Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Заява Авторів Народної Правди проти встановлення пам'ятника Вражій Катерині

Гетьман | 29.10.2007 12:20

23
Рейтинг
23


Голосів "за"
33

Голосів "проти"
10

Ми, автори Народної Правди, підписи яких стоятимуть в кінці статі, приєднуючись до загальноукраїнського обурення нарузі над славною пам'яттю українського козацтва, висловлюємо свій Протест встановленню пам'ятника кату України, російській цариці Катерині Другій. Від сьогодні і надалі обіцяємо боротись з цією ганьбою і словом і ділом, поки стане сил.

Україна одна єдина Держава! Українці один єдиний Народ! І хоч пам'ять у нас різна, але що хороше і що зле в абсолютному значенні, не може бути пришито нашим розбіжностям, всупереч загальноукраїнській користі та цілісності. Протиставлення добрій пам'яті українського народу, історичному співчуттю горю українського козацтва, що потерпіло разом з сотнями тисяч українського люду, як від кровожерних рук російського царату, так і від приреченого використання наших пращурів, є наругою над їх пам'яттю з боку продажних честолюбців. Що ж це за вшанування катів українських людей, що навіть не приховували своєї ненависті до українців? Як можна вважати кожного ката засновником чогось, адже кожен з них щось зробив, тільки для себе, а не для України?

Не простоїть довго, ганебний для України знак рабського самовдоволення та самохизування у вигляді шматка кам'яної брили з силуетом російської імператриці Катерини, якщо тільки пам'ять українського народу не зникне, а й підніметься в скорому часі і дух його. Бо не може перемогти бажання рабів, задобрити господарів принижуючи когось, над силою вільних людей, які черпають своє натхнення з славної пам'яті всіх поколінь української нації. Не даваймо, навіть припускати рабській челяді, що творіння їх рук, у вигляді цього пам'ятника "рабській покорі малоросійської частини українського народу перед російськими царями", зможе відродити цей сором декого, в теперішньому часі. Хай знають, що їх меншість, а якщо навіть і більшість у чомусь, то це тимчасово і програватимуть вони завжди основному-правді. Правді не тільки історичній, а й людській. І ніякі слова, виправдання, використання ситуації не допоможуть їм утвердитись, і приберуться вони разом з їхніми ідольчиками як бруд з черевиків, коли прийде час звернути увагу на це серйозну і дієву, та того кого треба.

Ось і ця стаття є засобом пришвидшити той час. Коли треба буде сміливо і без зволікань очиститись Україні від залишків рабських страхів і виявів підлабузництва чортзна кому, які покликані лиш принизити український вияв прагнення до волі, тільки щоб раби не так ганебно виглядали. І хай не буде жалю та плачу, що це ж "наш бруд", бо там шкідники живуть і кожного разу, в самий не підходящий момент, вони намагатимуться зашкодити.

Закликаємо

Всіх, хто не байдужий до українського народу, до його честі і гордості, протидіяти і ніяким чином не сприяти паплюженню історичної пам'яті України. До такого акту наруги над славною пам'яттю Українського Козацтва, що не одне десятиліття було захисником українського народу, породженого з нього, відносимо і шматок кам'яної брили, що русофільські честолюбці називають "пам'ятником Катерині Другій". Нема там нічого українського, бо остання не тільки зруйнувала Запорозькі Січ, а також є представником російського царату, що нещадно експлуатував і винищував все українське. Тому не може такий "пам'ятник" стояти в українському місті, якщо воно не під окупацією. Бо не містить ніякого хорошого прикладу для наслідування, а навпаки є спробою оформити як "нормальне", нищення українців.

І геть цю ганьбу з перед наших очей!

Звертаємось

До мерів і міських рад інших міст України, сформувати свою думку щодо цього вчинку Одеси, і таким чином сприяти виясненню та порядку встановлення пам'ятників на майбутнє. Висловити свою позицію в офіційних рішеннях магістратів, виконавчим службам доручити обмежити взаємодію з відверто антиукраїнським магістратом Одеси.

До органів місцевого самоуправління селищних та сільських рад, сформувати та висловити свою позицію, щодо встановлення, принижуючого пам'ять українців загиблих від царату і в умовах створених російської царською окупацією, постаменту Катерини Другої. За можливості обмежити взаємодію з мерію і міською радою міста Одеса.

До приватних підприємців, юридичних осіб, тихим бойкотом рішень мерії Одеси виявити свою позицію, щодо встановлення ганебного для України пам'ятника. Розмістити відповідну інформацію на своїх сайтах.

До державних організації і сил МВС, СБУ, інших озброєних відомств, зважати на провокативний характер пам'ятника російській цариці Катерині, поставленого в місті Одеса, не займати сторону встановлювачів і не охороняти його від людей, для яких наче б то і поставлений цей пам'ятник.

До жителів міста Одеса, якщо ви справді українці чи бажаєте добра українській державі, то не підтримуйте вашу мерію і міську раду в питанні з постаментом російській цариці Катерині. Не дозволяйте зганьбити Одесу не тільки на всю Україну, а й на інші країни цивілізованого Світу.

Не даваймо знущатись над пам'яттю наших предків!

В рабстві немає ані честі, ані слави, якщо ваш господар не Бог!

Геть ганьбу у вигляді кам'яного шматка з силуетом російської цариці Катерини!

Правду вперед, відштовхнімо брехню!

Слава Україні!


Заяву підписали автори Народної Правди:

Гетьман

Стрілець

Руслан

Олена Олійник (із зауваженням)

Хорунжий

Moldoveanu

Самійло Дзвін (із зауваженнями)

Олександр Грибинюк

Mahasun

Юрій Самсон

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua