Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
9
Рейтинг
9


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
6

Коментарі
Олена Олійник   | 13.12.2007 21:52
Я поки що підтримала ініціативу, як таку. З висновками не поспішаю – до завтра. З першого погляду здалося – забагато нюансів, які згодом можуть перетворитися на проблеми. Але я вчитаюся більш уважно. Можливо, не такий страшний вовк...
А взагалі, якщо чесно, мені НП трохи остогидла.
Олександр Ч   | 13.12.2007 21:56
Еще раз напоминаю, по этой ССЫЛКЕ, можно поддержать или не поддержать инициативу! Голосуем, чтобы был дополнительный аргумент!
Олекса Косар   | 13.12.2007 22:18
А взагалі-то, хоч сайт і -- Народна правда – тобто нібито народний, але він має конкретних власників. Чи не так? Отже: чий сайт – той і правила встановлює. Кому не подобається, то його особисті проблеми. Ніхто нікого особисто не запрошував, кожен вільний у своєму виборі. Ультиматуми тут не доречні. Автори можуть висловлювати свої прохання. І якщо редакція дорожить Авторами, то буде прислуховуватися до них. Але ситуація така, що одні підуть, інші прийдуть...
Олександр Ч   | 13.12.2007 22:22
Олекса Косар:
А хто сказав ультиматум? Ясно написано "ПРЕДЛОЖЕНЯ". Це хіба ультиматум???
Олена Олійник   | 13.12.2007 22:47
Олекса Косар:
Пане Олексо, що за поразконалаштовані настрої?
Так, нас нібито багато, НП нібито одна. Проте можна й по-іншому поглянути: ресурсів різних багато, кожен з нас унікальний.
Дійсно, ми робимо пропозиції. Але пропозиції можуть бути: закрадливі, звичайні, наполегливі, й такі, що від них не можна відмовитись. Якщо звісно, як слушно пропонує автор, вдало самоврядуватися.
І ще: щодо "ніхто нікого особисто не запрошував" – це не зовсім так, а подекуди й зовсім не так.
Сезам   | 13.12.2007 22:53
Проголосував "за". Але, здається, всі наші пропозиції бачилив "одному місці".
Олекса Косар   | 13.12.2007 22:58
Олена Олійник:
Олекса Косар:
Пане Олексо, що за поразконалаштовані настрої?
І ще: щодо "ніхто нікого особисто не запрошував" – це не зовсім так, а подекуди й зовсім не так.
Ні, не поразконалаштовані. я проголосував ЗА. а далі просто розмірковування. Ну не врахує редакція жодної пропозиції, то й що? Ми можемо якось вплинути на неї? Забермо свої акції із статутного фонду?:)) Ми підемо – прийдуть інші.

А що Вам було особисте запрошення? чи комусь іншому? Кому, якщо не секрет? Це цікаво.
Олекса Косар   | 13.12.2007 22:59
Олександр Ч:
Олекса Косар:
А хто сказав ультиматум? Ясно написано "ПРЕДЛОЖЕНЯ". Це хіба ультиматум???
А звучать як ультиматум... Як на моє сприйняття. Вибачте, будь ласка.
Олександр Ч   | 13.12.2007 23:02
Олекса Косар:
Головне не в тому, що ми, скажімо, образимось, та підемо, адже відомо, що основною метою журналіста, окрім інформативної, є формування суспільної думки:)
  | 13.12.2007 23:14
несерьзно...
Олександр Ч   | 13.12.2007 23:16
Незарегистрированный пользователь:
несерьзно...
Напишите серьезнее, кто мешает?
Веддаарди   | 13.12.2007 23:48
Олекса Косар:
А що Вам було особисте запрошення? чи комусь іншому? Кому, якщо не секрет? Це цікаво.
Самсон, который Юрий, вроде намекал, что его приглашали. Администрация в самом начале просила учавствовать, типа для первоначальной раскрутки сайта... Это там, где он ультиматумы ставил... или я его неправильно понял...

Но желание автора руководить чужим проектом – это вызывает омерзение, не более.
Олександр Ч   | 14.12.2007 00:00
Но желание автора руководить чужим проектом – это вызывает омерзение, не более.
Я наверное тупой. Поясните подробнее.
Веддаарди   | 14.12.2007 00:32
Олександр Ч:
Я наверное тупой. Поясните подробнее.
Попробую. При чтении Вашей заметки у меня возникли аналогии с пассажиром, который сел возле водителя и указывает, как ему ехать. Советы, может, и умные, но даже оценивать их желания не возникает. Ибо совершенно не заметно, что администрация НП умоляет о помощи.
Шніцель   | 14.12.2007 05:29
Навіть не знаю, чи варто голосувати.
По-перше, є правила користування форумом, і при реєстрації учасник погоджується з ними. Це умова участі у форумі.
По-друге, змінити двигун сайту – це і технічна проблема. Працює – та й добре.
Так що система тут правильна, і вирішувати знімати статтю чи ні повинен модератор, а не користувачі.
Єдине що варто було би зробити, на мою думку, це ввести розділ "адміністраторський", щось на кшталт книги скарг, де можна було би публічно обговорити відповідає чи не відповідає стаття правилам форуму. Власне, і все.