Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Від свободи слова до сваволі. Звернення редакції "Народної правди" до своїх авторів і читачів

Народна правда | 23.07.2007 14:47

15
Рейтинг
15


Голосів "за"
20

Голосів "проти"
5

Шановні автори і читачі "Народної правди"!

Останнім часом почастішали випадки несумлінного використання сторінок нашого видання як інструменту інформаційної війни конкуруючих організацій і людей. У зв'язку з цим, ми просто не можемо залишатися осторонь подій, що розгортаються навколо сайту.


Знаючи, що редакція "Народної правди" категорично проти цензури і будь-яких її проявів, деякі автори вирішили скористатися цією ситуацією у власних інтересах і розмістили на сайті компрометуючі матеріали проти своїх конкурентів. Ми одразу звернули увагу на цю статтю, але вирішили і надалі дотримуватися свого курсу щодо відсутності цензури на НП.

Після того, як в Інтернеті розпочалася потужна рекламна кампанія з просування цієї статті, ми таки вирішили зняти її, оскільки не хочемо бути причетними до застосування брудних технологій в українській частині мережі.

На кінець минулого тижня планувався запуск нової редакції правил для авторів "Народної правди", але у зв'язку з тим що сталося, було вирішено відкласти оприлюднення нових правил до з'ясування обставин, пов'язаних з публікацією на "Народній правді" статей, пов'язаних з чорним піаром.

Редакція "Народної правди" проводить власне розслідування інциденту. Зокрема, було знайдено інші статті, які певним чином пов'язані з матеріалом, що було знято з сайту.

Якщо наші підозри підтвердяться, то ці матеріали також будуть зняті з сайту, адже свобода слова, до якої апелюють деякі автори, не означає сваволі і відсутності будь-яких правил.

Повідомляємо, що надалі "Народна правда" жорстко боротиметься з проявами такого явища як чорний піар на сторінках свого видання. Про результати власного розслідування редакції "Народної правди" читайте найближчим часом на сторінках видання.

З повагою,

Редакція НП.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua