Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
3

Дещо про цивілізації

Anatole | 1.04.2008 16:08
...западная ("евроатлантическая") и "православная русская" цивилизация. Они идут принципиально разными путями, потому что имеют разные духовные критерии и цели: "Это касается прежде всего... отношения к богатству и к свободе
Коментарі
Никита   | 1.04.2008 16:41
Як відомо, наш політолог Вірний відстоює православно-слов"янський вибір. Я поставив йому питання як політологу:
Чи можна в принципі засуджувати будь-який цивілізаційний вибір?
Відповіді не отримав.
А цікваво було б почути різні думки саме по цьому питанню.
Бо мені здається, що цивілізаційний вибір людина робить в більшості випадків підсвідомо, а потім вже намагається його пояснити. Адже аргументи можна навести як за, так і проти будь-якого вибору.

Автору +
Anatole   | 1.04.2008 16:44
Звісно, про "цивілізаційний вибір" можна дискутувати багато. Що і робиться періодично на сторвнках НП. Ось натрапив на ще один погляд на "цивілізаційні" відмінності між західними європейцями і нашими найближчими сусідами-братами... і, як нам кажуть, разом з нами.
  | 1.04.2008 18:15
УВАГА

EuroNews маніпулює новини!!!
Сьогодні, кожних пів години ця інфо-служба подає маніпульований репортаж. Видно, не було "картинки", яку хотіли б сьогодні дуже відзняти в Києві. Як виявилося, не проблема. Взяли старий матеріал, напевно 4-5 річної давності, та й доліпили до сюжету. А саме, в кінці сюжету народ стоїть з плакатами протів НАТО і репетує "Кучму геть"!!!
Що це, вони думають, що ми такі дурні, як вони мудрі!?

Україно, не спи!
Ганьба EuroNews. Виходить, що Україна-НАТО так, а Україна-Євросоюз напевно ні. В Європі ми і так, а "Альянс друзів" створимо самі!
див

Іван
Anatole   | 1.04.2008 18:33
Никита:
Власне, перед тим, як дискутувати, на мою думку, потрібно дійти згоди у визначеннях. Що саме ми розуміємо під термінами "цивілізація", що є православ"я, хто такі православно-слов"яни? Хто такі слов"яни взагалі? Якщо дійдемо згоди в цих питаннях, можна буде окреслити в чому полягає відмінність "слов"янської" цивілізації від інших і чи правомірно взагалі говорити про "цивілізаційний вибір".
Anatole   | 1.04.2008 18:46
Никита:
Ех, загубив адресу статті, де в коментарях обговорювалися проблеми "цивілізаційного вибору". Без перегляду тих коментарів обговорення цього тескту, якщо таке відбудеться, може звестися до повторення вже сказаного. Ви не підкажете, бува, куди глянути?
Никита   | 1.04.2008 19:24
Anatole:
Може, Ви маєте на увазі Реквием соборности 460, де ми обговорювали ці питання з Александрою і Владіславом? На жаль, зараз не маю часу, тільки ввечері.
Anatole   | 2.04.2008 12:09
Никита:
Дякую за допомогу. Дійсно, саме обговорення цієї статті я і мав на увазі. Зараз переглядаю текст. Може, згодом, і собі щось "нашкрябаю".
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua