Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Не каються


8
Рейтинг
8


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
0

Зомбі ходить по європах або чи бувають благі наміри?

Чому починаємо з соціалістів? Бо комуністи окрім соціалізму, який має право на існування і існує в більшості країн в тих чи інших формах, хворі ще й на більшовизм, сталінізм та інші, як казав один кіно герой, "нехорошие излишества".

Що мені найбільше не подобається в соціалістах, то це те, що від багатьох із них я чую: "благая цель оправдывает любые средства". А один із них сказав: "...і хоч я в бога не вірю, але вірю що він нам допоможе". Отож минуле атеїстичне комуністичне виховання зробило з людей ніби зомбі. Тим людям, проголошуючи певні гасла, включають програми, за якими ті люди думають і відповідно діють.

Приклад такого зомбування: в Полтаві хотіли відзначити їх земляка Симона Петлюру. То місцева влада не дозволила. Хто знає історію не як зомбі, тому відомо, що Петлюра – соціаліст і виступав, хоч і не за унітарну Росію, але за спільний шлях України з Росією на рівних правах, на правах федерації. Більшовикам такий союзник був ні до чого, бо у них в очах горіло полум'я світової революції. А українцям хоч тоді, хоч тепер те світове панування як козі сідло.

І, замість того, щоб тому Петлюрі і іншим українським соціалістам початку минулого століття та низько вклонитися, більшовики їх об'явили націоналістами (насправді націоналісти з них були поганенькі) і плюють в їх пам'ять ось вже більше як вісімдесят років. Це вже онуки тих більшовиків, а називають вони себе комуністами та соціалістами.

Чому націоналісти були ворогами для більшовизму а потім для сталінізму? Тому, що для націоналістів інші держави і люди в тих інших державах ні до чого, бо націоналісти мають за ціль захищати і піклуватись лише про свій народ. Тобто не підуть добровільно воювати за якісь там цінності в чужих землях. Націоналістам важко нав'язувати міфи про національні інтереси за тридесять земель бо це безглуздо. І через це комуністи і, нажаль, наші соціалісти (бо вони теж – внуки більшовиків) хворі на інтернаціоналізм. Мов для нас всі люди рівні – хоч росіяни, хоч китайці, хоч африканці, хоч араби. Чому так? Хіба вони досі прагнуть світової революції? Навряд, бо вже не мають необмеженої влади навіть у себе вдома. Отже, вони просто зомбі.

Мій батько розповідав, що як помер Сталін, то багато хто плакав і всі були розгублені, питали друг друга: "що тепер з нами буде?". Вдумайтесь, плакали ті – рідні яких померли від голоду і воєнних дій. Хіба це не є приклад зомбі? Так, сталіністам вдалось виховати такий особливий народ – совєтський народ і виховати гордість за приналежність до такого народу.

Років через п'ять, коли Сталін почав своє виховання народів СРСР (замітьте рік – 1933!), майже поряд, в іншій країні один недалекий єфрейтор, начитавшись всякої навколонаукової беліберди, загорівся благими намірами зробити свій народ (чи достойнішу його частину) щасливим і найвеличнішим. Почитайте "його боротьбу". Ні – проституції, ні – злочинцям, так – порядку і великому майбутньому! Благі наміри. А привели куди? А ще, об'явивши себе вибраними, вони кинулись поголовно фізично знищувати інших людей, що теж вважали себе богом вибраними серед інших. Може в цьому і був початок кінця фашистів? Хто знає.

Цей один аж до самої смерті не зрозумів, що ті теорії, якими він підпирав свою злочинну ідеологію, є абсолютно брехливими. Бо бог творить людину по незбагненому для людей рецепту і нам, смертним, до того процесу зась. Але німцям не повезло: загорілись в них очі від можливості бути богами і панами для інших народів, зробити у всьому світі свій світовий порядок (одна світова революція проти іншої).

Ну що ж, фашистська держава війну програла. І фашистська ідеологія була засуджена як злочини проти людства. А от рідна сестра її – комуністична ідеологія продовжує жити, бо вміло користується надбаннями демократії, ні на копійку для тієї демократії нічого не зробивши.

Хоча може бути невеличке заперечення: бачачи такі крайності, сильні світу цього стараються не допускати їх у себе в країнах та намагаються зомбувати свої народи в безпечних, як їм здається, напрямках. Але будь яке зомбування, всяка міфотворчість, всяка брехня, як показує нам історія, є неприпустимою, є загрозою існуванню держави.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua