Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Національна музична академія України стрімко виходить у лідери

Віктор Тригуб | 4.10.2019 20:20

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Цьогоріч Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти в Україні вперше здійснило аналіз річних звітів національних вишів.

Із 118-ти закладів, які на момент проведення аналізу мали статус "національний", звіти про результати роботи за 2018 рік до Агентства подали 113. На їхній основі були обчислені значення інтегрального індикатора


 Національна музична академія України стрімко виходить у лідери
Національна музична академія України стрімко виходить у лідери кращих вищих учбових закладів держави! Як і у рейтинги кращих музичних учбових закладів світу.

Якихось особливих рекомендацій і піару НМАУ не потребує. Лише авторитетні підтвердження. І вони є!

-З гордістю хочу повідомити, що Наша музична Академія увійшла до переліку лідерів вишів, які досягли найкращих показників на підтвердження статусу "національний"!!! Які потужні виші ми обійшли в рейтингу читайте на сайті Нашої Академії! Віват Академія! – написав випускник НМАУ ім.П.І.Чайковського Alex Lapushkin

І офіційне повідомлення:

-Цьогоріч Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти в Україні вперше здійснило аналіз річних звітів національних вишів.

Із 118-ти закладів, які на момент проведення аналізу мали статус "національний", звіти про результати роботи за 2018 рік до Агентства подали 113. На їхній основі були обчислені значення інтегрального індикатора виконання порівняльних критеріїв для кожного із суб'єктів дослідження.

Із великою гордістю повідомляємо, що НМАУ ім. П.І. Чайковського увійшла до переліку лідерів закладів вищої освіти, котрі досягли найкращих показників на підтвердження статусу "національний".

Як засвідчує наведена підсумкова таблиця, ми обійшли у рейтингу такі брендові українські виші, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний медичний університет імені Олександра Богомольця, Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут" імені Ігоря Сікорського та інші.-пише сайт НМАУ.

Вітаємо колектив студентів і викладачів академії з перемогою! Бажаємо усім творчого натхнення та наснаги задля досягнення нових вершин!

-Урааа!

Серйозно – команда ректора Максим Олегович Тимошенко робить все можливе (і неможливе) для того, щоб ми стали кращим ВНЗ в Україні і дійсно стали тими, ким нас вважають – провідною інституцією музичної освіти у Центральній і Східній Європі! – написав радник ректора НМАУ Iouri Loutsenko

Варто нагадати, що новий ректор НМАУ Максим Тимошенко, що очолив НМАУ в результаті запеклої конкурсної боротьби, перебуває на посаді менше року! А які позитивні зміни вже відбулися!

Активізувалися міжнародні контакти. Почалася потужна співпраця з китайськими партнерами. Йде ремонт приміщення Консерваторії і нещодавно аварійного студентського гуртожитку. Оновлено учбовий процес. Покращено матеріальне стимулювання викладачів і студентів. Запроваджено нові технології...

Вітаємо колектив НМАУ!

Сайт Музика України


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua