Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Шановна пані Алена!

6
Рейтинг
6

Голосів "за"
7

Голосів "проти"
1

Відповідь на коментар "Блин, я таки думала, что умный... Нетерпимость не является признаком разумного человека. Скорее пещерного."

Зразу напишу – я не нацист, я ненавиджу скінхедів. Не маю нічого проти жодної нації чи раси. Виступаю проти будь-якого насильства, затятий пацифіст.

А посилання на "Персонал плюс" додав, бо там зустрічається багато цікавих фактів, які НІКОЛИ не побачите і не почуєте від інших ЗМІ. Я знаю людей, що підтримують УКП. Це такі ж звичайні люди, патріоти, як і прихильники інших помаранчевих партій.

Звичайно, Георгій Щокін та його однопартійці дуже перегинають палицю. Якщо довго і уважно читати партійні газети, можна зробити висновок, що всі люди в Україні, за винятком УКПівців – євреї. Доводилось зустрічати статтю, думка якої – в нас мало скінхедів. Там вистачає домислів і неотесаних припущень, але є і обґрунтовані розумні речі.

Ви ознайомлювались з УКПівською точкою зору? Якщо так (інакше Ваш коментар виглядає голослівним), дайте відповідь на декілька питань і прокоментуйте певні факти.

1. Чому США так завзято, не шкодуючи грошей ($ 3 млрд./рік), підтримують Ізраїль? Якось один американський дипломат проговорився: "Для мене головне -інтереси Ізраїлю".

2. Для визначення нетерпимості до якої ще нації придумали ОКРЕМЕ слово – "антисемітизм". А як називати тих, хто ненавидить українців?

3. Що мав на увазі пан Фельдман, коли казав: "Після 2006 року в Україні не буде титульної нації. Українці танцюватимуть навколо євреїв"? І це я нетерпимий? Якщо я і нетерпимий, то до тих, хто знущається над Україною, над нами, незалежно від національності. Така відверта українофобська заява відомого політика – справжня сенсація! І в новинах по якому каналу ЦЕ ЗГАДАЛИ?

4. Після скасування поправки Джексона-Веніка я на власні вуха чув по 5 каналі, як якийсь конгресмен сказав: "Треба закрити МАУП". Значить, правда очі коле. Якщо сіонізм – це видумка, то чому американці чи наші владні мужі НЕ МОЖУТЬ сказати нічого толкового на цю тему. Тільки вішають ярлики і роблять голослівні заяви. Я дивуюсь як ще після матчу "Дніпро" – "Маккабі" наших футболістів не звинуватили в антисемітизмі.

5. Одного разу у ВРУ пан Бродський сів на місце президента, а Ярослав Кендзьор сказав: "Що було б, якби українець сів на місце президента в кнесеті?" Бродський почав кричати і плюватися: "Націоналісти! Я вас нєнавіжу!" Ось така реакція НЕТЕРПИМИХ сіоністів на зауваження.

6. Ще одна показова історія – Бродський дав неправдиві свідчення проти Чобота, коли він судився з Суркісом. Причому Суркіс – політичний опонент пана Михайла. Пізніше Бродський сказав Чоботу, мовляв, вибач, але єврейство для мене – головне.

Це тільки деякі тези, що я вичитав в партійній періодиці УКП. Наприклад, про вплив Ізраїлю на політику США, який я описав двома реченнями, на сайті "Персонал плюс" є стаття на 15 сторінок (14 шрифтом). І наведені там факти важко заперечити.

Я нікого не закликаю судити про людей за національною ознакою. Підкреслюю ще раз – не маю нічого проти євреїв чи іншої нації. Але маю проти деяких особин, для яких українці – неповноцінні люди. Не стверджую, що всі біди України від сіоністів, але прошу взяти до уваги цю теорію, бо в ній є раціональне зерно. Закликаю озирнутися навкруг і аналізувати всі події, що відбуваються в наc під носом, але замовчуються ЗМІ.

PS:

Я трохи невчасно на НП заліз,
Бо запах сесії б'є в ніс.
Гризти граніт науки – справа нелегка,
Тому поки що всім – па-па.
I'll come back.
Ще подискутуємо...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua