Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Так чи дивитимуться люди фільми, дубльовані українською

Anatole | 12.02.2008 13:21
Скільки крику було про неприйнятність українського дубляжу, про "попрання прав людини"... А насправді виходить дещо по іншому
Коментарі
Стрілець   | 12.02.2008 13:39
"Были проблемы с отдельными кинотеатрами в Харькове и Крыму, которые отказывались демонстрировать у себя украиноязычную ленту, но они имели ярко выраженный политический, а не бизнесовый характер",
В цих словах зі статті – вся суть возні круг цієї "проблеми".
Справа аж ніяк не у глядачах.
Справа не в бізнесі.
Справа в тому, що є випадки, коли бізнес – тільки прикриття політики.
І ним, бізнесом, із легкістю пожертвують заради тої політики.
Так, як ті харківські й кримські окремі начебто бізнесмени.
А насправді – ворожі політикани.
Vladimir   | 12.02.2008 14:29
Стрилец, Вы не можете не знать, что противники дубляжа именно цитируемого в статье Богдана Батруха обвиняют в лоббировании своих бизнесовых интересов. Я не знаток кинобизнеса, но надо слушать обе стороны. Другая сторона утверждает, что украинский дубляж – вопрос именно бизнесовый, причем бизнес как раз Батруха.
Anatole   | 12.02.2008 14:55
Власне, лінк я подав лише як ілюстрацію того, що люди таки будуть дивитися фільми, дубльовані українською. І західняки, і східняки. Хто ходив у кінотеатри, той і надалі ходитиме, а хто не ходив – скоріше за все – не ходитиме. А всі суперечки про мову – надумані. Єдине, було б добре, якби студії дублювання достатньо фінансувалися, щоб робота проводилася фахово, а результат було приємно дивитися.
Стрілець   | 12.02.2008 15:01
Vladimir:
Я не знаток кинобизнеса, но надо слушать обе стороны. Другая сторона утверждает, что украинский дубляж – вопрос именно бизнесовый, причем бизнес как раз Батруха.
Ну і що ж заважає ДРУГІЙ стороні теж дублювати українською?
Якщо кіно для них справді бізнес, а не філія московської політики?
Александра   | 12.02.2008 15:01
Власне, лінк я подав лише як ілюстрацію того, що люди таки будуть дивитися фільми, дубльовані українською.
Ну будут, а почему нет?
Мне не понравилось в подаче линка – интонация про "крики" и "неприятие".
Вообще речь была не про украинский дубляж, а про запрет русского.
Не так ли?
Не понравилось использование опроса именно Батруха, заинтересованного лица.
(аргументирую свой минус).
Стрілець   | 12.02.2008 15:11
Александра:
Ну будут, а почему нет?
.
І підтвердять тим, що мільйонам рускоязичних це просто ДО ЛАМПОЧКИ.
Бо що надто легко і навіть із нав'язуванням дається – дуже мало цінується.
А саме так абсолютній більшості з них дістався той язик.
Anatole   | 12.02.2008 15:25
Александра:
Шановна, свого часу піднявся справжнісінький гвалт. Хто тільки не лементував з приводу українського дубляжу! І одним з аргументів проти – було "передбачення" падіння відвідувань кінотеатрів. Зараз просто не хочеться "копатися" у всьому цьому, щоб наводити приклади. Крім того, там ніде не написано, що саме Ви зчинили галас. Ви – особа набагато виваженіша за багатьох "ревнителів" прав "русскоязичних". Тому таке вступне слово...
І невже таки скрізь заборонили вживання російської?
Александра   | 12.02.2008 15:51
І невже таки скрізь заборонили вживання російської?
Пока нет, но если бы была такая возможность – сделали бы.:-)
Шучу, хотя, есть доля правды в этой шутке.
Еще раз – не против украинского дубляжа протестовали – против 100% украинского.
Не притворяйтесь, что не понимаете разницу.
Vladimir   | 12.02.2008 16:40
Стрілець:
Ну і що ж заважає ДРУГІЙ стороні теж дублювати українською?
Якщо кіно для них справді бізнес, а не філія московської політики?
Гадаю, саме те й заважає, що не дивляться. Бізнес не відбувається. Немає змогу задовольнити попит.
Стрілець   | 12.02.2008 16:47
Vladimir:
Стрілець:
Ну і що ж заважає ДРУГІЙ стороні теж дублювати українською?
Якщо кіно для них справді бізнес, а не філія московської політики?
Гадаю, саме те й заважає, що не дивляться. Бізнес не відбувається. Немає змогу задовольнити попит.
Ну вас же ткнули носом – ДИВЛЯТЬСЯ!
Із тим же успіхом!
Чи ви не читали статтю, а відразу "в бій"?
Так виходить, що то все таки не бізнесмени!
Anatole   | 12.02.2008 20:18
Александра:
Ви серйозно вважаєте, що російській мові є загроза від того, що якісь державні функціонери вводять обмеження? Не від засилля низькопробної продукції, не від погіршення якості освіти взагалі?! У мене є дуже багато знайомих, котрі навчалися ще за радянських часів і російською, і українською, але грамотність їх на низькому рівні. Невже Ви справді вважаєте, що без пропагування освіченості, без створення кращих умов для освічених людей може щось змінитись на краще? Тільки прийняття закону про державність російської мови в Україні відразу покращить стан речей. Ради Бога, не смішіть.
Александра   | 13.02.2008 09:53
Anatole:
Ви серйозно вважаєте, що російській мові є загроза від того, що якісь державні функціонери вводять обмеження?
Я говорю про другие смысловые категории. Не про угрозу языку.
Язык не живет сам по себе. Он живет в людях, которые являтся носителями языка. Запрет на использование языка в информационных сферах – это опасная тенденция. Это понятно?
Anatole   | 13.02.2008 18:38
Александра:
Заборонити вживання мови... Ну, це як заборонити дихати. Подібні випадки історія знає. так що не турбуйтеся – від цієї заборони російська не програє. А от якість освіти, а головне – нинішня відсутність потреби в освічених фахівцях – це серйозна проблема. Від цього і мови, і наука, і техніка може зазнати значних втрат. Це – на мою думку.
Скажіть мені, будьте ласкаві, чому немає контр-запиту до конституційного суду? Десь на НП було посилання на статтю, в якій говориться, що текст закону був розглянутий судом не до кінця.
Александра   | 14.02.2008 15:35
Скажіть мені, будьте ласкаві, чому немає контр-запиту до конституційного суду? Десь на НП було посилання на статтю, в якій говориться, що текст закону був розглянутий судом не до кінця.
Я не являюсь политиком. Я не инициирую вопросы такого плана.
Свою гражданскую позицию я пытаюсь донести до своих соотечественников тут, на сайте.
В Киеве началась небольшая акция – под лозунгом "Киевляне – за кино на русском. Я эту акцию поддерживаю. Проанонсировала ее, акцию. У Вас есть возможность заглянуть и поставить минус.
http://narodna.pravda.com.ua/photos/47b18e6e6a625/
Александра   | 14.02.2008 15:39
Заборонити вживання мови...
Если бы была возможность проконтролировать – почеему бы и нет?
По МИДу был приказ за подписью Тарасюка. В котором предписывалось сотрудникам, находящимся за рубежом, всезде (и дома) разговаривать на государственномя языке. Суть в том, что проконтролировать каждого сотрудника и членов его семьи у МИДа есть возможность.
Приказ был. Ссылка была. Потеряла. Хотите верьте – хотите нет.