Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Шановний Петро Гіренко!

4
Рейтинг
4

Голосів "за"
8

Голосів "проти"
4

Відповідь на "Хто купився на "Вицьку"?"

Було дуже смішно читати, що я агент КГБ, працюю на москалів, януків і комуняків. Взагалі то я націоналіст (в хорошому значенні). Те, що ви прийняли мене за підступного агента – просто непорозуміння. Це стаття, яка має конкретну тему і в ній я не міг писати про все, що думаю. Щоб краще зрозуміти мою позицію, можете почитати ще й казку "Великий хлів".

Я пишу, щоб висвітлити те, що замовчується. Наші ЗМІ роблять з ЮВТ майже святу. Всі знають про любих друзів Ющенка, про неписьменного Янука, але ЗМІ чомусь мовчать про Фельдмана, Губського та інших кучмістів. Ви називаєте мене дезінформатором і не заперечили ЖОДНОГО факту з моєї статті, крім того, що діло з НЗФ не дійшло до кінця. Але рейдерські методи реприватизації такі ж незаконні як і приХватизація. Я готовий дискутувати по кожному абзацу. Чудово розумію, що комусь правда гірка, а комусь очі коле.

Закликаю рішуче послати подалі всіх політиків, хто скурвився чи виявив свою сучність. Проблема України в тому, що при владі одні й ті самі морди. Старі писки, міняючи списки, рвуться до миски. Після розпаду СРСР червоні стали блакитно-жовтими, після Помаранчевої революції голубі стали помаранчевими. І як може щось змінитися, коли при владі ТІ САМІ?

Якщо Вам цікаві мої політичні уподобання, можу написати. На минулих виборах були варіанти: ПОРА-ПРП, Блок Костенка і Плюща, Блок Кармазіна, Свобода, УКП. Я голосував за Блок Кармазіна, бо він і словом і ділом працював в трьох скликаннях ВРУ в той час як інші депутати длубалися в носі або взагалі не ходили на роботу. Тоді не було реальної загрози приходу януковичів, тому мій голос пішов за непрохідного. Після зради Мороза ситуація змінилася, змушений голосувати за крупнішу помаранчеву партію: Самооборону або Правицю. Вони ще не обіс...сь по самі вуха.

Як я можу закликати НАРОД до створення нової партії? Куди треба вилізти, щоб мене почув весь народ? Ви вважаєте, нам мало 130 партій? Навпаки, треба об'єднуватися всім помаранчевим в одну партію. І так виписати статут, щоб просіяти членів за принципом "Трьох К" Тягнибока: не брати комуністів, кучмістів, кагебістів. Крім того гнати подалі судимих (справедливо, а не за політмотивами), мільярдерів і мультимільйонерів. Політики у владі діляться на дві групи – хижаки і плазуни. Хижаки нахабно і впевнено набивають кишені, а плазуни (їх однопартійці) бояться виступити проти сильніших або просто харчуються їх недоїдками. Якби не було хижаків, плазуни, може, працювали б для України.

А те, що хтось працює на рух до Європи, мені до д...и. Всі вони язиком ідуть в Європу, особливо Ющенко, а руками продовжують нас обкрадати. Як противно слухати, що ЄС недостатньо з нами співпрацює. А що він зробив для того, щоб була нормальна співпраця? Коли Україну захлинає рейдерство, яка може бути мова про інвестиції? Ми самі собі можемо бути ЄС. В України колосальний потенціал, який глушиться покидьками при владі.

Всюди корупція, бєспрєдєл, а політики і далі спокійно точать ляси і кажуть, що все буде добре. Вони не роблять нічого толкового для країни, а ми просто слухаємо, ідемо на дільницю і обираємо ТИХ САМИХ. Бо їх показали в купленому рейтингу – голосуй за тих, кого показують, бо хороші все одно не пройдуть.

Приємно читати про 350-річну русифікацію від російськомовного. Respect.

Надіюсь на подальшу дискусію.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua