Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Премія Осмьоркіна. Кропивницький

Шахрайство на "Босу ногу"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

В Кропивницькому при висуненні на здобуття обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна стався прецедент, коли у одного з претендентів Ірини Босою "задекларована" і висунута на здобуття премії...книга якої не існує у природі.

Шахрайство на ''Босу ногу''
В Кропивницькому при висуненні на здобуття обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна стався прецидент, коли у одного з претендентів Ірини Босою "задекларована" і висунута на здобуття премії...книга якої не існує у природі. На оглядини представлений макет виготовлений на кольоровому принтері. Красиво! Але ця саморобна брошурка має ISBN 978-966-02-6710-7 від Книжкової палати, але підписане до друку в 2012 році видання, доті ще аспірантки Ірини Босої так і не побачило світ. І нині замилюють очі лише макетиком зробленим на принтері. Чи справедливо це по відношенню до двох інших претендентів Миколи Цуканова та Анатолія Авдєєва? Звичайно, що ні, бо їх брошури та статті можна і почитати і потримати у руках, а тут таке окозамилювання. Про це в мережі ФБ навіть вийшла така собі дискусія через цікавість до неіснуючого видання. В ній переміг претендент Микола Цуканов, а за Ірину Босу заступалася лише директорка Обласного художнього музею пані Тетяна Ткаченко. Дива та й годі, якби це не було відвертим шахрайством за участі членів журі.

Це виглядає за аналогії нібито співак і автор пісні з'явившись на фестиваль відмовився виконувати власний твір, та ще й висунув вимогу, що виконає його коли стане володарем гран-прі. В житті так не буває, але подібне диво намагаються створити в Кропивницькому. То на часі просто скоротити число претендентів через таку оказію, бо не знімати з розгляду на знак протесту та несправедливості іншим свої кандидатури.

А ще в мережі промайнуло запитання від претендента Анатолія Авдєєва на тему скорочення тексту його біографічної довідки. На це та ж сама пані Ткаченко відповіла, щось на зразок того, що нібито секретарю журі Анатолію Кімнатному важко було набирати весь текст. А чому не попросити у претендента електронний варіант або не скопіювати це з мережі не все є без самовольних скорочень в статті редактора журналу "Музеї України", який висунув Анатолія Авдєєва на здобуття премії? Як слова з пісні "строчіть устала рука у бойца..." А скорочення дуже цікаве. Через нього випали з поля зору читачів скороченої версії два немаловажних моменти: створення претендентом сайту про митців краю та виставкову діяльність "Живописна Кіровоградщина" та організацію випуску значків для місцевих колекціонерів цієї ж тематики. До речі, минулого року за щось аналогічне у вигляді організації випуску листівок вище згадані Тетяна Ткаченко та Анатолій Кімнатний отримали цю з премію в номінації "мистецтвознавство та історія мистецтв"! От і виходить, я у античні часи – "те що дозволено Юпітеру не дозволено бику".

Але питання в тому, що чому б не номінуватися на премію пані Босій після виходу тої книги друком, а не шахраювати наперед? Ні де в світі немає практики нагороджувати за наміри або за щось розпочате і не закінчене. І за журі прикро, бо джерело що є його членом повідомляє про готовність трьох-чотирьох її членів голосувати за це шахрайство та агітацію за "молоде дарування". То ж на часі мабуть і провести ротацію серед його членів.

А ще варто замислитись про "ознайомлення громадськості". Друковані ЗМІ практично мовчать, картини і скульптури можна оглянути, а от зміст публікацій? А ще у не такому далекому 2013 року лауреату премії у номінації "мистецтвознавство та історія мистецтв" Людмилі Іванівні Френчко "згадали все" – і цикл статей, і створення фільму, і створення методкабінету у навчальному закладі. А от зараз одному з претендентів вирішили зробити таке собі "штучне обрізання" з переліченого у представленні. А чому? Щоб заслуги Ірини Босої були помітнішими? То ж маємо дуже помітне шахрайство на "Босу ногу". Громадськість буває часом і не знає "брудних подробиць", але як не прикро, що є не лише "біла інтрига", але і "темна сторона медалі".

Читать полностью: http://h.ua/story/433861/#ixzz4QRpnrbMt


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua