Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
8

Патріотизм по-українськи

Anatole | 20.03.2008 17:21
Лист, на мою думку, справжнього патріота.
Без коментарів.
Коментарі
  | 20.03.2008 17:33
Ну і що за манера – взяти купку національних ознак і продемонструвати до них зневагу, а потім назвати це патріотизмом?
Не вірю!!!
Це не патріотизм, а політика редакції того сайта.
  | 20.03.2008 17:48
Це не патріотизм, а сю-сю. Дивуюсь Вам, Anatole
Александра   | 20.03.2008 17:53
И я удивляюсь.
Сезам   | 20.03.2008 19:13
Чи не такі "патріоти" зрікаються України при будь якому, навіть надуманому приводу заявити про порушення їх прав. Згадаймо історію з дубляжем кіно.
Anatole   | 20.03.2008 19:42
Лист мені здався досить цікавим. Коментарів я не давав спеціально. Не знаю, яка політика сайту Про-тест. Та і не цікаво мені це.
До аноніма. Чи любити сало – це національна ознака? А вишиванки і рушники – чи це ОСНОВНА ознака патріота? А пройдисвіт, котрий вивчив гімн України, автоматично перестає бути пройдисвітом і лицеміром? Чи можна робити висновки про патріотизм людини виключно з того, якою мовою вона написала листа чи розмовляє під час спілкування з іншими? Може, патріотизм, відданість Батьківщині – це внутрішні, інтимні якості людини, душевний порив?
Про "сю-сю". Прочитали текст листа, написаний латиницею?
Anatole   | 20.03.2008 19:55
Сезаме, те, що лист написаний російською, ще не говорить про антиукраїнськість його автора. І про те, що той проти вживання української мови. Звісно, його "пасаж" про жовто-блакитну кров може насторожити. Але за відсутності промовистих ознак антиукраїнськості, на мою думку, не можна говорити про непатріотизм автора. На українську колискову звернули увагу?
Олександро, а чому Ви дивуєтесь? Хай автор листа не агітує за вживання української мови, чи не апелює до часто вживаних ознак українськості. Але він і не протиставляє мови, не каже, що нам кудись треба мерщій бігти, до когось приєднуватись. Ніде не пише, що мова українська штучно створена, не нагнітає протистояння...
Стрілець   | 20.03.2008 21:25
А ви вчитайтесь уважно.
Лист має хорошу літературну форму. Писав явно не простяк-заробітчанин, писала людина, яка вміє писати. Не просто писати, а написаним створювати настрій.
І що ми бачимо?
А бачимо ми з одного боку скиданих у одну купу закордонних силіконових жінок і Кобзар із жовто-блакитною кров'ю.
А з другого боку – ну просто таки духовний ідеал.
Патріот. Самр собою – неодмінно рускаязичний, яким же іще може бути український патріот, якщо проникнутись ДУХОМ цього листа.
Сайт – нагадую – донецький.
Никита   | 20.03.2008 22:18
Стрілець:
А ви вчитайтесь уважно.
Я й не вчитувався, відразу поставив мінус ще десь о шостій. Нічого спільного с патріотизмом тут нема.
  | 20.03.2008 23:52
Эка как вы легки на суд, да на расправу, слова не те, форма литературная, сайт донецкий... А Вы лучше скажите, господа хорошие, что б всему народу Украины понравилось! Попробуйте! Прославьте землю родную, да людей на ней живущих, дела их, да труд не легкий...
Стрілець   | 21.03.2008 06:25
Владислав:
Эка как вы легки на суд, да на расправу, слова не те, форма литературная, сайт донецкий... А Вы лучше скажите, господа хорошие, что б всему народу Украины понравилось! Попробуйте! Прославьте землю родную, да людей на ней живущих, дела их, да труд не легкий...
А тут люди не раз і не два уже говорили так, що практично всім подобалося.
Принаймні точно не ділило Україну на ті дві частини, як на виборах-2004.
От і для цієї статті рецепт простий – відчиститись від усіх тих шаровар, жовто-блакитної крові й тому подібних шаблонних мовонасмішок і шаблонних язикопрославлень
По людськи заговорити, а не по політичному.
  | 21.03.2008 08:07
http://narodna.pravda.com.ua/politics/466bd3cb51389/
Для "патріотів", які гордяться тим, що не мають вдома "Кобзаря".
Никита   | 21.03.2008 09:10
Я й не вчитувався, відразу поставив мінус ще десь о шостій. Нічого спільного с патріотизмом тут нема.
А якщо все ж вчитатись, то починаєш розуміти, що таки є такий патріотизм. Але це більше щось на зразок того, як навіювали в СРСР: "У Черного моря прошло мое детство, в Москве я учился и жил, работал на (?), рыбачил на Волге, в Ростове солдатом служил, и где бы ни был я, и что бы ни делал, пред Родиной вечно в долгу..."
Патріотизм, повністю позбавлений будь-яких національних ознак. Патріотизм, що протиставляється націоналізму.
Никита   | 21.03.2008 09:17
Доповнення.
Патріотизм, повністю позбавлений будь-яких національних ознак – окрім російських.
Патріотизм, який розмовляє виключно російською мовою.
  | 21.03.2008 09:17
Автор – гівнюк!!
  | 21.03.2008 09:23
ANONIM:
Автор – гівнюк!!
Автор чого: листа чи лінка?