбудеться і своєї ейфорії, і своєї свободи. А Росія – своєї самотності.
Згадайте, як швидко все це сталося в Росії, чи давно той Єльцин на танк лазив, і де тепер той танк. Так от, Ющенко це Єльцин для України, а Тимошенко – Путін.
Прощайтеся, люди, з сводобою. Та чи потрібна вона нам взагалі?!
Почитайте он Лещенко на Правді

Взагалі вона тітонька сама собі на умі. Вузлові конфлікти – УПА, мова тощо, обминає...
Сезам   | 17.04.2008 23:22
Олекса Косар:

Сезам:
Росія не має традиції лицарства, тому й розлучаємося зі скандалами... Нема породи... Бо з хама пана ніколи не буде.
Цікаве зауваження. Інколи згадують царських офіцерів з їх благородством. Але чи дійсно було так, як про них пишуть, чи це літературні вигадки? І чи не закінчувалось їх шляхетність тоді, коли мова йшла про Україну?
Сезам   | 17.04.2008 23:25
Олекса Косар:
Олекса Косар:
ANONIM:
Україна переживає ейфорію свободи, Росія – печаль самотності.
Дуже скоро все це зміниться. Прийде до влади Тимошенко, і Україна швидко позбудеться і своєї ейфорії, і своєї свободи. А Росія – своєї самотності.
Згадайте, як швидко все це сталося в Росії, чи давно той Єльцин на танк лазив, і де тепер той танк. Так от, Ющенко це Єльцин для України, а Тимошенко – Путін.
Прощайтеся, люди, з сводобою. Та чи потрібна вона нам взагалі?!
Почитайте он Лещенко на Правді

Взагалі вона тітонька сама собі на умі. Вузлові конфлікти – УПА, мова тощо, обминає...
Вірно зауважено.
ЗаХар   | 17.04.2008 23:27
Олекса Косар:
Взагалі вона тітонька сама собі на умі. Вузлові конфлікти – УПА, мова тощо, обминає...
Це правда. Не те що самогубці з ПР. ЮВТ активно претягує до себе частину східного електорату. А ці дурні нічого розумнішого не вигадали як боротись з НАТО. Це з цим вони гадають поширитись на західні області? Чи може галичани підтримають Добкіна -антиупівця? А цікаво скільки ЮВТ платить Балозі за творення імджу мучениці?
Борис Бородин   | 17.04.2008 23:30
Щось ви, пане, таке "урезали", вибачте, аж смішно. Ціла он Народна правда разом з Українською та іншими жовтими гарячими аж верещить: ховаймося до НАТО, бо страшно!!! Ховайте нас, добродії, годуйте і захищайте, бо прийде Путин і нас з'їсть! Спить бо і ляскає зубами неситий москаль!
НАТО як остаточна гарантія української незалежності... Кіно і німці!
Не тягнить з хворою голови на здорову. Мабуть, давно в Росію не їздили. Або ніколи?
Росія нікого не боіться. Нема сенсу. Там гроши і тут гроши. За що битися? Захтіли б повернутися – ще б двадцять років проситися прийшлося. На Білорусь подивиться.
Нам зараз тількі одне питання: ви що, хохли, показилися?
Олекса Косар   | 17.04.2008 23:39
Сезам:
Олекса Косар:

Сезам:
Росія не має традиції лицарства, тому й розлучаємося зі скандалами... Нема породи... Бо з хама пана ніколи не буде.
Цікаве зауваження. Інколи згадують царських офіцерів з їх благородством. Але чи дійсно було так, як про них пишуть, чи це літературні вигадки? І чи не закінчувалось їх шляхетність тоді, коли мова йшла про Україну?
Міфотворчість.
Олекса Косар   | 17.04.2008 23:43
Борис Бородин:
Щось ви, пане, таке "урезали", вибачте, аж смішно. Ціла он Народна правда разом з Українською та іншими жовтими гарячими аж верещить: ховаймося до НАТО, бо страшно!!! Ховайте нас, добродії, годуйте і захищайте, бо прийде Путин і нас з'їсть! Спить бо і ляскає зубами неситий москаль!
НАТО як остаточна гарантія української незалежності... Кіно і німці!
Не тягнить з хворою голови на здорову. Мабуть, давно в Росію не їздили. Або ніколи?
Росія нікого не боіться. Нема сенсу.

А хіба я написав, що вона когось боїться? Вона боїться сама себе...