Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/culture/584a9b9794044/

Перші лауреати премії "Друзі музеїв"

Віктор Тригуб | 9.12.2016 13:55

Заснована щорічна спеціалізована премія "Друзі музеїв". Фундаторами нової культурологічної відзнаки виступив журнал "Музеї України" і ГО "Гуманітарна ліга".
Створено оргкомітет, який аналізує діяльність державних і громадських діячів, науковців, які не є штатними працівниками державних музейних закладів, але доклали певних зусиль для підтримки


Перші лауреати премії ''Друзі музеїв''
Заснована щорічна спеціалізована премія "Друзі музеїв". Фундаторами нової культурологічної відзнаки виступив журнал "Музеї України" і ГО "Гуманітарна ліга".

Створено оргкомітет, який аналізує діяльність державних і громадських діячів, науковців, які не є штатними працівниками державних музейних закладів, але доклали певних зусиль для їх підтримки, розвитку, популяризації...

Як повідомила координатор оргкомітету, голова ГО "Гуманітарна ліга" Наталка Іванченко, першими лауреатами премії "Друзі музеїв" 2016 року стали:

Павло Жебрівський, старший сержант ЗСУ, доброволець АТО, Голова Донецької Військово-цивільної адміністрації, за системне забезпечення збереження і розвитку музеїв прифронтової зони в Донецькій області.

Юрій Нерослік, художник-плакатотворець, молодший сержант 92 бригади ЗСУ, нагороджується за створення понад 1000 плакатів патріотичного спрямування, організації понад 100 плакатних виставок, у тому числі в музеях зони АТО, яким подарував десятки виставкових плакатних комплектів, проведення майстер-класів, уроків патріотичного виховання, волонтерство.

Віктор Карпов, полковник ЗСУ, доктор історичних наук, письменник, музеєзнавець. Відзначається за розробку і створення наукових матеріалів музейної тематики.

Аліна Певна, начальник Управління культури і туризму Донецької ОДА, за енергійні дії з перереєстрації на підконтрольній Україні території і порятунку Донецького обласного художнього музею, Донецького обласного краєзнавчого музею, забезпечення нормальної роботи музеїв і закладів культури в зоні АТО, організацію масштабних культурологічних заходів, акцій, виставок в музеях.

Анатолій Авдєєв, журналіст, історик, головний редактор журналу "Сурма" та багатьох сайтів культурологічного спрямування міста Кропивницький, за журналістські дослідження, популяризацію української історії.

Щиро вітаємо перших лауреатів, бажаємо нових здобутків!

Оргкомітет


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua